|^Qilburg in Bedrijf Komt J Nu nóg meer keuze bij Eyelove Brillen Op safari in de supermarkt Van Mossel nu ook in Tilburg met Fiat, Alfa Romeo en Jeep Sense Company isTilburgs bedrijf van de maand Gimbrère Mode verlaat Tilburg na 180 jaar TGSE KOERIER DONDERDAG 18 OKTOBER 2018 23 TILBURGSE KOERIER Kijkje nemen De nieuwe vestiging voldoet volle- on- on- Kijk voor meer informatie op www.vanmossel.nl van Hoe geoptimaliseerd, den we controle kelingsproces, i hebben we de volledig in eigen cons ge alle kei ioor de personen. De verwach- >innen een jaar door te jroeien naar 25 >c.ise is al bijna iny pioniert zich een geurenbranche en -rkgelegenheid aan uur in PLUS Pieter Vreedeplein. Dit overzicht wordt voortdurend bij gewerkt. Kijk voor informatie op www.contourdetwern.nl/switch. Wethouder Berend de Vries (rechts) overhandigt een 'Benkske' aan Ewoud Kuyper, eige naar Sense Company. FOTO: Ra Ido Neven Fotografie Tilburg - Sense Company is uitgeroepen tot'Tilburgs bedrijf van de maand'. De Tilburgse bedrijven van de maand zijn ambassadeurs voor Tilburg. lêting. Eyelove is een prijsve - die brillenmarkt en verkc iptiek- heeft jaren een prijzen via bemach- apotheken aanbiedingen is van harte welkom om vast een kijkje te gaan nemen. FTiww klanten kiezen uit de nieuwste zo veel dan ril de komen- euro. Een bril op sterkte 49 euro, inclusief een gratis oogmetinc Dat is een fractie van de prijs c traditionele opticiens en optit ketens rekenen. Hiermee I Eyelove binnen enkele j marktaandeel weten te Met een jong en gedreven team, vol bezig met innovaties in nieuwe geuroplossingen en toepassingen in diverse markten wil Sense Com pany de grootste van Europa wor den op hun vakgebied. Concur rentie hebben ze van vijf partijen, maar Sense Company is hierin de enige fabrikant. Ewoud: "Tilburg is de ideale uitvalsbasis voor onze groeiplannen." Tilburg - Prijsvechter Eyelove in Tilburg bij DA Drogisterij Par fumerie Ad de Jongh aan het Besterdplein 10 is vernieuwd en heeft nu een extra grote col lectie van het snelgroeiende brillenbedrijf. Voortaan kunnen k'~ uit 450 monturen uit collectie, twee keer voorheen. Eyelove wi de periode nog meer bestaande verkooppunten gaan uitbreiden, want er blijkt veel animo voor te zijn. De nieuwe verkooppun ten van Eyelove zijn twee keer zo groot en hebben de nieuwste collectie brillen. Veel monturen zijn nu ook leverbaar in verschil lende kleuren. eren van 65 n in septem- iaar over het ie daling be- Ambitie Sense Company weg door de c-u biedt nu werkgeleger Tilburg - Wat in 1839 in de Heuvel straat met paraplu's begon, groei de via regenjassen en kostuums uit tot een volledige modeketen. Nog niet zo lang geleden telde het bedrijf maar liefst twaalf winkels. Allemaal gevestigd op prachtige locaties verspreid over het zuiden van Nederland. Maar op die loca ties veranderde veel. Zoveel dat het bedrijf nu besluit haar koers Data en locaties De safari's worden in verschillende supermarkten in Tilburg georga niseerd. Zo kunnen consumenten op zaterdag 20 oktober om 9.30 en 10.30 uur mee op safari door Lidl Reeshof (Heyhoefpromenade 115). op woensdag 30 oktober is die mogelijkheid er om 13.00 en 14.00 zo'n 15 f ting is bi groeien naar 25 personeelsleden. Sense is al bijna 10 jaar marktlei der in slimme geuroplossingen in de sauna wellness-, sport&- fitness- zorg- en leisurebranche. Het klantenbestand bestaat o.a. uit Holland Casino, Schiphol, Zig- go Dome, Willem II, Zorgcentrum 't Laar, Landal en het De la Mar Theater. Maar de ambitie reikt ver der. Ewoud legt uit: "Geur is onze passie en de toegevoegde waarde hiervan wordt nog onderschat. Dat terwijl onze neus, na de ogen, het belangrijkste zintuig is dat ons bewust en onbewust prikkelt, onze emoties stuurt en gedrag beïnvloedt.’ Onze ambitie reikt ver. Maar dat kan ook. Onze zelf ontwikkelde online technieken stellen ons in staat om ver over de landsgrenzen een glimlach te creëren. Wij monitoren storingen, leegstand en instellingen van on ze geursystemen van op afstand, zodat we altijd weten wat onze klanten nodig hebben. Dit heeft geresulteerd in opdrachtgevers in Ierland, Engeland, Frankrijk, Span je, Italië, Midden-Oosten, Canada met onze basis in de Benelux. We willen dit graag uitbreiden met vaste distributiepunten, partners of eigen organisaties." zit het met duurzaam gevangen of gekweekte vis? Welke logo's bestaan er voor fairtrade en waar moet je precies op letten als je gezond of duurzaam boodschap pen wil doen? In deze leerzame en interactieve safari krijgen deelnemers de kans om op dit soort vragen zélf het antwoord te vinden. Geurmarketing Sense Company beschouwt zich zelf toonaangevend op het ge bied van innovatie, kwaliteit en duurzaamheid als het gaat om geurmarketing en geurbeleving. De basis hiervoor wordt gevormd door het in-house onderzoek, de interne ontwikkelafdeling en de assemblage van de producten in hun bedrijfspand aan de J. Assel- bergsweg op bedrijventerrein Het Laar in Tilburg. Oprichter en eige naar Ewoud Kuyper: "Hier zijn onze eigen developers en technici bezig met het ontwikkelen en bedenken van nieuwe geuroplossingen en worden bestaande oplossingen Daardoor hou- over het ontwik- de fabricage en gehele productie i hand." cheiden wo- iptember het ;n-kapwonin- rkst af nadat met 9,2% de :ien. Drenthe 26,0%), Over land (-21,6%) ijn provincies dan gemid- 2,2%) daalde definitief te wijzigen. Door haar fysieke winkels in de binnenste den te sluiten, en zich te concen treren op haar groeiende webshop en een aantal goed presterende dorpswinkels. En dus trekt Gim brère Mode binnenkort definitief de deur achter zich dicht aan de Heuvelstraat in Tilburg. Op exact dezelfde plek waar het bijna 180 jaar geleden allemaal begon. ?erde in sep- 6) minder af- Daarmee is gustus (9,6%) t derde kwar- 1.824 (2,1%) gesloten dan Sense Company krijgt de prijs om dat dit daadkrachtige bedrijf in korte tijd is uitgebreid, nog steeds groeit en beschikt over een eigen ontwikkel -en productiebedrijf met een groot klantenbestand uit heel Europa. Wethouder Berend de Vries (economie) reikte de prijs uit tijdens een bezoek op 11 oktober. "Sense Company is een voorbeeld van een organisatie met ambi tie die ver buiten onze stads- en landsgrenzen reikt. Met toonaan gevende klanten en een nauwe samenwerking met bekende Til burgse bedrijven verankeren zij hun economische positie in onze gemeente en dragen zij bij aan het ondernemersklimaat in de stad." Lage prijzen Eyelove zag het aantal klanten alleen dit jaar al met 34% toe nemen. Eyelove verkoopt ieder jaar ruim 200 duizend brillen en dankt zijn populariteit aan de vaste lage prijzen. Een complete multifocale bril kost standaard 99 dig aan de nieuwste eisen van deze tijd. Een feestelijke opening staat na de herfstvakantie te gebeuren, maar iedereen die de nieuwe ves tiging eerder wil bewonderen en tevens wil profiteren van mooie tilburg - Consumenten kunnen deze week op supermarktsafari in Tilburg, om de verhalen achter producten te leren kennen. Duurzaam boodschappen doen? Dat is best lastig! Veel consu menten zien vanwege alle keur merken en logo's door de bo men het bos niet meer. Switch J (ContourdeTwern) haakt hierop in en organiseert in oktober en november de supermarktsafari: een mini-excursie door verschil lende Tilburgse supermarkten. Deelname is gratis. Onder leiding van een kundige expeditieleider gaan consumenten op zoek naar het verhaal achter het product. Wat betekenen de sterren het BeterLeven-keurmerk? waalwijk - Na de overname van Au tobedrijf Otten in Breda afgelopen september en het hiermee verkre gen dealerschap van Fiat, Alfa Ro meo en Jeep, breidt Van Mossel nu ook uit in Tilburg met deze merken. Op 15 oktober zijn de deuren van de splinternieuwe vestiging aan de Kraaivenstraat open gegaan. Het is de tiende Van Mossel vestiging in deze straat. Algemeen directeur Eric Berkhof van de Van Mossel Automotive Groep: "De mensen uit Tilburg en omgeving kunnen we nu nog dich terbij huis van dienst zijn met de verkoop en het onderhoud van Fi at, Alfa Romeo, Jeep en Fiat Profes sional (bedrijfswagens). Een echte aanwinst, want deze merken ken den langere tijd geen officieel dea lerschap in Tilburg. Van Mossel is nu de enige officieel erkende dealer van deze merken en biedt daarmee officiële fabrieksgarantie en derhoud. De monteurs werken der auspiciën van de importeur en volgen alle trainingen. Een veilig gevoel en zekerheid wat we onze klanten graag bieden." FOTO: Joep de Beer tigen van maar liefst 7 procent. Eyelove is een prijsvechter in de u.illenmarkt en verkoopt in Ne derland, België en de Verenigde Staten brillen tegen vaste lage 165 shop-in-shops in en winkels. Aanmelden verplicht De groep waarmee de 'jungle' wordt betreden, bestaat uit maxi maal 8 personen. Aanmelden kan via clasienvermeer@contourdet- wern.nl of via www.facebook.com/ switchcontourdetwern. Deelname is gratis. Na afloop ontvangt elke deelnemers een kleine attentie. Een safaritour duurt 30 tot 45 mi nuten. Op safari met een eigen groep of vereniging kan ook, eventueel op een ander moment. Neem daarvoor contact op via clasienvermeer@contourdetwern.nl.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 23