GEMEENTENIEUWS Gemeente onderzoekt wensen en meningen 10.000 inwoners SRm Aar ver SPZ 13 Sportfinder helpt bezoekers om juiste sport te vinden War met 22 september rondleiding bouwplaats stadskantoor 1 U U*- Dit is Dit is een publicatie van het gemeentebestuur van Tilburg Heuvelstraat. (Foto gemeente Tilburg) Stadskantoor 1. (Foto gemeente Tilburg) AFVAL SORTEREN uuutilburg.nl www.tilburg.nl/afval LAATSTE NIEUWS www.spoorzone013.nl SAMEN SOUWEI Ontdek Tilburg matrfttrpn Meer informatie: www.tilburg.nl/onderzoek MILIEUVRIENDELIJK EN VOORDELIG 5 door delen van het presseerden kunnen de bouwkeet van abels. Deze is te vinden Wandelen ii routes in de initiatief vai Steunpunt I 'liirtaititi sntanikut B13 STRAATJES Tilburg is hip. De stad barst van de creativiteit, energie, enthousi asme en er zijn lokale helden die Tilburg op de kaart zetten. Met een fijne selectie aan hotspots en unieke locaties die je gezien moet hebben, is de '013 straatjes city guide' jouw gids om op pad te gaan. De gids is ook leuk voor de echte Tilburger. Kom meer te weten over jouw favoriete plekje, winkel of sfeergebied. Alle locaties zijn vanuit het centrum binnen 13 minuten te bereiken. netwerk van mooie bewegwij- zerde wandelpaden, uitgestippeld over heel Brabant, leder knoop punt van wandelpaden heeft een nummer. Door van het ene knooppunt naar het volgende te lopen, creëer je jouw eigen wandelroute. Loopje graag langs het Brabants Vennenpad of toch liever door de Loonse en Drunense Duinen? Met het wandelknooppuntennetwerk kun je gaan en staan waar je wilt. ber de tijd om de vragen te beant woorden. De gemeente maakt de resultaten in het voorjaar bekend op deze pagina's en op internet. Ze hopen op een respons van rond de 25-30 ONTDEK BRABANT WANDELEND Wil je graag meer van de omgeving Tilburg zien? Kom dan gerust langs voor ons grote assortiment aan wandelkaarten. Het wandelroutenetwerk is een Herontwikkeling Stadskantoor 1 Gemeen! voor de bindinge planten i worden I De bouwplaats is toegankelijk voor publiek tussen 11.00 uur en 15.00 uur. Van 13.00 uur tot 14.30 uur is er een rondleiding gebouw. Geïnter zich melden bij aannemer Gubt aan de kant van de Heikese Kerk. c spor- jorten iningen Sinds dit Try rg.nl). Door intt ken natu geïsoleei uitsterve ten. De z biodiven ten en di meer ruii Beekhen voor een tuurlijkei vismigrai InTilb ecologisi rond de Leij, Gro. Lange gebied e richt dat ten alle i ontwikkt bosschai den lang Mountainbikertjes. (Foto gemeente Tilburg) r Het Sportbedrijf van de gemeente introduceert een nieuwe, handige tooi: de Sportfinder. De website sportintilburg.nl/sportaanbieders is hiermee een zoek functie rijker. Dit is de plek waar je sportaanbieders uit de gemeente Tilburg kunt vinden. Burgerpanel Tilburg houdt elke twee jaar een zogeheten Burgeronderzoek. Daar naast heeft de gemeente ook een burgerpanel. Via een enquête op internet kunnen Tilburgers hun oordeel geven over uiteenlopen de onderwerpen. Veel mensen hebben zich aangemeld voor het burgerpanel. Wandelaai De app we senteerd ti over de Na ge (NDC). I met diabel aandoenin bewegen, leybalinter j bijeenkom van de Nat De app Wé wandelen dat mense kennen. Ni eenvoudig de app. De door het S Aangepast Deze we week. Die Het Steuni de gemeei 'T - In augustus is er al een rondleiding geweest op de bouwplaats voor omwonenden en andere geïnteres seerden. De animo voor de rondlei ding was toen zo groot, dat mensen teleurgesteld moesten worden. Meer informatie over Demolition day op www.demolitionday.nl. Kinderen kunnen meerdere sj: ten kiezen en de meeste spo bieden enkele lessen of trair aan die ze kunnen volgen. Si jaar is het een onderdeel van Out Tilburg (www.tryouttilburg.nl). Op deze website wordt zowel het aanbod van Try Out Sports als Try Out Cultuur getoond. Interesse in een sport of een cultuuractiviteit, inschrijven kan meteen. Het doel van deze programma's is kinderen op een laagdrempelige manier kennis te laten maken met een grote verscheidenheid aan sporten en creatieve activiteiten in de gemeente Tilburg, zonder meteen lid te hoeven worden. Hierdoor kunnen kinderen zich eerst rustig oriënteren op de sportieve/cul- turele 'markt' en zo hun talenten ontdekken. Inschrijven voor Try Out Sports kan vanaf 24 september. n en meningen die In de stad leven. Het innen Inspelen. sport, vrijwilligerswerk, fietsvoorzie- ningen, bezoek aan voorstellingen, concerten, musea en het buitenge bied van Tilburg. De gemeente benadert een wille keurig geselecteerde groep Tilbur gers van 18 jaar en ouder. 10.000 inwoners krijgen een brief met een gebruikersnaam en inlogcode voor een van de twee delen. De enquête kan via de website van de gemeente ingevuld worden. Hoe meer mensen de digitale vra genlijst invullen, hoe betrouwbaar der de onderzoeksresultaten. Het bestuur hoopt daarom dat alle ge adresseerden aan de enquête willen meewerken. Zij hebben tot 21 okto- Zaterdag 22 september is het Demolition Day. Op die dag zijn op diverse plaatsen in Nederland sloop-, bouw- en asbestverwijderingslocaties te bezoe ken. Dat geldt ook voor stadskantoor 1 in het centrum van Tilburg. 10.000 Inwoners van Tilburg worden deze week door de gemeente bena derd om deel te nemen aan een burgeronderzoek. Het is bedoeld om een goed beeld te krijgen van wensen en meninger stadsbestuur wil daarop beter kunnen inspeler De uitkomsten van de enquête gebruikt de gemeente voor het opstellen van het toekomstig be leid. De vragen gaan over allerlei onderwerpen, zoals de bereik baarheid van het centrum en de voorzieningen op het gebied van sport en cultuur. Ook aan de orde komen de parkeermogelijkheden voor auto en fiets, het buitenge bied, bezoek aan concerten en musea en vrijwilligerswerk. Het onderzoek is in 2018 opge splitst in twee vragenlijsten: deel A en deel B. Beide delen bevatten meerdere onderwerpen. Er zijn onder andere vragen over het .centrum en het dwaalgebied, Van de badmintonclub tot dans scholen en van een squashcentrum tot aan fitnesscholen. Sportaanbie ders uit Tilburg, Berkel-Enschot en Udenhout zijn in het zoekscherm opgenomen. Een geschikte club of vereniging voor jouw favoriete sport vinden? Het kan met de nieuwe zoekfunctie. Met handige filters zoals buurt, leeftijd en type sport vinden bezoekers snel een leuke sport bij hen in de buurt. De Sportfinder is een dynamische tooi: de database is voor een groot deel gevuld, maar is nooit af en wordt nog steeds aangevuld. Ontdek snel de sport die bij jou past. Try Out Sports is een programma waar basisschoolleerlingen van 58 scholen de kans krijgen nieuwe sporten uit te proberen bij een of meerdere Tilburgse sportclubs of organisaties. Elk jaar doen er ongeveer 12.000 kinderen mee.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 8