I :l.> port Gezellig lopen in het Reeshofbos T.T.V. Irene sluit 75-jarig jubileum af 18e Brabantregatta in Hilvarenbeek Geavanceerde scanner voor Instituut Verbeeten Teamgenoten gezocht in strijd tegen kanker TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 27 SEPTEMBER 2018 RGSE KOERIER Mnfo FOTO: Piet Kuijten Nadine Broersen Verdere informatie: www.tilburgroadrunners.nl zondag jesloten opne- e-mail hilvarenbeek - De Eindho- vense Kanovereniging Beatrix organiseert op zaterdag 29 en zondag 30 september, samen met Kano Club Tilburg, voor de 18e keer de Brabantregatta. vervangt in de- ;oude Zo ont- itie van de ven. Meer informatie is te vinden op www.nikai4life.nl De helft van het inschrijfgeld voor de K2 mix wedstrijd wordt geschonken aan dit goede doel. ning en is daarmee ook comforta beler voor patiënten. De Biograph Vision 600 de huidige PET-CT en komt ii zelfde ruimte. Eerst wordt de apparatuur ontmanteld, staat ruimte voor installat nieuwe PET-CT. Dit proces neemt enkele maanden in beslag. De ver wachting is dat de nieuwe PET-CT begin december in gebruik kan worden genomen. Om het zorgproces zo min moge lijk te belasten is een mobiele PET- CT gehuurd. Deze is geplaatst op de parkeerplaats bij Instituut Ver beeten in Tilburg en blijft de gehe le overbrugbare periode van twee maanden in gebruik. inschrijven voor km, 10 km hardlopen of gt lijk deelnemen aan r' 800 meter (nieuw). zen sponsor pakket (600 euro) groot u uw naamsbekendhek de regio door promotie via media kanalen, komt uw lo< de KWF Tilburg website er. VIP-ruimte en krijgt u een shirt met uw eigen bedrijfsk^ Voor het zilveren sponsorpakket, tevens voor drie personen, krijgt u daar bovenop ook een ban ner langs het parcours. Ten slotte maakt u in het gouden sponsor pakket (1000 euro) deel uit van het team van Nadine Broersen tijdens de estafette. U krijgt hier bij dus de kans om met twee per sonen een team te vormen met deze kampioene. Wilt u meer in formatie over deze unieke moge lijkheid? Neem dan contact op via info@kwftilburg.nl voormalig teamgenoten, die nog wel eens een wedstrijdje tegen el kaar willen spelen, zijn er mogelijk heden tussen 14.00 en 17.00 uur. Mensen die enkel komen om met andere (oud)leden herinneringen op te halen zijn ook welkom tij dens de reünie. Wim Smeekens is namens de jubileumcommissie i zoek naar meer personen die een ver verleden, maar ook re nter, lid van de club zijn geweest op andere wijze actief betrok ken zijn geweest bij Irene. Bent u een oud-lid of kent u iemand die dat is, dan kunt u contact men via tel. 013-5339030 of irene75jaar@hotmail.com De internationale kanowedstrijd wordt opnieuw gehouden op de roei- en kanobaan in Hilvarenbeek. Er zijn dit jaar flink meer inschrij vingen dan in 2017 en de deelner mers komen opnieuw uit Neder land, België en Duitsland. Op zaterdag is er een speciaal evenement voor kinderen tot en met 10 jaar, onder de noemer Ka- nokids. Dit evenement bestaat uit drie onderdelen: een behendig- heidsparcours op het water met de kano, een parcours steppen, en 1000 meter wedstrijdvaren, waar bij alle kinderen tegelijk starten. De organisatie verwacht hiervoor ongeveer 50 kinderen die deelne men. Het eerste evenement start om 11.00 uur aan de roeibaan in Hilvarenbeek. Op zaterdag en zondag worden er door alle deelnemers wedstrijden gevaren over 500 en 1000 meter. De zaterdagmiddag is voor de lan- gebaanwedstrijden; 1000 meter voor de jongsten en 5000 meter voor de senioren en masters. Op zondag is er een K4 mix wedstrijd, waarbij sporters zich aanmelden en de organisatie de bootsamen- stelling bepaalt. Dit onderdeel is uitgekozen in verband met een sponsoractie voor Nikai4life. De Tilburg - Op zondag 30 september organiseert atletiekvereniging Til burg Road Runners de tweede bos loop van het seizoen 2018-2019. In het Reeshofbos in Tilburg wordt een ronde uitgezet van 2,5 km over on verharde bospaden. Deze ronde kan één tot zes keer worden gelopen. Alle afstanden starten om 10.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt voor alle afstanden 2,50. Vanaf09.45 uur kan ingeschreven worden bij'The king of Italy'aan de Huibevendreef 22. niet willen missen. Omstreeks 16.00 uur is de finale. Voor de aan wezigen die recreatief een balletje willen slaan tegen een meege komen gezinslid, maar ook voor Tilburg - Op 14 augustus 1943 werd tafeltennisvereniging Irene opgericht door leden van voet balvereniging Willem II onder de naam T.T.V. Tilburgia. Dit jaar staat in het teken van het 75-jarig jubile um en er zijn al verschillende eve nementen georganiseerd rondom dit thema in het eigen clubge bouw aan de Insulindestraat 3A in Tilburg. Het jubileum wordt op z 18 november groots afgt met een evenement voor leden en oud-leden. De dag begint om 10.00 uur met een tafeltennistoer- nooi voor de deelnemers, die het competitieve element op die dag tilburg - Instituut Verbeeten in Tilburg heeft de beschikking ge kregen ober de nieuwe PET-CT - Biograph Vision 600. Hiermee be schikt Verbeeten als tweede instel ling in Nederland over deze meest vanceerde techniek. PET-CT beschikt over de nieuw- digitale technologie en soft- e. Hierdoor neemt de beeld- iliteit verder toe en kan het len van een diagnose 'of plan- g van de therapie nog preciezer atsvinden. Doordat de scanner ■I gevoeliger is hoeven mede- rkers van afdeling Nucleaire Geneeskunde minder radioactieve stofte gebruiken. Bovendien heeft deze PET-CT een extra grote ope- stichting Nikai4life zamelt geld in voor onderzoek naar de zeldzame Rhabdoïde Kinderkanker. Afgelo pen december is een jonge talent volle kanovaarder hieraan gestor- tilburg - KWF Tilburg gaat de spor tieve tour op. Op zondag 25 no vember neemt de lokale afdeling van KWF Kankerbestrijding deel aan de BDO Businessrun tijdens de Warandeloop. Bedrijven kunnen naast deze sportieve bijdrage ook een bijdrage leveren aan de bestrij ding van kanker. Zo kunnen zij al voor 600 euro een sponsorpakket aanschaffen om geld in te zamelen voor de ziekte, waar één op de drie mensen mee te maken krijgt. Deze actie wordt ten volste ondersteunt door de nieuwe ambassadrice van KWF Tilburg, Nadine Broersen. Zij is wereldkampioene op de vijf kamp in 2014 en zal op zondag 25 november een warming-up verzorgen voor de deelnemende teams. U kunt bovendien met haar een team vormen. Wilt u meedoen? Met drie mensen hebt u een team (gemengd/man/ vrouw) en kunt u heel uw bedrijf >r de afstanden 5 en of gezamen- de estafette 3x Met het bron- t (600 euro) ver- Ji.eid in !a social logo op »n in de KWF- slogo. nkket, krijgt ban- VS HERNER EV ZONDAG 30 SEPTEMBER 15:00 UUR

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 21