□rjii u it Ellips I1 KLUTS ongelooge waor 33 jaor Zondagconcert in het Cenakel Skinny Tom Gil en Megas naar Hall of Fame Kim Wilde weer naar 013 Nieuw visueel filmspektakel James Cameron Smartlappenfestival in De Boemel CU L saw SOI TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 7 FEBRUARI 2019 7 KOERIER KLUTS bestaat 33 jaar. FOTO: Kees Staps g.nt Dana Winner Eerste liefde... muziek staat p het van ‘volle teruc gar.u Vrijdag 8 februari - 2030u Theaters Tilburg, Concertzaal De Sprookjeskoningin (8+) Zondag 10 februari -15.00u De Nieuwe Vorst 7n- laar jezin: De estelijke roerend Purcell ia Paiva Tickets zijn t PathéTilbur www.pathe.r jenheidstrio iposities enbrock :ie bedraagt 12,50, of thee. Reserve- info@cenakel.nl. Kijk iformatie en het vol- ima 2018-2019 op - '0 februari is Skin- st bij The Blues Con- Vermaeck, Rijksweg optreden van ie begint om ze nog bracht in 013c Wie ker wave h de e' kleding insen én je kle- De entreeprijs inclusief koffie ren via e-mail i voor meer inf ledige programr www.cenakel.nl Vintage Kilo Sale - Special Edition Zaterdag 9 februari -12.00u Hall of Fame, Burg. Brokxlaan 6 70s 80s 90s vintage Nieuw jaar, nieuwe kar een nieuwe collectie vintagt ding! The Vintage Rebel heeft een mooie exclusieve collectie samen- gesteld:Baseball bomber jackets, highwaist broeken, Levi 501, mo hair knitwear, kimono's, colberts, jurken, sportswear (o.a Adidas) more. Duda Paiva Company i.s.m. het Jong Nederlands blazers ensemble Speciaal voor het hele gez Sprookjeskoningin! Een fees ontmoeting tussen de ontroerer mooie muziek van Henry I en de rare poppen van Dud< Company. rijen-Zondag 101 ny Tom tegast bij nection in 't V_... 115 in Rijen. Het deze bluesformatk 16.30 uur. Skinny Tom speelt blues-rock van de grootheden van weleer. Deep Purple en legendes als Hendrix, Stevie Ray Vaughan en Gary Moore worden afgewisseld met stukken van Robben Ford, Popa Chubby en Sjako. Francine Vis (mezzosopraan), Eva van Grinsven (saxofoon) en Hele na Basilova (piano) ontmoetten elkaar aan het Conservatorium van Amsterdam en kennen elkaar zodoende alweer bijna hun halve leven. Deze drie gedreven, ge passioneerde vrouwen hadden ai flashmobs gedaan, maar vooral veel, heel veel muziek gemaakt. Ze speelden in kroegen, bejaarden huizen, op straat en met andere bands. Lief en leed werd met el kaar gedeeld. Op dit moment is Kluts een club van 13 vrouwen, waarvan er twee zelfs vanaf het eerste uur bij zijn. 33 jaar KLUTS, 33 jaar een vrien dinnenclub door dik en dun. Dat is de kracht van dit orkest. Op zor dag 10 februari viert KLUTS ha< lustrum met oud-leden en carna- valsvrienden bij café Bolle aan het Piusplein in Tilburg. Vanaf 15.00 uur is het haandeschudde tijdens het Best Kluts Secret fist. Tilburg - Van donderdag 7 tot en met zondag 10 februari vindt het Groots Tilburgs Tranentrekkend Smartlappenfestival plaats in Volkstheater de Boemel. Het pro gramma staat bol van bekende ar tiesten en acts en is zoals altijd gra tis. Op donderdag 21.30 uur geeft Peter Faber het muzikale start schot, waarna Ilse Vorstenbosch beloftes'vervullen. Dit is een titel die het tweetal met hun derde project wil waarmaken. Het duo geeft aan dat ze met hun nieuwste EP 'Het Gaat Beter' een unieke sound creëren, met invloe den van hiphop, house en pop. Op 16 februari stappen Gil Megas naarde Hall of Fame. Zij nemen de ze avond vier supports mee: Seyi, Wakeem, T. Dutty en Marone. heel lang de wens om samen het podium te delen vanwege hun grote gezamenlijke liefde voor ka mermuziek. Het programma dat zij samenstelden gaat over het leven en de liefde met de vrouw in de hoofdrol: van liefhebbende moe der tot trouwe echtgenote, inspire rende muze, verleidelijke minnares en femme-fatale. Dit bijzondere geleg« zal u verrassen met comp van Bridge, Brahms, Diepen en natuurlijk een selectie uit Frauen, liebe und -leben van Ro bert Schumann. vlak onder de grote zwevende stad Tiphares. De vrouwelijke ro bot Alita wordt tussen het puin gevonden door de wetenschapper Ido. Hij probeert haar te repareren met behulp van andere onderde len die hij tussen het puin vindt. Alita weet niet meer waar ze voor diende, totdat Ido de restauratie volledig heeft afgerond. Ze is ge programmeerd met het "Panzer Kunst", de gevaarlijkste technische vechtmethode tot dusver. Het op merkelijke duo probeert het verle den van Alita te achterhalen door The Factory binnen te dringen. Tijdens hun missie komen ze de meest beruchte criminelen tegen van Scrap Iron City. ■Jnfo i te koop aan de kassa van jrg en via ie.nl/film/6379/alita-battle-angel Het is haar eerste liefde, en het zal haar laatste zijn. Ja, er zijn mannen geweest op wie de Vlaamse Dana Winner verliefd werd. Maar wat het leven van de zangeres steeds weer kleurt, is de oprechte liefde die ze voelt voor de muziek. een ode brengt aan de Zangeres Zonder Naam. Op vrijdag 8 februa ri om 21.30 uur is het de beurt aan smart-rockband De Trieste's. Zater dag 9 februari start om 21.30 uur de Bloed, zweet en tranen nacht. Op zondag 10 februari om 15.30 uur staan Sjon en Sjakkelien op het podium van De Boemel. Adres: Burgemeester Brokxlaan 8-76. ds in America'werd in 1981 direct een internationaal succes, gevolgd door topsongs als 'Cambodia', 'View from a Bridge'en'Never Trust a Stranger'. Niet minder dan dertig miljoen albums en singles heeft ze inmiddels verkocht en ruim dertig jaar na haar debuut, kent haar car rière een 'tweede jeugd'. De voorverkoop is inmiddels van start gegaan via www.013.nl Tilburg - Elke tweede zondag van de maand organiseert Stichting Muziek Evenementen Tilburg (SMET) een bijzonder kamermu ziek concert in de voormalige kloosterkapel van het Cenakel, Cenakel 1 in Tilburg. Op zondag 10 februari staat 'Frauen, Liebe und Leben' op het programma. Kamermuziek van drie gepassioneerde talentvolle vrouwen over leven en liefde met de vrouw in de hoofdrol. Aanvang om 12.30 uur. Tilburg - Nooit gedacht dat ze zo veel jaren later 3x11 zouden vie ren. 'Ze' zijn de jonge meiden die begin jaren 80 op de zolder van een Tilburgse kroeg instrumen ten vonden. Aangevuld met pan nendeksels en pollepels trokken ze hiermee tijdens carnaval door Kruikenstad. Ze maakten veel ka baal en ontdekten dat dit veel gra tis bier opleverde. In 1986 wilden ze meer. Instrumenten werden ge kocht, een muziekleraar gezocht, noten geleerd én de naam KLUTS werd bedacht.Meiden kwamen, meiden gingen en kwamen weer rug. Vele feesten werden geor- iniseerd, optochten gelopen, tilburg - In de nacht van woens dag 13 op donderdag 14 februari zal Pathé Tilburg om middernacht de eerste voorstelling gaan verto nen van 'Alita: Battle Angel'in IMAX 3D. De regisseur van deze film is niemand minder dan James Came ron, de man die ook verantwoor delijk is geweest voor kaskrakers Titanic en Avatar. Net als Avatar belooft ook Alita: Battle Angel een gigantisch visueel filmspektakel te gaan worden, waarin ook filmster Christoph Waltz een belangrijke rol zal vervullen. Een vrouwelijke robot wordt in de 26e eeuw van haar ondergang gered door een wetenschapper en blijkt geprogrammeerd met zeer gevaarlijke vechttechnieken. Het verhaal speelt zich af in een klein, vuil en afgelegen plaatsje op het vaste land, genaamd Scrapyard, tilburg - Zangeres Kim Wilde keert op zaterdag 16 november (20.30 uur) terug naar 013. De superster uit de 80's liet in 2017 al zien dat g rockt als vanouds. In 2018 t ze nieuw materiaal uit dat ook voorbij gaat komen. ent ze niet; de heerlijke new hits waarmee Kim Wilde in mv eighties de Europese hitpara des bestormde? Haar debuut 'Ki- tilburg - Op zaterdag 16 februari zijn Gil en Megas te gast in de Hall of Fame in de Tilburgse Spoorzone. Aanvang om 20.30 uur. Ze hebben de'Juice'nog steeds. Gil Megas zijn terug. Het Tilburgse hiphop duo zette in 2016 de Jupi- ler Stage van 013 op zijn kop met de release van hun 'Juice'EP en liet daarbij zien dat ze moeiteloos de rol van 'Tilburg's nieuwe hiphop

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 7