r .1 Nieuws en tips T. UI Vacature raad van commissarissen Actief in de regio bef.nl Meld je aan voor de Rabo Starter van het Kwartaal verkiezing Cursus online bankieren Word lid van de bank De bank altijd op zak HOREN, ZIEN& MEEDOEN Geslaagde Beursvloer URGSE KOERIER 23 jrkt. Schrijf je in door te mailen naar 1 Kijk op rabobank.nl/zelfregelen E-mail Rabo Bankieren App: In 2019 stopt een van de leden van onze raad van commissarissen. De bank is daarom op zoek naar een nieuw lid. Wij zoeken een ervaren bestuurder met een financieel economische achtergrond die het belang kent van goede processen, de controle en rapportage op de voortgang en daarop weet te monitoren en het gesprek te voeren. Kennis van en ervaring met bedrijven in transitie is een pré. Woon en/of werkje daarnaast in ons werkgebied (Dongen, Rijen, Goirle, Tilburg) en maak je deel uit van relevante netwerken in het werkgebied van de bank? Dan komen wij graag met je in contact. Als coöperatieve bank streven we ernaar om de ambities van onze leden en klanten te verwezenlijken. Daarvoor is het belangrijk dat we een deskundig klankbord hebben in de vorm van een raad van commissarissen. Dit orgaan bestaat uit vijf leden uit onze omgeving die gevraagd en ongevraagd advies geven aan onze directie, toezicht houden op ons beleid en de ledeninvloed waarborgen. Meer informatie Heb je interesse in deze vacature? Bekijk de volledige profielschets op rabobank.nl/tilburg J6 kunt tot 19 januari 2019 reageren via directie.tilburg@rabobank.nl - paslimiet tijdelijk verhogen - incasso's beheren - een reisverzekering afsluiten Om online bankieren voor iedereen toegankelijk en begrijpelijk te maken organiseren we cursussen. De eerstvolgende zijn gepland op maandag 18 februari, dinsdag 9 april en woensdag 12 juni in het Rabobank Ontmoetingscentrum in Tilburg. Als klant kun je lid worden van onze bank. Leden mogen meebeslissen met hun bank en ontvangen vier keer per jaar het ledenmagazine Dichterbij met daarin onder andere landelijke en lokale ledenaanbiedingen! Persoonlijk contact met medewerkers van de Rabobank kan op verschillende manieren. Natuurlijk in een van onze vestigingen, maar ook op andere plaatsen in Tilburg. Elke kern in ons werkgebied heeft daarom een marktteam. Robert Schaerlaeckens, manager Financieel Advies, is aanjager voor het marktteam in Tilburg. "Het idee is datje lokaal bekend bent, sneller signalen oppakt, meer contact hebt met klanten, met lokale verenigingen en alles wat daar omheen hangt." Robert ziet de marktteams als ambassadeurs van de Rabobank die goed luisteren en om zich heen kijken, signalen oppikken en gesprekken aangaan. Je vindt de marktteams in verschillende netwerken binnen Rabobank Tilburg en omstreken, van businessclubs en sportclubs tot culturele centra. Meer info: rabo.'- Jbcwg/meedoen Rabobank Tilburg en omstreken Telefoon (013) 537 99 11 Fax (013) 537 96 09 Ontmoetingscentrum Spoorlaan 300 5017 JZ TILBURG Kijk voor meer informatie op rabobank.nl/tilburg Openingstijden Ontmoetingscentrum Maandag t/m donderdag: 0830 - 20.00 uur Vrijdag 0830 -18.00 uur Kijk voor onze overige kantoren op onze website. Al 13 jaar is de Beursvloer een groot succes. Tijdens de Beursvloer helpen bedrijven maatschappelijke organisaties en goede doelen hun wensen te realiseren. De Beursvloer vindt elk jaar plaats in oktober in het Willem II stadion. Daar ontmoeten 100 bedrijven en 100 organisaties (goede doelen) elkaar. Zij sluiten 'matches' die officieel door de notaris worden vastgelegd. Yasser Chahed van de Rabobank: "Het is echt een fantastisch project waar we graag aan meewerken. Ook wij mogen tijdens de beursvloer geen geld geven aan goede doelen. Wij helpen mee door bijvoorbeeld financieel advies te geven voor een project. Verder zorgt de Rabobank ervoor dat Beursvloer Tilburg eik jaar in het Willem II stadion terecht kan. communkatie.tilburg@rabobank.nl Geef aan wanneer je wil deelnemen, met hoeveel personen je komt en of je in het bezit bent van een tablet of smartphone of een laptop/computer. Meer informatie en lid worden: rabojU/tifcurg/uw-üdinaaTschap Rabobank Growing a better world together December 2018 liter komt er an Slib, n het wasstraat Een greep uit de mogelijkheden van de Rabo Bankieren App: - geld overmaken zonder Rabo Scanner - betalen met de acceptgiroscanner - direct je bankpas blokkeren Ben jij net gestart met je eigen bedrijf, heb je lef en onderscheidend vermogen? Meld je dan aan voor de Rabo Starter van het Kwartaal verkiezing. De winnaar van de verkiezing krijgt een mediaboost voor zijn of haar bedrijf via de bank. Dit doen we door inzet van communicatiemiddelen via pers, social media en nieuwsberichten. Maar ook via een bedrijfsfilm van de winnaar en een artikel in ledenmagazine Dichterbij. Daarnaast helpen we je netwerk te vergroten via een lidmaatschap van netwerkorganisatie JOST en via (netwerkjbijeenkomsten van de bank. Bedrijven als Signcentral, Conceptstore Tien, Kraftbier, Strooploos, Hostel Roots, Bar Leonardo, PushBird en Skintology gingèn je voor. Wie weet ben jij de volgende in het rijtje. Kijk op rabo.nl/tilburg/startervanhetkwartaal voor meer info en meld je aan! info.tilburg@rabobank.nl Internet www.rabobank.nl/tilburg Twitter @rabotilburg TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 20 DECEMBER 2018 Mobiel bankieren is aan een ongekende opmars bezig. Er is meer mogelijk dan veel mensen denken. Wist je datje met een aantal toestellen kunt inloggen en betalen met je vingerafdruk? En dat je via onze Bankieren App 24 uur per dag, 7 dagen per week contact kunt opnemen met een van onze medewerkers? Je hebt de keuze uit chatten, e-mailen of bellen.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 22