O SB w w ijknieuws R UJ est 'Black Friday'op Westermarkt Ton praten Schrijver in tijdelijke dienst eeshof ■Dnfo Rode Kruis Tilburg naarCentaurusweg R ER 'The Stage'in De Nieuwe Vorst Repair Café binnenkort ook in Reeshof Gezelligheid en verbondenheid op kerstmarkt Amarant Lezing 25 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 22 NOVEMBER 2018 van Meer informatie: www.tilt.nu Vegro Ook elektrische apparaten kunnen worden gerepareerd. URG l/eg/w Expertisecentrum Hulpmiddelen imrna staan I Brabantse kun- ssing Sreta lila ij dé ambassa- uitgave. Julianap 5046 G vegro.nl Expertisecentrum Hulpm 0800 - 2 88 77 66 (gratis) TILBURG - Op vrijdag 23 november én zaterdag 24 november staat Winkelcentrum Westermarkt in het teken van'Black Friday'. klaas- en kerstcadeaus. Ben er wel op tijd bij, want op is op! Elders in deze krant vindt u een optre- kampi- 3evers, Kooien, ard de Be- >ndvullend de Black ïnkelcen- tilburg - Het Rode Kruis start het nieuwe I voormalige de Leonard hebben betrokke Rode Kruis op 6 een nieuw kante Centaurusweg, in Quirijnstokpark. I- 1 uitgebreid overzicht van c Friday aanbiedingen in Wir trum Westermarkt. deelnemende bedt den op project, voor de< en geef i om te: Lucasi t€7,50 (ISBN 978-90- De boekpresentatie op vrijdag 30 november )-18.00 uur in De Nieu- de Willem ll-straat in in Wijkcentrum Zuiderkwartier, Wassenaerlaan 38. Vanaf januari is er elke derde zaterdag van de maand een Repair Café in de Ree- Tilt neemt met Ine. de positie in tussen twee groeiende velden van het Brabantse landschap: het inno vatieve bedrijfsleven én jong lite rair talent in de provincie. Tilt zocht enthousiaste, creatieve bedrijven en auteurs om samen aan het werk te gaan, om elkaar beter te leren kennen en van elkaar te leren. De Tilburg - Twinkelende lichtjes, sfeervolle muziek, warme dranken en lekkere hapjes.... Amarant or ganiseert op vrijdag 14 december haar jaarlijkse kerstmarkt op het Daniël de Brouwerpark. Van 17.00- 21.00 uur is iedereen van harte welkom aan de Bredaseweg 570 in Tilburg om kerstsfeer te komen proeven. De entree is gratis. Op de kerstmarkt van Amarant vindt u verschillende kramen van ondernemers en goede doelen uit Tilburg en omgeving. Het aanbod loopt uiteen. Rr zijn o.a. sieraden, gedigitaliseerd en verwerkt in een kunstwerk dat in het nieuwe ge bouw komt te hangen. De origine le foto's worden geschonken aan het Regionaal ArchiefTïlburg. Op 21 december is het oude ge bouw volledig leeg. Het nieuwe pand zal in januari officieel worden geopend tijdens een feestelijke nieuwjaarsreceptie. Tilburg - Stichting We-Re-Use or ganiseert al enkele jaren op za terdag een Repair Café in Tilburg. In januari wordt ook gestart in de Reeshof. Bezoekers kunnen bij een Repair Café hun kapotte spullen laten repareren en ze zo een twee de kans geven. Mensen kunnen er terecht met bijna alle soorten spul len, van fietsbanden, achterlichten en remmen tot bijna alle huishou delijke apparaten en elektra. Maar ook kerstverlichting, speelgoed en kleding zijn welkom. Een team van deskundige vrijwilligers zit klaar om te helpen. Bezoekers betalen een vrijwillige bijdrage. Elke eer ste zaterdag van de maand is er van 11.00 tot 15.00 uur een Repair Café in Wijkcentrum Ypelaar, Corel- listraat 10. Elke tweede zaterdag van de maand worden van 11.00 tot 14.00 uur spullen gerepareerd toor aan de Centaurusweg biedt veel ruimte voor flexibele werk plekken en lesruimten. Inmiddels wordt het pand verbouwd. Op 6 december vindt de verhui zing plaats en in de dagen erna wordt het nieuwe gebouw inge richt en in gebruik genomen. De grote verzameling foto's die in het oude gebouw hangt, zal worden Het boek kost 822542-3-5). Tilt Ine. is c van 16.00- we Vorst aan Tilburg. Tilburg nieuwe jaar op een gloed- locatie. Na decennia het schoolgebouw aan Leonard van Vechelstraat te >kken, verhuist het 3 6 december naar antoorpand aan de ide buurt van het Het nieuwe kan- tilburg - Acht talentvolle, jonge schrijvers draaiden deze zomer mee in acht bedrijven. Ze namen plaats achter een nieuw bureau, kletsten bij de koffieautomaat, maakten een wandeling met de di recteur of dwaalden rond in maga zijnen. Ze namen een kijkje achter de schermen en deden er inspiratie op voor een kort verhaal. De acht verhalen die daaruit ontstonden, zijn gebundeld in een boek. Kluun tekende voor het voorwoord. Als schrijver, ondernemer én van oor sprong Tilburger is hij deur van deze eerste l sinds de ondergang van Atlantis, circa 11.000jaar geleden, toegelicht. De lezing duurt van 10.30 tot 13.00 uur. De toegang bedraagt 12 euro. Reserveren kan via e-mail: spirspec- trum@gmail.com. Belangstellenden voor wie de kosten een belemme ring vormen voor deelname, nen voor een passende oplossinc contact opnemen. Bel naar Gret Schoneveld, 013-533 20 16 of Sheil Jansen, tel. 06-44 20 92 66. - FTjww Meer informatie is ook te vinden op www3pirspectrumtilburg.nl. Black Friday (zwarte vrijdag) is in de Verenigde Staten de dag na Thanksgiving Day. Die vrijdag heb ben de meeste werknemers vrij. Black Friday wordt beschouwd als het begin van het seizoen voor kerstaankopen. Om de mensen naar de winkels te trekken, presen teren veel winkels dan speciale en vaak spectaculaire aanbiedingen. Enkele jaren geleden is Black Friday geïntroduceerd in Nederland. Ook de winkeliers op de Westermarkt sluiten graag aan en organiseren komend weekend een grote Black Friday actie met talloze verrassen de en erg scherpe aanbiedingen. Alle winkeliers zorgen samen voor een groot en breed aanbod. Ide aal voor het kopen van uw Sinter- sjaals, knuffels, wierook, parfums, houten woondecoraties, speel- goed en tassen te koop voor aan trekkelijke prijzen. Maar u kunt ook volop genieten van eten, drinken en live muziek. Maar liefst 15 koren zullen kerstliederen ten gehore brengen. En kunt een kijkje nemen op het terrein. De Plantenkas, de Hoeve, Kinderboerderij de Hane- kam, Kledingwinkel Stijlvol en de Huiswinkel zijn allemaal geopend. I Of bekijk de levende kerststal, ga op de foto met de kerstman of maak gratis een ritje in een huifkar. J I Tilburg - Het Spiritueel Spectrum Tilburg organiseert op zondag morgen 25 november de lezing 'Oertoestanden van aarde mens' door Sander Videler. De lezing vindt plaats in restaurant Boerke Mutsae- rs. Tijdens deze lezing wordt de ont staansgeschiedenis van kosmos en aarde (kosmogenese) en de mens (antropogenese) aan de hand van de inzichten van Rudolf Steiner uit eengezet. Er wordt ingegaan op de ontwikkelingsronden van aarde en mens. Daarnaast wordt de ontwik keling van het menselijk bewustzijn I Tilburg - Vrijdag 23 november is I hetTonpraten bij Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2 in Tilburg. Het gezellig geklets begint om 19.30 uur. En- tree 7,50. Op het prograr dens van veel oenen, waaronder Frans Bé Hans Verbaarschot, Cees Ad Vermeulen en Wichar nis. Het gaat om een avon< programma. tilburg - Op donderdag 29 novem ber presenteert stadsdichter Onias Landveld i.s.m. De Nieuwe Vorst, Poetry Circle en BKKC The Stage: LeTTergrepen.The Stage is een po dium in Tilburg waar liefhebbers van woordkunst genieten van een brede groep artiesten. Van dichters en slampoets tot muzikanten en spoken word artiesten. Op donderdag 29 november vindt de eerste editie plaats met als ti tel 'LeTTergrepen' en de artiesten Luan Buleshkaj aka L-deep, Hind Hakki, Aristoteles Mendes, Rellie Telg en Mahat Arab. Veronique Efomi. Aanvang om 20.00 uur in De Nieuwe Vorst aan de Willem ll- straat 49 in Tilburg. kijven financier- >n verzoek van Tilt dit gehele et. Er was één voorwaarde deelname: open alle deuren deze schrijvers de vrijheid schrijven wat zé maar willen, de Waard, Hanneke Hendrix, Martijn Neggers, Teddy Tops, Ye lena Schmitz, Glenn Markesteijn, Elianne van Elderen en Bart Smout werkten in tijdelijke dienst van Gi- anotten Printed media, de Efteling, Avec, gemeente Tilburg, La Trappe Trappist, PauwR Digital Marketing, provincie Noord-Brabant en Logis tic Force. shof. Elke vierde zaterdag van de maand is het Repair Café van 11.00 tot 14.00 uur te vinden in wijkcen trum't Sant, Beneluxlaan 74. BIJ ons kunt u terecht voor sport- en revalldatleproducten, hulpmiddelen ten behoeve van mobiliteit en zorghulpmld- delen om langer zelfstandig thuis te blijven wonen. -* Bezoekadres rapark 26-27 i GB Tilburg

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 25