Nieuwe cruiseschepen in 2019: DISMA Reserveer nu je plek op de Disma groepscruise! net 4 11-daagse All Inclusive Cruise vanaf €2.349,- p Ie bent van harte welkom bij Disma Reizen 51 ■i 11 -daagse cruise - vertrek 10 mei 2019 oor de e Tour a Line Ook in 2019 worden weer nieuwe schepen te water gelaten. Wij geven je alvast een vooruitblik op de spiksplinternieuwe cruiseschepen van 2019! Zie jij jezelf al op één van onderstaande nieuwe schepen genieten van een cruisevakantie? Bij Disma Reizen helpen we je graag met het maken van de juiste keuze! Cruisen wordt met de dag populairder. Steeds meer mensen ontdekken het plezier, het gemak, de lekkere keuken op zee, de kindvriendelijkheid, het enter- I tainment én de betaalbare luxe van een cruisevakantie. Dit is dan ook voor veel cruiserederijen dé reden om hun vloot uit te breiden met nieuwe cruiseschepen. Dag 1 - Amsterdam - Mallorca Dag 2 - Cruisedag op zee Dag 3 - Malaga Dag 4-Gibraltar Dag 5 - Lissabon Dag 6 - Lissabon Dag 7 - Cadiz Dag 8 - Cruisedag op zee Dag 9 - Barcelona Dag 10-Valencia Dag 11 - Mallorca - Amsterdam Spectrum of the Seas April 2019 - route Azië Norwegian Encore Oktober 2019 - route Oost Caribbean REIZEN MSC Bellissima Maart 2019 - route Middellandse Zee Vaar mee aan boord van het compleet vernieuwde cruiseschip Mein Schiff 2. Gedurende een 11-daagse cruise over de Middellandse Zee geniet u van alle All Inclusive maaltijden, dranken en faciliteiten aan boord en verkent u diverse Spaanse en Portugese aanleghavens. inclusief vluchten, 10 overnachtingen op Mein Schiff 2, All Inclusive verzorging, transfers en Disma reisbegeleiding. Voor meer informatie kijk op www.disma.nl/groepsreizen of loop binnen bij één van de Disma reiswinkels.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 30