10 j| ^Qilburg in Bedrijf BWERMEER Venezuela oliestaat in verval Bonheur Horeca Groep neemt Hilvaria Studio's over Nieuwe Jumbo Foodmarkt open op woensdag 21 november Inleverdag oud beeldmateriaal bij FotoTuerlings SFEERVOLLE i LUNCH EN DINER i I E TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 NOVEMBER 2018 17 Het land heeft te maken met hyperinflatie. LUNCH 3ganc U VINDT ONS AAN DE PIUSHAVEN WWW.BIJVERMEER.NL L. J Een halve tosti Bij Vermeer met een kopje soep naar keuze, twee halve houthakkersboterhammen met beleg naar keuze van de lunchkaart! ten. oor Meer informatie: www.jumbofoodmarkt.nl Proef diverse gerechten van de kaart die in 3 gangen geserveerd worden. Samen dineren en proeven! ver- je ing! >p Universiteit Utrecht, fijn uitleggen hoe he staat. Maar er wordt BWERMEER Tilburg - De zesde Jumbo Foodmarkt wordt op woensdag 21 november geopend aan de Stappe- goorweg 175 in Tilburg. bege cialisten van Bovendien kr woensdag 21 25 november 25 euro een gr -ngen inclusief fles wijn vanaf 2 personen €35.00 pp ijke markt, De kracht Kempenaarplaats 156, Tilburg. Tel. 013 822 8200. Geopend van 11.00u tot 24.00u. Op dinsdag zijn wij gesloten. .teriaal, 1, zodat beeldarcl □rden. Hebt iggen? Wac. wat mee! 3 GANGEN SHARING DINER Tilburg - Foto Tuerlings organiseert op zaterdag 17 november weer een inleverdag oud beeldmateriaal. Tilburg - Op woensdag 21 november organiseert het Wereldpodium in samenwerking met de Kennismake rij en Fontys Hogescholen de Wereldse Ontmoeting: Venezuela. digitaliseert niet alleen 8mm films, maar ook videomateriaal, dia's, foto's en negatieven, zodat een compleet persoonlijk beeldarchief veilig gesteld kan worden. Hebt u nog beeldmateriaal liggen? Wacht niet langer, en doe er Kom heel de maand november genieten van onze De groente- en fruitafdeling van Jumbo Foodmarkt Leidsche Rijn. Dezelfde afdeling van Jumbo Foodmarkt Tilburg wordt even groot. FOTO: Tom Valstar/Beeld Werkt -,ƒ><-1 Op de demo/inleverdag kan de be zoeker ter plekke op een vereen voudigde manier zien op wat voor manier Foto Tuerlings 8mm films digitaliseert. De demonstratie wordt gegeven met films die door de aanwezigen zijn meegebracht, zodat een reëel beeld van de kwa liteit gegeven wordt. Dat naar het overzetten van oude beelden veel vraag bestaat bleek vorig jaar bij eenzelfde demodag. Naast een demonstratie van het digitaliseren zelf, wordt tijdens de demodag advies gegeven over het opslaan op dvd, Blu-ray of een USB of externe harde schijf. De beste keuze is namelijk afhankelijk van wat er met het beeldmateriaal ge daan gaat worden. Foto Tuerlings Timo Roosen Jumbo Foodmarkt Tilburg opent feestelijk haar deuren op woens dag 21 november om 09.00 uur. Team Jumbo wielrenner Timo Roosen zal de winkel samen met de medewerkers openen. De eer ste 300 klanten krijgen een gratis bos bloemen cadeau. Tijdens de opening zijn er diverse proeverijen, kookdemonstaties en workshops, JRGSE KOERIER De winkel van ruim 3.000 vierkan te meter combineert het beste van Jumbo en La Place voor een totaal beleving op het gebied van food. De Foodmarkt heeft een van de grootste groente- en fruitafdelin- gen van Nederland, verkoopt vers La Place brood uit de eigen bak kerij en verder zijn diverse streek producten opgenomen in het Tilburg - Vanaf 1 januari a.s. is Bonheur Horeca Groep de nieu we exploitant van Hilvaria Stu- Extra voordeel Op opdrachten die op de demo dag worden ingeleverd krijgt u 15% korting. Haal dus het oude beeldmateriaal van uw zolder en neem de schoenendoos met vi- deobandjes mee. Hebt u een grote USB stick of lege harddisk? Breng die ook mee, dan zet FotoTuerlings daar uw films op en kunt u die over een aantal weken voorzien van de films weer ophalen. jeleid door koks en versspe- Jumbo Foodmarkt. trijgen klanten van I tot en met zondag r bij besteding vanaf jratis chocoladetaart. Pick Up Jumbo Foodmarkt Tilburg is ge opend maandag tot en met zater dag van 08.00 tot 22.00 uur en op zondag van 09.00 tot 20.00 uur. De nieuwe Foodmarkt krijgt ook een Jumbo Pick Up Point. Klanten kunnen online bestellingen in de winkel ophalen wanneer hen uit komt. Klanten die via website Jum- bo.com en de Jumbo apps voor smartphone en tablet hun bood schappen bestellen, halen deze de volgende middag vanaf 16.00 uur op bij de speciale balie. Op zater dag is het mogelijk de bestelling al vanaf 10.00 uur op te halen. De boodschappen moeten dan op vrijdag vóór 12.00 uur zijn besteld. Bij het ophalen van de bestelling kan uitsluitend worden betaald met pin. Ook heeft de winkel een OV-chipkaart oplaadpunt. 17] ww Vertrouwen Bonheur Horeca Groep neemt de exploitatie over van Christi aan Höhner en Ellen van Zuylen. Zij zijn 15 jaar met veel passie ondernemers geweest in het door Christaan's vader (Hans Höhner) aangekochte en volle- I dig gerestaureerde gebouwen complex. Zij kiezen voor een nieuwe uitdaging. Christiaan: "Bonheur was voor ons direct dé partij om de activiteiten over te nemen. Het is een organisatie die de perfecte omvang heeft om dit mooie complex optimaal te benutten. Tegelijkertijd is het een bedrijf met een visie op gastvrijheid, kwaliteit en horeca die bij ons past. Dat geeft veel vertrouwen." Universiteit Utrecht. Hij kan haar- X.._ ..^1-l___ |anJ ervoor □Laai. loaoi ci wordt ook gespro ken over de oorzaken achter de chaos en ellende en een oplossing van de problemen. Anouk Donse van Amnesty Nederland komt ver tellen over vluchtelingen die Cu rasao bereiken, in de cel belanden of direct worden teruggestuurd. Hoe de crisis het alledaagse leven in Venezuela vaak tot een beproe ving maakt, hoort u van Tilburgse Venezolanen. Ze zijn hier op be zoek, aan het studeren of wonen en werken hier al jaren. Ze praten over hun eigen ervaringen en die van hun familie. De presentatie is in handen van Martin de Wolf (Fontys) en Joyce van der Horst (Wereldpodium). Het programma is deels Engelstalig. Entree: €5,- (incl. koffie/thee en een hapje). Gratis entree op vertoon van schoolpas, collegekaart of qui- etpas. In verband met het aantal zitplaatsen is aanmelden voor deze bijeenkomst zeer gewenst. Het aan meldformulier vindt u op website www.wereldpodium.nu Het is een avond voor iedereen die meer wil weten over de oorza ken achter de chaos en ellende in dit land. Aanvang om 19.30 uur in de Kennismakerij in de Tilburgse Spoorzone. Het olie- en grondstofrijke Vene zuela was twintig jaar geleden een van de welvarendste landen van Latijns-Amerika. Inmiddels is het land in een diepe crisis beland. De inwoners zijn vorig jaar gemid deld 11 kilo afgevallen. Er heerst hyperinflatie. Voor een broodje of banaan moetje een stapel bolivars neertellen. Tegenstanders van de regering verdwijnen, veel beto gingen zijn bloedig neergeslagen en je 's nachts op straat wagen is levensgevaarlijk. Geen wonder dat twee van de dertig miljoen Vene zolanen hun land ontvluchtten. Maar buurlanden houden de gren zen inmiddels gesloten. Venezola nen proberen ook naar Curasao te vluchten, deel van het Nederlands Koninkrijk. Hoofdgast is de Venezolaanse socioloog Gerardo Gonzalez, mo menteel visiting scientist aan de €10.- P,. dio's in Hilvarenbeek. Met deze overname zet Bonheur de eerste stap buiten Tilburg. Algemeen directeur Tim Wijdemans ziet mooie kansen en landelijke po tentie voor de Hilvaria Studio's. "Het is een locatie met een roem rijke geschiedenis, een karakte ristieke uitstraling en vele verha len. Door de opzet van de studio's en de ligging in de natuur, leent de plek zich bovendien perfect voor heisessies, conferenties en andere corporate meetings." De Hilvaria Studio's zijn het tien de horecabedrijf van Bonheur Horeca Groep. "De Studio's slui ten perfect aan bij ons huidige portfolio van bijzondere loca ties. We bouwen voort op het bestaande succesvolle concept en zullen daar onze eigen kwali teiten aan toevoegen. De locatie heeft een sterke regionale func tie. Er zijn veel huwelijksvoltrek kingen, bruiloften, uitvaarten en vergaderingen. Die mogelijkhe den blijven uiteraard bestaan. We zien veel aanvullende kan sen voor de zakelijke markt, ook buiten de regio. De kracht van de Studio's zit 'm in de verschil lende ruimtes die multifunctio neel inzetbaar zijn. Die veelzij digheid, de bijzondere ligging in de natuur en de geschiedenis van het gebouw zorgen voor een unieke beleving waar on ze gasten steeds vaker naar op zoek zijn. assortiment. Klanten kunnen vers- bereide gerechten meenemen of ter plaatse opeten in het sfeervol le 'Foodcafé' met 165 zitplaatsen. Kinderen kunnen zich vermaken in de kidscorner. .3 ■RA* il

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 17