Een gelukkig en gezond Tilburg! Vooral veel pit en warmte in je interieur Beursactie is entree De Woonsalon Zaterdag 27 oktober 2018 van 11.00 tot 15.00 uur EVE, Burgemeester Stekelenburgplein 208 Tilburg Gratis entree oed.nl 85% is gelukkig Maar liefst 85% van de inwoners van Tilburg is gelukkig, zo blijkt uit de Gelukatlas 2017 van de Stichting Atlas voor Gemeenten. In deze at las hebben zij voor het eerst het geluksgevoel van inwoners per gemeente in kaart gebracht. Hieruit blijkt dat vooral werken (betaald of vrijwillig), het zien van vrienden en gezond heid belangrijke geluksfactoren zijn. Geluk hangt dus wel degelijk samen met gezond heid. En hoe kan de inrichting van een woon buurt nu bijdragen aan jouw gezondheid? Hoe vergroot jij jouw woongeluk? Bezoek de Woonsalon! Naast een groene omgeving bepalen nog meer facturen jouw woongeluk. Ben je nu bijvoorbeeld niet tevreden met je huidige woning en op zoek naar jouw droomwoning? Bezoek dan de Woonsalon op 27 oktober a.s. om jouw droomwoning te vinden. Ook het slim regelen van je persoonlijke financiën, zodat het nooit een bron van stress wordt, draagt bij aan jouw geluk. Diverse financiële specialisten op de beursvloer kunnen je ter plekke persoonlijk advies geven. Of denk je er over na om zonnepanelen te plaatsen of je huis opnieuw in te richten? Op de Woonsalon vind je allerlei partijen die jouw kunnen ad- Duurzaamheid Anno 2019 is duurzaamheid een belang rijke factor. Mensen kiezen voor natuur lijke materialen zoals bamboe om het interieur in te richten. Ook planten en bloemen hebben in het interieur een duidelijke plek. Meer informatie: www.flexa.nl www.stijlvolstyling.com viseren over nieuwbouw, verbouw, zelfbouw, financiën en interieur. Van 11:00 uur tot 15:00 uur ben je van harte welkom in de grote zaal bij restaurant EVE in Tilburg. Groen en onderhouden buurt Een groene buurt is gezonder voor mensen én bewoners van een groene en onderhouden buurt zijn vaak gelukkiger, blijkt uit onderzoek van het VU medisch centrum. Het groen maakt mensen minder gestrest, wat weer bijdraagt aan de gezondheid. Ook is er het vermoeden dat een natuurlijke omgeving met groen en water uitnodigt tot bewegen en sociaal con tact stimuleert. Woontrends 2019 De natuur is een grote inspiratiebron voor de woontrends in 2019. De 3 ele menten (water, aarde en vuur) aange vuld met trends uit andere tijdperken en verschillende culturen zorgen voor steeds meer gewaagde en spannende combinaties. Goud, messing en brons zijn dé materialen die accent geven aan je interieur. Woonstijl De combinaties in het interieur zijn spannend en kleurrijk. Minimalistisch is uit! De klassieke pompeuze interieur- stijl is weer helemaal in opkomst, met Kleuren Elk jaar komen Flexa Kleurspecialisten van het Flexa Colorlab, internationale design experts en architecten bij elkaar om de nieuwe wereldwijde trends te bespreken. Ze vertalen de trends naar één hoofdkleur waarvan zij verwachten dat die de huizen over de hele wereld zal gaan kleuren. Spiced Honey is de Flexa Kleur van het Jaar 2019. Deze war me amberkleurige tint is gekozen om een sfeer van positiviteit en optimisme te brengen - een verlangen om 'het licht binnen te laten’. Let the light in! Dutch Solar Energy biedt een 'woonbeurs korting' aan op de Woonsalon. Iedereen die de woonbeurs bezoekt en binnen 2 weken na de woonbeurs een systeem met zonnepanelen bestelt, komt in aanmer king voor een korting van 100 euro per sys teem. Is dat niet interessant! Primeur op de Woonsalon Afgelopen september is de bouw van de woontoren D in het project Aan de Waterkant gestart. Aan de Waterkant is één van de wei nige plekken in Tilburg waar je zo dicht aan het water kunt wonen en met zo'n uitzicht. Doordat toren D all-electric is ontworpen, is het een toekomstbestendige toevoeging aan de stad. In toren D zijn alle appartementen verkocht maar Triborgh Gebiedsontwikkeling is inmiddels drukdoende met het ontwerp van de laatste woontoren in Aan de Water kant. Met de bouw van deze laatste woon toren wordt de nieuwe wijk afgerond. In toren H worden ongeveer 78 appartementen gerealiseerd van diverse afmetingen. Tijdens de Woonsalon presenteert Triborgh de eer ste plattegronden van het appartementen gebouw en kunnen geïnteresseerden zich inschrijven. een romeins beeld of pompeuze zuilen. Ook verweerde potten in combinatie met glas, imperfectie en heel veel ver schillende structuren zijn volop in de woonmode. Gelukkig en gezond leven, daar is al veel onderzoek naar gedaan en er zijn talloze artikelen over geschreven. Wie in Tilburg wil er nu niet gelukkig en gezond oud worden? Natuurlijk heb je hier zelf voor een deel invloed op maar ook een aantal factoren in je woonomgeving zijn hiervoor bepalend. De laatste jaren is er steeds meer aandacht voor dat de inrichting van woonbuurten ook bijdragen aan het geluk en de gezondheid van de bewoners. J

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 15