.anbixL ene AbxxunAj Ontdek authentiekTurkije SF i Kom voor reisadvies langs bij Disma Reizen Onze tips voor je volgende meivakantie of zomervakantie! Turkije is terug van weggeweest! Dit land staat bij velen bekend om de fantastische All Inclusive resorts maar gaat jouw voorkeur uit naar een kleinschalig hotel in een kustplaatsje waar je nog echt die typi sche Turkse sfeer meemaakt? Dan is de Lycische Kust misschien wel jouw volgende vakantiebestemming! De Arubanen ontvangen je met open armen en zijn er trots op dat jij vakantie komt vieren op hun 'One Happy Island'. Wie droomt er niet van? Hagelwitte stranden, palmbomen die op het ritme van de wind heen en weer waaien en een zee die je zelden zó blauw hebt gezien. Als jij deze droom wil laten uitkomen, reis dan naar Aruba! Met een temperatuur die het hele jaar rond de 30 graden ligt en het feit dat Aruba de meeste zonuren heeft dan welk ander eiland in de Carib bean, hoefje jezelf geen moment druk te maken of je wel goed weer hebt op vakantie. Aruba staat bekend om de superschone stranden, altijd een verkoelend briesje en een kraakheldere zee. De paradijselijke stranden zijn verleidelijk om er hele dagen te blijven luieren in de zon. Toch zou het zonde zijn om hele dagen met je voeten in het zand te liggen... Avontuur- en natuurliefhebbers zullen hun hart ophalen in Arikok National Park. Dit natuurpark in het binnenland kent een ruig landschap waar je met je 4x4 jeep doorheen rijdt. Er zijn verschillende uitzichtpunten die je over de ruige kustlijn laten kijken. Een aanrader is een stop bij Natural Pool. Het zal wellicht wat druk zijn maar je neemt hier een verfrissende duik en geniet met jouw snorkel uitrusting van een welkome stop tussen al de ruige wegen door. Huur je een dag een auto, rij dan bijvoorbeeld naar Oranjestad om lekker te winkelen of naar San Nicolas om je te laten verrassen door streetart. Iets verder op geniet je van het kalme Baby Beach. Uiteraard is er op het water ook van alles te bele ven. Een snorkeltrip naar het Antilla scheepswrak, een middag windsurfen of een boottocht met een catamaran. Aruba heeft voor zowel jong als oud een topvakantie te bieden! De Nederlandse twist op dit eiland zorgt ervoor dat jij je direct thuis en op je gemak voelt! Aan de zuidwestkust van Turkije kan je de aange name zon perfect combineren met het proeven van de authentieke Turkse sfeer. De Lycische Kust heeft kustplaatsjes zoals Öludeniz, Fethiye en Dalyan waar het toerisme minder ontwikkeld is dan aan de Turkse Riviera. Hierdoor genietje van een gemoedelijke ambiance. Bovendien hoefje al het moois, zoals de stranden en de blauwe baaien met minder mensen te delen, waardoor het ook een echte rustvakantie wordt!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 36