HQilburg in Bedrijf J I Wie 1 Finalisten Junior BOV-Trofee BOULEVARD, Diamanten jubileum voor toegewijde Gerard de Bont Jumbo opent nieuwe supermarkt in Udenhout 2 20 TILBURGSE ga's ik st Beauty Lounge Skintology is Rabo Starter van het Kwartaal KNIT van JOST start Ondernemers Boulevard DONDERDAG 11 OKTOBER 2018 TILBURGSE KOERIER 60 jaar in dienst bij Melis Metaalgieterijen BV in Tilburg Tilburg - Gerard de Bont (75) werd op 3 oktober in het zonnetje gezet bij Melis Metaalgieterijen BV in Tilburg. Andere aanpak Kasia en Ilona zijn ondernemende TILBURG - S Poppet i de gasti kantine Bijsterv ZONDAG 15:00 UI is uit- bren- SI ONDERNEMERS ■K~ een for kunnen Nederla, zorg betaalbaar wilier ibant 1 star- Mid- ie Ju 15-jarige rkplaats c op tot :ien jaar VUT, maar hij zich be- intwikke- tilburg - De Jonge Onder nemers Sociëteit Tilburg (JOST) organiseert op zondag 25 oktober de eerste editie van de On dernemers Boulevard. tilburg - Beauty Lounge Skintology is de 18de Rabo Starter van het Kwartaal. irg is sinds ondereschoon- auty Lounge vestiging in ‘iet begin in in alle het aan jkova ieuw, arden j, netwerken en n' arder is het mogel iele profielfoto tf afgesloten el. Kaarten >aar op 0 astel k grootste assortiment en de laagste prijs zetten wij ons met het hele win- kelteam van Jumbo in om klanten de beste food- en winkelbeleving te bieden. Samen met mijn collega's zie ik ernaar uit om de voormalige klanten van EMTÉ en onze nieuwe klanten te verwelkomen in onze mooie, nieuwe Jumbo winkel." In het hart van Tilbur- aantal weken een bijzor.M^ic heidssalon geopend: Beai"’’' Skintology. Deze eerste de Pieter Vreedestraat is he van een keten met vestiginger grote Nederlandse steden als I Kasia Piotrowska en llona Krjuk ligt. Samen bedachten zij een nie innovatief beautyconcept en wer daarmee de 18de Rabo Starter van het Kwartaal. hun bedrijf onderscheiden in hun branche. Drie ondernemers maken nu nog kans om op 29 november in het nieuwe gebouw CUBE van Til burg University de talent-award in ontvangst te nemen. De finalisten zijn Bag Boys, Cheaque en Hostel Roots. De winnaar van de Junior BOV-Tro- I mooie Kc dan het c Brabantse event voc haken, mi macramei tilburg - Na de finalisten voor de jaarlijkse uitreiking van de BOV-Tro fee zijn nu ook de finalisten voor de Junior BOV-Trofee bekend. Binnen het thema Making the Difference zijn verschillende talentvolle onder nemers genomineerd, die zich met hun bedrijf onderscheiden in F zrnemers mak 129 november De Tilbur dens deze oud-wielei der Heijd< tische wij: oud-stadsi De gesprt worden af den uit k< -lid van V burg- in ui De leuks woon lek Leuk als waar je d kussen ei hebt. Zelf trots zegt geeft je e Zo zal Ha Internationale zoektocht Bij Skintology kun je terecht voor de basisformules en voor meer specialistische en zelfs medisch cosmetische schoonheidsbehan- delingen. "Skintology is het resul taat van een jarenlange zoektocht naar de beste behandelingen", legt Kasia uit. "In Oost-Europa zijn ze veel verder op dit gebied dan in Nederland. Kleine DNA-verschillen in mensen maken dat een crème voor de een wel werkt en voor een ander niet. Wij leveren behande lingen op maat, gebaseerd op de internationale wetenschap." Laagdrempelig llona vult aan: "We maken gebruik van de meest innovatieve techno logie, maar willen wel laagdrem pelig blijven in tijd en geld. Voor de basisbehandelingen bieden we een quick formule met een over zichtelijk aanbod: een behande ling van 30, 45 of 60 minuten. Bij onze specialistische behandelin gen kijken we goed naar de oor zaak van het probleem en werken we zoveel mogelijk preventief." dames. Naast Skintology gezin, zijn ze beide freelan< als manager, llona: "We hebben al lebei een achtergrond in de verze keringswereld. Daarom willen we ook in gesprek gaan met zorgver zekeraars. Er zijn behandelingen voor huidziekten zoals psoriasis die beter en goedkoper zijn dan de huidige behandeling in zieken huizen. Als Skintology willen we bijdrage leveren aan 'beat everybody'. Sommige zak in echt wezenlijk anders in land. Dat moet ook als we de ;n houden." Hij is deze maand namelijk 60 jaar dienst bij de gieterij die zich al b na 65 jaar richt op de productie van industrieel gietwerk in brons en alu minium. De heer De Bont werd tij dens een feestelijke bijeenkomst in het bijzijn van onder meer echtge note Mia verrast met enkele mooie cadeaus van directie en personeel. Tevens ontving de heer De Bont de gouden historische insigne en een vererend getuigschrift uit handen van de voorzitter van de Koninklijke Metaalunie: de heer F. Kaanen. Burgemeester Weterings van de ge meente Tilburg kwam de heer De Bont persoonlijk feliciteren met zijn jubileum. De burgemeester reikte aan de heer De Bont bovendien de Tilburg Trofee uit als blijk van waar dering voor zijn langdurige en haast ongekende loopbaan bij een ken merkend Tilburgs bedrijf, dat qua specialistische kennis ook fungeert als ambassadeur voor de stad. Bij de opening ontvangen de eerste 150 klanten een mooie bos bloe men. Bovendien worden alle klan ten die voor een bedrag vanaf 25 euro boodschappen doen, getrak teerd op een ambachtelijke appel taart (geldig tot en met 21 oktober). Filiaalmanager Riccardo van Beek is trots op de vernieuwde winkel: "We zijn van 'groen' naar 'geel' gegaan op basis van de Jumbo formule. Onze supermarkt telt nu ruim 1.200 vierkante meter winkelplezier. Met de vertrouwde medewerkers, het Kasia Piotrowska en llona Krjukova vn Beauty Lounge Skintology zijn Rabo Starter van het Kwartaal. FOTO: Michel Klop Kennis ophalen Heel ondernemend Tilburg i genodigd om een bezoek te gen aan de Ondernemers Bou levard. Bezoekers komen langs interessante hotspots 'en kunnen kennis ophalen over o.a. regelge ving, het bepalen van een uurta rief, belastingen, branding, sales marketing, netwerken en nog veel meer... Verder is het mogelijk een professionele profielfoto te laten nieken. Melis Metaalgieterijen BV bestaat nu bijna 65 jaar en Gerard is hier al 60 jaar werkzaam. Veel me dewerkers hebben het vak van hem geleerd. Wij zijn dan ook blij dat hij hier nog twee tot drie dagen in de week werkt. En als het moet is hij er vaker. Dat tekent Gerard als persoon en toegewijd collega en bewijst tegelijkertijd dat hij voor ons een kracht van onschatbare waarde is." Gerard de Bont toonde zich tijdens een speciaal voor hem opgezette maken, te speeddaten met een business coach of je visie en stra tegie te laten visualiseren door een visual consultant. De JOST Starter van het Jaar, de Rabo Starter van het Kwartaal en de door Make it in Tilburg uitgeroepen Ondernemer van de Maand zijn aanwezig en worden geïnterviewd. Bezoekers maken bovendien tijdens de lote rij kans op grote prijzen, zoals een lidmaatschap van de JOST of een maand lang gratis werken in Stati on 88. fee 2018 wordt bekendgemaakt op donderdag 29 november, voor afgaand aan de uitreiking van de BOV-Trofee 2018. Voor die tijd mo gen de finalisten zich via een video pitch presenteren. Deze pitch dient als voedingsbodem voor de uit eindelijke beslissing wie de Junior BOV-Trofee wint. In dat besluit krijgt ook de vakjury een belangrijke rol. Al enkele jaren wordt tijdens de uitreiking van de BOV-Trofee door de Junior Kamer Hart van Brat ook aandacht besteed aan de tende ondernemer in de regio I den-Brabant. Het thema van de udenhout - Jumbo opent op woens dag 17 oktober de deuren van een nieuwe supermarkt in de omge bouwde EMTÉ winkel aan Kreiten- molenstraat 149 in Udenhout. Jum bo is hiermee op nóg meer plaatsen altijd beschikbaar voor klanten. Jumbo biedt hier het grootste as sortiment en met de overname van de favoriete producten van EMTÉ klanten wordt het aanbod nóg uit- gebreider. Jumbo opent de nieuwe supermarkt op feestelijke wijze en verwelkomt de inwoners van Uden hout en omgeving graag om 09.00 uur. Goud waard De heer De Bont begon op 15- leeftijd als leerling in de werk en werkte zich uiteindelijk r chef van de gieterij. Dertic geleden kon hij met de V in plaats daarvan bleef hij zighouden met productor ling en kennisoverdracht. Tot groot genoegen van algemeen directeur Jan A.H. Melis en zijn beoogd op volger Koen Melis. "Zestig jaar wer ken voor dezelfde werkgever, is een prachtige prestatie die haast ner gens voorkomt. Als onderneming zijn we daar ook heel blij mee: het geeft aan dat je medewerkers het naar hun zin hebben. En wat de ken- Ondernemen hoefje niet alleen te doen. Groeien doe je samen. Dat is het motto van de gloednieuwe Ondernemers Boulevard van JOST. Een event voor de ondernemer in spé, de starter, maar ook voor de gevestigde ondernemer die de next step wil maken. Iedereen kan kennis, inspiratie en contacten op doen op 25 oktober van 16.00 tot 21.00 uur in Station 88, hét nieuwe ondernemershuis in de Spoorzone. receptie verrast door alle aandacht: "De Tilburg Trofee en de gouden speld van de Metaalunie had ik echt niet verwacht. Ook met de cadeaus van collega's en directie ben ik erg blij. Maar ik sta niet zo graag in de aandacht, dus ik ben blij dat dit nu weer voorbij is en ik snel weer aan de slag kan in de gieterij." nior BOV-Trofee is dit jaar gelijk aan die van de BOV-Trofee zelf: Making c.1°Ppen the difference. De Junior BOV-Tro- cflu'ven fee biedt een platform aan jonge, ra es' v beginnende ondernemers die met nu n® hun talent de markt bestormen. Xani?9 J Deelname aan de Junior BOV-Tro- ae stanar fee zal voor de jonge, beginnende ondernemer veel publiciteit en bekendheid in de regio opleveren, wat een zeer positieve stimulans voor zijn/haar groeiende onderne ming mee zal brengen. Verder staat er voor de winnaar van de Junior BOV-Trofee een mooi prijzenpakket I klaar. nisoverdracht betreft: die is goud waard. Gerard heeft zich alle tech nieken eigen gemaakt en beschikt over een groot technisch inzicht. De moderne ontwikkelingen die ons bedrijf heeft doorgemaakt, zijn mede onder zijn leiding tot stand gekomen. Gerard is ook betrokken bij de ontwikkelingen binnen ons bedrijf rond de inzet van 3D-tech- Klanten kunnen in de nieuwe winkel terecht voor een groot en gevari eerd assortiment, met volop keuze uit allerlei culinaire en versberei- de ingrediënten en gerechten. Zo kunneh klanten genieten van verse pizza's om thuis af te bakken. Op het versplein hebben klanten de keuze uit een ruim aanbod dagverse pro ducten, zoals groenten, fruit, brood en (buitenlandse) kazen. Daarnaast kunnen zij op de visafdeling zelf een bakje met verschillende soor ten diepgevroren vis samenstellen, zoals gamba's en wilde zalm. Ook wordt in de winkel gekoeld bier verkocht. Populaire producten uit het EMTÉ assortiment die straks bij Jumbo gewoon in het assortiment blijven, zijn o.a. de gehaktbal en de chocoladebol. Netwerkborrel De Boulevard wordt a met een netwerkborrel zijn voor 15,- verkrijgbaar op On- dernemersboulevard.nl. Bestellers krijgen er gratis een tweede ticket bij. Dit evenement wordt mede mogelijkgemaakt door JOST, Rabo bank, Make it in Tilburg, Gemeente Tilburg, Interpolis en Station 88.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 20