Tilburgse 14 Tuin op het zuiden en toch weinig zonlicht ra Leuterconcours op 26 januari Winter Wonder Circus weer naar Tilburg Scheiden voor 1750 all-in?] DinklaScheidingsmediation.nl GEMEËNTENIEUWS 1 S'-i' f CINE [Films en meerj w»» orq DONDERDAG 17 JANUARI 2019 Pagina 8 en 9 DOOR ELLEN VAN SLOOTEN 9,50 2,75 FOTO: Joep de Beer Lees verder op pagina 3. Lees verder op pagina 3. TK bakkerfloorvanlieshout.nl Telefoon: (013) 72 00 805 Problemen met |uw kunstgebit? •o won vorig jaar )T0: Harrie de Jong Bel voor een gratis 'l adviesgesprek I Jie voor het jppen van gevels 1ft+19januan 3,00 1,50 Werk aan Koningsoordlaan vanaf vierde week januari Tilburg - Op zaterdag 26 januari vindt in de Concertzaal van Thea ters Tilburg het 45ste Leuterconcours plaats. Het evenement wordt georganiseerd door K.V. De Fènpruuvers, onder auspiciën van Carnavals- stichting Tilburg. i februari. Dat ezondheid en niet over de len. Een bouw 15 meter kan itvaardigd en inten". Tilburg Voorbereidingen voor aanleg van fietstunnel naar Stappegoor TILBURG - De 150 geplande appartementen vanaf de hoek Besterdring-Burg. Brokxlaan houdt de gemoederen bezig. Zo bleek maandagavond tij dens de informatiesessie van de gemeenteraad. Subsidie opknapi Christel van den Dungen i het Leuterconcours. FOTI. warmd tentencomplex. Vanwege het eerdere succes is besloten, om dit jaar met een grotere tent naar Tilburg af te reizen. Bijna 1000 per- tilburg - Na het grote succes van het wintercircus afge lopen jaar, komt het Winter Wonder Circus met een 2e editie terug naar Tilburg. [lANIDPROtÏStISCHE PRAKTIJK BAAK Broekhovenseweg 33, Tilburg - (013) 582 16 00 - www.tppbaak.nl vies wordt niet serieus genomen", stelt ze achteraf vast. sonen kunnen nu plaatsnemen op comfortabele kuipstoelen en genieten van een geheel nieuw circusprogramma. Kevin van Geet, de jongste circusdirecteur van Eu ropa, is er weer in geslaagd om een fantastische voorstelling voor de hele familie samen te stellen. Dit jaar spelen dieren een hoofd rol. Het circus viert wereldwijd haar 250 jarig jubileum, en de paardennummers waar het circus destijds mee begon, komen meer dere malen terug in de show. Zo presenteert Marlon Zinnecker zijn acht Friese hengsten in vrijheids dressuur, kan men genieten van Arabische volbloedhengsten en ondeugende minipony's. De bekende familie Donnert toont de oeroude kunst van het jockey- rijden met acrobatische toeren op de rug van ronddravende paarden. Het hoogtepunt is een salto ach terwaarts van paard naar paard. tussen november en f doet iets met je gezor dan heb ik het nog beplanting inde tuint met een hoogte van niet worden gerecht wringt aan alle kar Op evenemententerrein het Laar wordt van 25 januari tot en met 3 februari een spiksplinternieuwe show gepresenteerd, in een ver- De leuterèrs die zich hebben ge plaatst voor het concours zijn Ma rina Bekkers, Joppe de Bres, Jordi Smeulders, Ludo van Vliet, Arthur van der Kwartel, Paul Timmermans en Peter Ritsema. Zij gaan strijden om de felbegeerde titel: Opper- leuterèr van Kruikenstad 2019! De Leuterèrs staan garant voor een avond hartelijk gelach. Het Leuterconcours begint om 20.00 uur. Kaarten kosten 12 euro en zijn verkrijgbaar via webshop. kruikenstad.nl Weekendaanbiedingen 5 suikerbolletjes Stoofperenschuitje Vlaai van de maand Appelvlaai met slagroom Brood van de maand Koolhydraat arm Cfloor VAN LIESHOUT nen hadden we niet gedacht on derdeel te worden van een hippe stadswijk. Als bewoonster van de Lange Nieuwstraat voorziet ze dat de bouwplannen met een woon toren het licht in haar woonka mer drastisch zal af nemen en de energierekening laat stijgen. "Vier woonlagen zet ons in het donker Vijf insprekers deden een beroep op de raadsleden om tegen het herziene bouwvoorstel te stem men. De heer Huitema van de stichting Het verhaal van Tilburg vreest dat met de huidige plannen een tweede Hart van Brabantlaan is geboren. Hij vindt het onbegrij pelijk dat het bestaande blauwe gebouw waarin vroeger de sociale dienst (UWV) zat, geen markan te plek krijgt bij de entree van de Spoorzone aan de kant van het NS Plein. Hij betwist dat herontwikke- ling van het gebouw niet mogelijk is. Dossier Besterdring 235 is voor mevrouw Sturkenboom uitge draaid op "een collectief kwijtraken van vertrouwen in de overheid". Ze is lid van het planteam dat veel energie en tijd heeft gestopt in het adviesplan Theresiazone en die gezamenlijk een zienswijze hebben ingediend op de herziene bouwplannen. "Ons advies is weg gestopt en de omgevingsdialoog is in alle stukken ergens onderaan beland. Onze aanvulling op het ad- Première Nadja Scholl laat zien wat ze haar vrolijke groep honden heeft bijge bracht en Roman presenteert zes Siberische steppekamelen. Deze jonge kamelen treden voor de eer ste keer op in Nederland en bele ven in Tilburg hun première. In de 2 uur durende show kan ook worden genoten van internatio nale acrobaten in de nok van de circustent, razendsnelle jongleurs, Lange Nieuwstraat "Na anderhalf jaar participatie staan we nu met de rug tegen de muur." Dat zijn de woorden van mevrouw Van Rijsoort. Toen we hier 30 jaar geleden kwamen wo- ■dB Br H Br DichtersavondEerste 'Fatima Dag' met boek, Woordenaars'in de LocHal wandelingen en expositie

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2019 | | pagina 1