Tilburgse Koerier S3 B Bl 1 k 3 Slopers Midi Theater komen op stoom II 0© 21 eet Begroting gemeente voorgelegd aan de raad N.NL JUR IN 4G GEMEENTENIEUWS Opening carnavalsseizoen op Elf-Elf to Pagina 8 en 9 FOTO: Joep de Beer DOOR ELLEN VAN SLOOTEN Lees verder pagina 9 Tilburg - De financiële invulling van het bestuursakkoord 'Gezond en Gelukkig in Tilburg' ligt op tafel. Met op de eerste begrotingsdag en -avond, afgelopen maandag, kriti sche geluiden uit de hoek van de oppositiepartijen. Tilburg - De sloop van het Tilburgse Midi Theater vordert gestaag. De voor malige bioscoop en later theater aan de Heuvelring werd voor de gemeente als eerdere eigenaar een regel recht hoofdpijndossier. Bovendien slaagde niemand er in om het theater met succes te exploiteren. Problemen met uw kunstgebit? Onze ruime openingstijden Zesde editie Tafeltennis- weekend Tilburg Bel voor een gratis adviesgesprek ••PLUS IJsselstein Besterdring 110 Tilburg maandag t/m zondag 8.00-21.00 uur Tilburg Brandstof bespaard bij actie Band op Spanning 5x11 j Tilburg. Elf-Elfb uur. Brabants Afval Team (BAT) klaar voor het winterseizoen _r; carnz Tilbur carnavah Het speciaal let openbaz Paviljoen voor Nederlandse producten in Chengdu O 3 DONDERDAG 8 NOVEMBER 2018 tilburg - Op zondag 11 november trapt carna- valsstichting Tilburg het nieuwe carnavals seizoen af. Het gaat een heel speciaal jaar worden. Het openbaar carnaval viert namelijk jaar carnaval in g. De viering v begint om 11. ■TK Minder Taxus opgehaald door warme zomer 2018 PLUS IJsselstein is 365 dagen per jaar geopend. de bouw van De nieuwboi chting eind vc I TANDPROTHETISCHE PRAKTIJK BAAK Broekhovenseweg 33, Tilburg - (013) 582 16 00 - www.tppbaak.nl “Veel gespin en maar weinig wol", concludeerde Helma Oostelbos van de SP. "Dit is een echte uit- stelbegroting; het wordt nergens concreet", verduidelijkte ze het gemis aan plannen. Hierop vroeg Beppie Smit van D66 zich af of haar collega gemeenteraadslid Het Midi Theater van huidige ei- rnaar René van den Berg maakt aats voor een commerciële plint et daarboven 67 huurwoningen voor starters en drie lofts. De ty pische gevel blijft in grote lijnen behouden. In december a.s. wordt gestart met de bouw van het nieu we complex. De nieuwbouw wordt naar verwachting eind volgend jaar opgeleverd. tilburg - Waterschap De Dommel zoekt een nieuwe bestemming voor de voormalige rioolwaterzui vering Moerenburg. Door middel van een openbare inschrijving roept het waterschap onderne mende initiatiefnemers op om een plan in te dienen voor deze histo rische locatie. De inschrijving start naar verwachting in december. In schrijvers worden uitgedaagd om met nieuwe, verfrissende ideeën I te komen om deze bijzondere en historische locatie met onderne merschap te combineren. De in schrijvers komen in aanmerking voor de huur van (een deel van) het complex. Het gaat daarbij niet alleen om de hoogste bieder maar om de beste combinatie van ruim telijke inpassing, ondernemings plan en huurprijs. gegevens die u gaat opvragen om plannen te maken." Voor de SP is de begroting in onduidelijke taal geschreven. Ze citeerde enke le passages "Een versnelling van kennis en datagedreven werken is noodzakelijk, ...vanuit datage- stuurd beleid Oostelbos vraagt aan de raad of ze enig idee heb ben wat hiermee wordt bedoeld. "Ik niet. En ik denk dat de meeste Tilburgers dit ook niet snappen. Mooi dat u wilt dat iedereen in de stad goed Nederlands leert, maar zullen we dan eens beginnen met ons gemeentebestuur?" wel alle stukken had gelezen, want in de bijlages zouden voldoende concrete voorbeelden staan zoals project Smartstart, een pilot bij basisschool Zuidwester, wijkon- derzoeken, bevolkingsregisters, zorgdossiers, kennis van bijvoor beeld wijkagenten, leraren en ou ders. Oostelbos bracht daar tege nin: "Dat zijn geen plannen, maar Het stadsembleem voor 2019, een ontwerp van Tom Grandieri. De Stadhuisstraat wordt voor deze gelegenheid omgetoverd tot een groen-oranje feestpaleis. De Krui- kenmarkt rondom de Heikese kerk geeft dit jaar een nieuwe draai aan de Elf-elfviering met marktkraam- pjes, blaaskapellen en een speci aal kinderprogramma. Deze markt duurt van 11.11 tot 14.11 uur. Het allerbelangrijkste moment, om 17.11 uur, is wanneer bekend ge maakt wordt wie zich dit jaar Prins van Kruikenstad mag noemen. Spetterende optredens van Hele maal Hollands, Trio Roept U Maar (RUM) en DJ Bompa de Mens ma ken de feestelijkheden die avond compleet. Je loopt het festivalterrein binnen op vertoon van het nieuwe stad sembleem. Dokmardeurs hebben het stadsembleem per post ont vangen. Geen Dokmarkeur? Koop dan tot en met 10 november voor 3,50 een stadsembleem bij Klein Cafe Van Horen Zeggen aan de Stadhuisstraat of Café Stoffel aan de Korte Heuvel. Het stadsem bleem is ook te koop op de dag zelf. leid

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 1