Aii pyw A mogeli weten ren? D goed. I energh over is Integra komen advies essent het bouwen aan je dromen begint vandaag paul deuren, architect o Stapsgewijs verduurzamen I I C I Zonnebol ers Warmtepompen +31(0)6 205 47 388 I mailapaulcleuren.com www.paulcleuren.com Advies in comfortabel wonen Het begint bij ons allemaal met een goed advies en passende oplossingen. Denk aan spouwmuur;, vloer- of dakisolatie, zonnepanelen om uw eigen groene stroom op te wekken en te gebruiken, of hybride warmtepompen. Samen met onze service partner Kemkens willen wij u helpen energie te besparen en comfortabel te blijven wonen. Essent gelooft dat het duurzamer maken van Nederland alleen een succes kan worden als iedereen op zijn eigen manier mee kan én wil doen. En dat kan. Hoe? Door bijvoorbeeld huizen stap voor stap te verduurzamen. Investeren en terugverdienen Stapsgewijs verduurzamen betekent dat woning-eigenaren hun investeringen spreiden. Hierdoor blijft verduurzaming betaalbaar. De genomen maatregelen verdienen zich in een aantal jaar terug en dragen steeds bij aan de volgende stappen in het verduurzamen van een woning. Essent en Kemkens zorgen er samen met u voor dat het verduurzamen van uw woning blijft passen bij uw portemonnee. Wij helpen u graag om de mogelijkheden in kaart te brengen. Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen? Kijk dan op essent.nl/energiebesparen of op kemkens.nl. Een droomhuis is een huis preciés zoals je het wilt hebben. En daar zorg ik voor. ik ben Paul Cleuren, architect en ontwerp comfortabele hedendaagse gebouwen waarbij energiezuinigheid en het gebruik van hernieuwbare materialen vanzelfsprekend is. Levert samen met 'Kemkens ©2C VAN ERVE INSTALLATIEBEDRIJF Ceramstraat 16 5013 BB Tilburg mfo@vaneivetilburg.nl M TMxucrzflWWz betert installatiebedrijf If

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 12