3 Tilburgse Koerier s Ravotten in het Wandelbos 5 Quiet-fonds van start Sfeervol Festival Circolo Woonsalon CINE Rondleiding in onderwijsgebouw Cube GEMEENTENIEÜWS nisia DONDERDAG 18 OKTOBER 2018 JRGSE [G EB ITS PROTHESES] 8,95 2,50 FOTO: Joep de Beer len daarbij bijzonder Pagina 8,9 en 10 9 Info TK (MOLENWIJK) tis tot bakkerfloorvanlieshout.nl Voor elke situatie een passende oplossing Vernieuwd'Winter in Tilburg' Kijk voor meer informatie op www.festivalcircolo.nl Onderwijsgebouw Cube, ontworpen door KAAN architecten. FOTO: Sebastian van Damme »n het erfgoed t grote onder- Hart van Brabantlaan 731 Tilburg 013-468 23 58 3,10 1,70 DEEA voor elkaar Sjan zegt: "Quiet geeft me liefde en heeft geen oordeel. Quiet heeft een heel groot hart." FOTO: Boos Pierson droge zomer ^sneuveld en t worden we Ook als u niet of elders verzekerd bent. Wij verzorgen de uitvaart naar uw wens. Bel met 088 335 21 23 voor een persoonlijk gesprek. Tilburg - CAST organiseert op vrijdag 26 oktober een ex- i dusieve rondleiding in het nieuwe onderwijsgebouw Cube op de campus van de universiteit van Tilburg. I Tilburg -.We hebben een erg mooie en dr II achter de rug. Veel weerrecords zijn gesi het houdt maar niet op. Op dit moment 1 I getrakteerd op een bijzonder zomerse herfstvakantie. aotheker ontwerp, ii zaamheid. I rier brengt de ze week ond< Ift van het festival nog verschil- ellingen. Films en meer Het is half oktober, maar veel jeugdige vakantievier- ders kunnen nog steeds buiten ravotten in hun zomer se kleding. De toestellen in de speeltuin van het Wan delbos vallen daarbij bijzonder in de smaak. Weekendaanbiedingen 6 krentenbollen Hazelnoot lepelgebakje Vlaai van de maand Hazelnoot bavaroisvlaai Brood van de maand Tarvo mout C)loor VAN LIESHOUT. Tilburg - Op zaterdag 27 ok tober organiseert Tilburg- Woont de Woonsalon in de grote zaal van restaurant EVE achter het centraal stati on van Tilburg. Tijdens de gratis toegankelij ke woonbeurs, die duurt van 11.00-15.00 uur, kunt u ken nismaken met verschillende bouwprojecten in de regio Tilburg. Er is veel aandacht voor bouwen, maar u kunt ook advies inwinnen over hypotheken, verbouwing of ontwerp, interieur en duur- De Tilburgse Koe le Woonsalon de nder uw aandacht met een speciale beurskrant. II Sinds september is de campus van 11 Tilburg University verrijkt met een V nieuw onderwijsgebouw. Met het I groeiende aantal studenten en een I aantal verouderde gebouwen, is 4 uitbreiding en vernieuwing nood zakelijk. De eerste stap in de ont wikkelingen van de campus is de I realisatie van gebouw Cube, ont- j worpen door KAAN architecten, op het noordelijke deel van het universiteitsterrein. Een eigentijds gebouw met alle moderne facili teiten, dat volledig past in de stijl flI en architectuur van de campus. In de aanpak van de campusplannen 'g I toont de universiteit veel bewust- I zijn van de bestaande kwaliteiten van het landschap er op de campus. Het Tilburg Gemeente in gesprek met inwoners over eenzaamheid Abdij Koningshoeven gaat afvalwater opnieuw gebruiken Nieuw plan voor MindLabs: minder vierkante meters Expositie'Ritme van een nieuwe stad' wijsgebouw heeft een vierkante vorm en is relatief laag, zoals meer gebouwen op de campus. Daarmee wordt een inpassing in de omge ving en tussen de bomen gereali seerd. Veel daglicht en uitzicht naar buiten zorgen voor een versmel ting met de omgeving. Cube voor ziet in zo'n 350 extra studenten werkplekken en biedt innovatieve onderwijs- en toetsingsvormen, zoals digitaal toetsen. De excursie is onder leiding van de projectleider van Tilburg University.De wande ling begint om 10.00 uur en duurt tot 11.15 uur. Inloop vanaf 9.45 uur. Verzamelen naast het gebouw Cu be aan de Hogeschoollaan. Deelna me is gratis. Graag aanme www.castonline.nl. Tilburg - Festival Circolo draai dit moment op volle toeren ir. Tilburgse Leijpark. Het publiek is erg enthousiast. De sfeer is uitste kend en de voorstellingen vallen erg in de smaak. Ook buiten de cir custenten is er van alles te beleven. Tilburg - Op woensdag 17 oktober, Wereldarmoededag, is het Qui et-fonds van start gegaan met een bedrag van honderdduizend euro. Het geld is bijeen gehaald door de verkoop van de bekende Quiet 500. Daarmee willen de initiatiefnemers vernieuwende armoedeprojecten voor kinderen ondersteunen. In to taal is maximaal vijfentwintighon derd euro per project beschikbaar. Lage drempel Het Quiet-fonds richt zich op kleinschalige,.innovatieve.projec ten die kunnen bijdragen aan het verzachten van armoede onder kinderen. Elke burger of non-pro- fitorganisatie kan meedoen. De drempel is laag en de administra tieve rompslomp verwaarloosbaar. De aanvragen worden beoordeeld door de initiatiefnemers van de Quiet 500. Ze hebben vooral oog voor frisse ideeën, een aanpak waar nog niemand aan heeft gedacht. 17] WW Meer informatie over de procedure is te vinden op www.quietnl/fonds FOTO: Joep de Beer ait op Voor jong en oud. in het In de tweede helft var presenteert Circolo r lende nieuwe voorstel

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 1