Kèj 5P3I z r d; UKNIEUWS uid Ensemble Vonk Bij De Link Dementie ervaren in virtual reality TE Museumhaven Tilburg presenteert m uziekstu k 'Octogone' Koopwoningen bijna 9 procent duurder TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 FEBRUARI-20-19 15 SE KOERIER Op zondag 10 maart aan boord van sleepkempenaar Antoinette FOTO: Collectie Jean Paul Prat H)nf° pen publi Ensemble Vonk FOTO: Annabel Jansen shov ilbun I iet >TEP EDO INKOOP GOUD Meer informatie: museumhaventilburg@gmail.com. (advertorial) CVT Keukens presenteert vernieuwde next125 conceptstore T GOUDCENTRUM Besterdring 141 Tilburg Legitimatie verplicht Tilburg - In navolging van het Machinekamercon- cert vorig jaar op sleep boot Elko, is ditmaal het uiterst sfeervol verbouw de grote laadruim van sleepkempenaar Antoi nette het decor voor een bijzonder concert door pianist en componist Jean Paul Prat en saxofo nist Vincent Brizoux. CVT Keukens Hestiastraat 12, Tilburg T. 013-583 9797 miste samen ;.Hetensem- 1 geluid o.a. kettingen, armbanden en sieraden (mag stuk zijn) euro, wordt aantal iting Til- website reserve- www.ti I burgtewater.n 1/ reld van iemand met dementie, op een bijna levensechte wijze binnenstappen. i in prijzc het juni berei een stijger musici en een compon aan nieuwe producties. I ble heeft een sterk eigen Reis Jean Paul Prat wil met zijn muziek de luisteraar uitnodigen om zich te laten meevoeren op een'reis'langs ;ngen topmuzikanten het ruziekstuk Octogone >r dit concert Lyon naar Prat (63) ;rdan zijn en- in Frankrijk, Italië en muziek- '“orkestreerd -. .'incent Bri ls zeven jaar Carnavalsavond met Jean Paul in Masal. Het in nerlijke ritme, dat door de muziek van Jean Paul zo sterk wordt aan gesproken, ondersteunt hem om dieper te zoeken naar de ontdek king van nieuwe mogelijkheden in klankkleuren op de saxofoon. Het Franse duo Jean Paul Prat en Vincent Brizoux speelt 'Octogone', een achtdelig muziekstuk voor pi ano en saxofoon, gecomponeerd Tilburg - Bestaande koopwonin gen waren in januari 8,7 procent duurder dan in januari 2018. De prijsstijging is iets groter dan december 2018. Dit blijkt uit f onderzoek naar de prijsontwik keling van bestaande particuliere innerlijke landschappen en gevoe lens die bij de luisteraar opkomen bij het horen van de muziek. Toch is dit doel hem niet genoeg. 'Als kunst de mens niet in aanraking brengt met wie hij ten diepste is en hem wakker maakt, dan schiet zij haar doel voorbij.' Na afloop hoort hij graag terug welke erva ringen de revue zijn gepasseerd. De muziek is harmonieus, ritmisch, eigentijds en toch tijdloos. De inloop is vanaf 15.00 uur. Het concert begint om 15.30 uur. Het adres is Havendijk 18B. De en treeprijs bedraagt 12,50 ind. drankje. Reserveren aanbevolen, want het plaatsen is beperkt. Stichtir burg te Water stelt haar beschikbaar voor online ringen: concert-antoinette/ leving, omdat medewerkers die deze training hebben onder gaan, dementerenden beter kunnen begrijpen. Daardoor worden de zorg en het contact ook minder zwaar. Wie zelf ook deze 'reis' wil meemaken, of mensen wil spreken die de reis maken, is van harte welkom. Meer informatie bij Aniëla Go- vaarts of Edith Horevoorts van Het Laar, tel. 013-465 77 00 of a.govaarts@hetlaar.nl of e.horevoorts@hetlaar.nl. koopwoningen in Nederland van het CBS en het Kadaster. Na een piek in augustus 2008 daalden de prijzen van koopwoningen en in 2013 werd een dieptepunt ?ikt. Sindsdien is er sprake van -*!!-ende trend. door Jean Paul Prat. Beide heren reizen speciaal voor vanuit hun woonplaats Nederland. Jean Paul speelt en componeert al meer dertig jaar. Hij treedt met semble Masal o.a. op Duitsland, VS, Nederland, Engeland. Onlangs is dit stuk Octogone ook geor en uitgegeven op CD. Vir zoux (42) speelt sinds Op deze unieke locatie brer deze Franse prachtige mi ten gehore. De Antoinette maakt deel uit van een collectie van dertien histori sche bedrijfsvaartuigen, die in het Piushavengebied een vaste lig plaats hebben. Al deze schepen zijn in particulier bezit en worden bewoond. Slechts met heel speci ale gelegenheden zijn deze sche pen beperkt toegankelijk voor publiek. Tom Elands, regiomanager van CVT Keukens, is trots op het re sultaat van de verbouwing. "He Tilburg - Het ensemble Vonk s op dinsdag 5 maart bij De Li Het Cenakel. In Vonk werken vier Beter begrijpen Op dit moment traint Toine Struijcken van Into d'Mentia 12 medewerkers van Het Laar, zo dat zij vervolgens de meer dan 300 medewerkers en meer dan 150 vrijwilligers kunnen bege leiden bij het dragen van de bril en het beleven van de ervaring. Het Laar investeert in deze be door de originele bezetting van sopraan, saxofoons, klarinetten en slagwerk. Open-minded en grens verleggend bouwt het ensemble sinds de oprichting in 2015 aan een nieuw repertoire. Vonk geeft opdrachten aan andere compo nisten en organiseert verrassende samenwerkingen met schrijvers, theatermakers en choreografen. Het ensemble met sopraan Rian- ne Wilbers, saxofonist Tom San- derman, klarinettist Erwin Muller en slagwerk Reggy van Bakel was te horen bij o.a. Incubate en No vember Music edities. Tijdens het concert in Het Cenakel speelt Vonk de muziek van het album 'Whose arm is that?', het volledige nieuwe programma dat op cd is uitgeko men met composities van Nicoline Soeter, Brechtje en Molly Joyce. Het concert begint om 20.30 uur. tickets via www.delink.nl. Tilburg - Op zaterdag 2 maart is er een gezellige carnavals-dans- avond in MFA Zuiderkwartier. Er wordt gevarieerde Engelse en Ne derlandstalige muziek gedraaid voor jong en oud. Verder komt CV De Penaltystipkes op bezoek. De muziekpresentatie is in handen van DJ Jeffrey. De avond duurt van 20.00 tot 00.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis. Adres: Wassenaerlaan 38 in Tilburg. Tilburg - Medewerkers en vrij willigers van Het Laar schrijven zich massaal in voor een bijzon dere training die hen laat erva ren hoe het voelt om dement te zijn. In de periode van 25 febru ari tot en met 15 maart biedt Het Laar deze bijzondere erva- ringsreis van 20 minuten aan. De ervaringsreis is ontwikkeld door Into d'Mentia. Medewer kers en vrijwilligers van Het Laar krijgen een VR-bril op, waarmee ze een nieuwe wereld, de we- is overweldigend wat klanten in de conceptstore kunnen ontdek ken. Next125 heeft daarin onze verwachtingen overtroffen. De ge toonde keukens zijn stuk voor stuk bijzonder en maken goed duidelijk welke mogelijkheden er zijn om een keuken naadloos te integre ren in het interieur. Daarin blinkt next125 absoluut uit." CVT Keukens heeft alle kennis in huis om haar klanten te helpen een prachtige next125 keuken te realiseren. Tom Elands: "Een keu ken is tegenwoordig meer dan een ;k om te koken. Het is een be- igrijk onderdeel van dé woning. Onze adviseurs denken out of the box, net als de ontwerpers van het kwaliteitsmerk. Samen met de klant zoeken wij naar creatieve op lossingen voor de ruimtes die we mogen invullen om de woon- en kookwensen te verwezenlijken." Origineel, verrassend en bijzonder. Het is allemaal van toepassing op de vernieuwde next125 concept store in de showroom van CVT Keukens in Tilburg. De inspireren de, originele opstellingen bevat ten de allernieuwste technologi sche trends. De conceptstore biedt klanten de perfecte setting om ideeën op te doen, mogelijkheden te ontdekken en zo een beeld te krijgen van hun ideale keuken. De veelzijdige showroom van CVT Keukens huist als één van de grootste van Zuid-Nederland een keur aan bekende keukenmerken, w plek zoals next125. In de vernieuwde lanc conceptstore toont het merk op originele wijze ontwerpen met het kenmerkende rustige lijnenspel. Dit wordt gecombineerd met een diversiteit aan materialen, en de nieuwste noviteiten op het gebied van woondesign en apparatuur.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 31