MQilburg in Bedrijf eeshof Kieltjesbal staat voor de deur Studenten adviseren over gastbeleving Efteling Steun voor Veteranen Ontmoetingscentrum Hart van Brabant Hnfo Nieuw in Tilburg: Anja Horvers keramiek creativiteit Bijzonder carnaval bij muzikantenvereniging Rewind s| ■K ur E KOERIER DONDERDAG 28 FEBRUARI 2019 17 TILBURGSE KOERIER ?kozen lokale goede doelen ren ird, FOTO: Frits Toorians en te i tuder voor kunst en creativiteit met keramiek" vertelt Anja Horvers. Haar liefde voor keramiek is ont- Kijk voor meer informatie en alle nieuwtjes en acties op www.kieltjesbal.nl net rin .Heen ok ctde Pr veel er op jdens weg met met lOl- >.bij ige- S' lórt ratje jmus, ridt TILBURG - Het traditionele Kieltjesbal is helemaal vernieuwd en wordt gehouden in Sporthal Dongewijk in de Reeshof. de Efteling met al haar attracties verkennen. En een rondje in één vele attracties leidt al snel verrassende inzichten. i is uitgeko- lier, waar ik kan maken te vieren ?ptie voor ud-leden. j-leden is kelijk ge- teen een /erenging nodigen, Ikom op 8 het pand alle gekozen lokale gc en het landelijke doel. polonaise, paarden in de bloemetjesgordijnen, lijsters la, spijkers in de kop en van naar rechts Prins Jol neemt plaat Op beide dagt van 18.00 tot 0 Rewind hebben hun toegang, ro entree voor 1 jaar). in aan de liging be- Funteam', :tiviteiten etjes- en ilaasfeest, een bar- Specsavers Tilburg Heyhoef overhandigt de cheque voor Veteranen Ontmoetingscen trum Hart van Brabant. spaarjaar schenken de winkels het bijeengebrachte geldbedrag aan Tilburg - "Mijn droom men; een eigen atelit mensen enthousiast k Tilburg - Op zaterdagavond 2 maart en op zondagavond 3 maart organiseert muzikantenvereniging Rewind een gezellig carnavalsfeest in Buurtcentrum FoxFarm, Zuili- chemweg 2 in Tilburg (voormalig clubhuis van Golfclub Vossenhole). Op deze twee feestavonden hoor je de beste, leukste en gezellig ste hos- en feestmuziek van de afgelopen 50 jaar. Je wordt mee genomen door een halve eeuw Van zaterdag 2 tot en met dinsdag 5 maart wordt telkens tussen 14.00 en 19.00 uur feest gevierd door jong en oud. Er is maar liefst 600 m2 speelplezier met springkus sens. Er zijn aparte springkussens voor kinderen van 0-4 jaar in de Wijkraad Reeshof speeltuin met toezicht van volwassenen, leder uur is er een McDonald's Knock Out Spel op het Focus op Reeshof podium. Kaarten worden in de voorverkoop tot donderdagavond 28 februari 10-weken periode brengen zij een onderbouwd advies uit aan de Ef teling. Als eerste stap mochten zij op de bewuste donderdag alvast verkocht bij Jamin Heyhoef (over dag) en Cafe Dongewijk (vanaf 18.00 uur). Kaarten kosten in de voorverkoop 5,00 per persoon en aan de deur op de dag zelf 7,50. Kinderen die nog niet kunnen lo pen en in de maxicosi blijven beta len geen entree. Het tienerfeest Marshmallow Til burg vindt plaats van vrijdag 1 tot en met dinsdag 5 maart. Alle in carnavalskleding gehulde tieners van 12-17 jaar zijn van harte wel kom. Zorg dat je op tijd je kaarten gekocht hebt bij Jamin Heyhoef Tilburg of bij Café Dongewijk. Kaarten kosten 12,50 euro (inclu sief 4 munten/garderobe/toilet). kaatsheuvel - Wat is er leuker dan een opdracht voor je studie te doen in de Efteling? Studenten Bedrijfskunde van Fontys krijgen hiervoor de komende 10 weken de kans. Als startpunt van dit 10-weken project namen zij onlangs deel aan een 'briefing' vanuit de or ganisatie in Kaatsheuvel. Coen Bertens en Dirk-Jan Machin van de Efteling boden tijdens deze bijeenkomst een kijkje achter de schermen van de Efteling. Tijdens dit bezoek werd verteld welke ontwikkelingen zich binnen het jretpark voordoen én wat de imbitie voor de toekomst is. Cen traal in de visie voor de komende periode staat de doelstelling om de gastbeleving naar een 9+ te brengen. Hoe dit te realiseren? Dat mogen de studenten gaan uitzoeken. Aan het eind van de gang, in de van links >hn de Léste ats achter de draaitafel, ■■■gen wordt er gefeest uA 00.00 uur. Leden van zbben op vertoon van lidmaatschapspasje gratis Niet-leden betalen 5 eu- tree (inclusief lidmaatschap Tilburg - Specsavers Tilburg Hey hoef spaarde in 2018 een be drag van 820,- voor Veteranen Ontmoetingscentrum Hart van Brabant. Onlangs mocht het win- kelteam de cheque ceremonieel overhandigen aan dit lokale doel, leder jaar sparen de winkels van Specsavers een jaar lang voor één lokaal goed doel en een nationaal doel. Veteranen Ontmoetingscentrum Hart van Brabant was in 2018 samen met het Oogfonds het spaardoel van Specsavers Tilburg Heyhoef en ontvangt nu een mooie financi ële bijdrage. De Specsavers-winkelteams zijn erg betrokken bij de lokale ge meenschap en die betrokkenheid zet de winkelketen graag om in actie. Daarom is in 2010 Stichting Specsavers Steunt in het leven geroepen. Elk jaar melden hon derden lokale initiatieven zich aan om in aanmerking te komen voor een donatie. Aan het einde van het staan op Curasao, waar zij na de kunstacademie 4,5 jaar werkte in het atelier van kunstenares Ellen Spijkstra. "Ik exposeerde op diverse locaties en in musea op Curasao en mijn werk werd meerdere keren in de kunstagen da geplaatst. Terug in Nederland werkte ik 14 jaar met plezier in het bedrijfsleven. Maar er miste iets. Het keramiekvirus begon weer te kriebelen." In haar atelier in het centrum van Tilburg geeft Anja Horvers the- maworkshops en workshops op maat. En tijdens het open atelier kun je zelfstandig werken of we kelijks keramiekles volgen. "Ont spanning, inspiratie, plezier en jouw creatieve proces staan cen traal en ik begeleid je waar nodig. Daarnaast maak ik in opdracht beelden en gedenktegels." Interesse in een themaworkshop, keramiekles of benieuwd naar het werk van Anja Horvers? Kijk dan op wwwanjahorvers.nl van tot f

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 33