WONEN’lonf WNEN20Ï? Terug naar binnen rg zeel er TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 25 OKTOBER 2018 Igse KOERIER r Donkere keukens Opt ober. hce gis Oude vondsten geven je interieur een persoonlijke touch. Een contrast in stijl, tijdsgeest en cultuur zorgen ervoor, datje interieur echt interessant wordt. Vondsten uit tweedehands winkels, souvenirs en oude familiestukken kunnen als ware kunstwerken in huis gepresenteerd worden. Rond of recht Dat een salontafel geen rechthoekig model meer hoeft te zijn weten we al langer. Een groepje van verschillende tafeltjes volstaat hier goed. De modellen en materialen worden steeds uitgebreider, zoals dit model met goud en verweerd glas. Lampen en verlichting spelen een belangrijke rol in het hedendaagse interieurbeeld. Glas is al tijden een geliefd materiaal in de verlichtingsbranche. Dit najaar zie je vooral glazen bol lampen voorzien van een weerspiegelende gekleurde coating. Deze reflectie zorgt ervoor dat de lampen zich aan ieder interieur aanpassen. Opvallend met een chique touch voor een speels effect. De visgraat vloer is super trendy! Alhoewel deze manier van vloerbedekking van origine erg klassiek is, weet hij toch steeds meer zijn plek te vinden tussen verschillende woonstijlen. Wanddecoratie krijgt een steeds prominentere plek in het interieur. Niet meer twee schilderijtjes aan de muur of alleen een klok in een hoek, maar een echte eyechatcher aan je wand. Denk eens aan een opvallende spiegel met tekst of een mooi wandkleed. Roze, je ziet het nu in alle schakeringen en materialen die je maar kunt bedenken, zo ook in dit bad. We gaan de badkamer steeds meer zien als verlengstuk van ons huis en niet alleen als een functionele ruimte. Dit kan al door toevoegingen als kaarsen, planten en mooi manden voor bijvoorbeeld handdoeken. Een mooi gedekte tafel om heerlijk aan te dineren en lekker na te tafelen met vrienden en familie. Naast goed eten speelt in deze tijd ook servies een erg grote rol bij het diner. Dek je tafel met een tafelloper of tafelkleed en gebruik verschillende borden en schalen om hoogte te hebben een moderne en luxe uitstraling. Voor een wat kleinere ruimte is dit al snel wat te heftig. Een goed alternatief is daarom het gebruik van donkere apparatuur, een donkere kraan en spoelbak en ook kleine details, zoals Niks is te gek. Spannend en kleurrijk is wat we veel zien in de interieurmode. Kies een thema en voer het tot over de top door. Woonkamers veranderen bijna in een filmset, zoveel styling komt eraan te pas. Kies een design voor je behang en voer deze door in stoeltjes, kussens en een karpet. i v:

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 17