Ma P II *1 V :ië Beleef Amerika: Amangiri Beleef Afrika: Kooiduiken Beleef Nieuw Zeeland: Hapuku Lodge c. www.beleefamerika.nl www.beleefnieuwzeeland.nl Rustzoekers komen als herboren terug na een verblijf in het 98 Acres Resort! Via een houten ladder klim je naar de top van een Manuka-boom waar jouw boomhut is gelegen. Vanaf deze unieke slaapplek heb je een fantastisch uitzicht over de groene natuur en de oceaan. Bovendien is de Hapuku Lodge een ideale uitvalsbasis om in Kaikoura walvissen voor de kust te spotten! In de stilte van een woestijn in West Amerika schuilt een indrukwekkend designhotel: het Amangiri Resort. De ligging van Amangiri is niet anders dan idyllisch te noemen. De grote, massieve, beige muren van het resortcomplex smelten samen met de ruige rotsformaties op de achtergrond. Binnen de muren van het resort staat één ding centraal: relaxen! Ideaal wanneer je overdag Antelope Canyon, Lake Powell of Horseshoe Bend hebt bezocht en bij terugkomst in het hotel lekker wilt ontspannen! Deze lodge is echt'one of a kind'. De Hapuku Lodge ligt op het Zuiderei- land en behoort tot één van de meest bijzondere hotels ter wereld. Op tien meter boven de grond kun je in een luxueuze boomhuis slapen. Beleef Koningsdag 2019 in Sydney! Dat wordt dit jaar namelijk een bijzonder en uniek feestje. Op 27 april 2019 tijdens Koningsdag zal Guus Meeuwis het podium op The Big Top in Sydney rocken. Met Guus in de stad wordt King's Day gegarandeerd een groots feest. Luna Park zal veranderen in 'klein Holland' met een grote aanwezigheid van de nationale kleur oranje en Nederlandse 'gezelligheid'. G'day met een zachte G is een evenement datje niet wilt missen! Reis naar Australië af en maak je rondreis onvergetelijk. Je ontdekt al het moois van Down Under en viert Koningsdag op een manier die je niet meer zult vergeten. Beleef Australië stelt samen met jou je rondreis helemaal samen en reserveert voor jou een concert- kaartje. Wordt dit concert het startpunt van jouw reis of eindig je juist met een klapper? Gansbaai staat bekend als één van de beste kooiduiklocaties van Zuid-Afrika door de grote populatie witte haaien die hier rondzwemmen. Voor deze spannende belevenis heb je stalen zenuwen nodig! Met een boot ga je het open Xj water op om vervolgens in een veilige metalen kooi te stappen die in het water wordt gelaten. Je hartslag maakt overuren wanneer er daad- M werkelijk een witte haai op je af komt zwemmen. Dit is echt sensatie ten top en het zal je de H ultieme adrenalinekick geven! Durf jij dit aan? em- naal ar je reis Beleef Australië: G'day met een zachte G www.beleefafrika.nl Beleef Azië: 98 Acres Resort Overnachten in een'boutique'hotel tussen de theeplantages op een hoge heuvel? Logeer in het 98 Acres Resort in het plaatsje Ella in het Sri Lankaanse binnenland. Je logeert in houten villa's waar design, natuur en comfort op een mooie manier zijn samengebracht. Vanuit de villa's, het restaurant en het buitenzwembad kijkje neer op

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 34