Pearle O ilburg in Bedrijf 'We weten elkaar altijd acuut te vinden' Feestelijke opening Pearle Opticiens Buurmalsenplein RGSE KOERIER 19 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 13 SEPTEMBER 2018 opticiens jen. En daarin sta weet steeds het ;ning draait en deskun- (Advertorial) Bouw Uniekboxen fase 2 van start Richard en con- optor ulling mijn kom« veel Tilburg - Op zaterdag 1 september is Pearle Opticiens Tilburg fees telijk geopend aan het Buurmalsenplein 14. Thebe loopt voorop met digitalisering. i het tweede pand jouw verschijnt en omvat 41 units. *r of als stallings- irbij de floer. (advertorial) Al 25 jaar draagt Sanidröme Lindom haar kfanten op handen Maak een afsp cialist voor de Breng een I showroom aan 374 in Tilburg c afspraak met seur om uw wenser Wanneer u dit jaar Lindom een nieuwe clusief installatie koof kans op het terugver 2.500 op uw aankoop voor meer informatie op de te: www.sanidrome.nl/lindoi Altijd Welkom Service." Speciaal voor de feest ning heeft P( Buurmalsenplein De Baris, tactlenssf trist, een Tilbu- n - L.c westelijke ope- Pearle Opticiens i een actie: alle Ontwikkelaar Uniekbox BV start met de bouw van I van Uniekboxen. Het nieuwe bedrijfsverzamelgebc aan de Spaubeekstraat in de Reeshof in Tilburg er Bedoeld voor opslag of als werkplaats. Als atelier ruimte. De units zijn 20 tot 48 vierkante meter groot, waar oppervlakte kan worden verdubbeld dankzij een tussenvl Fspraak met dé spe- ie betere badkamer! bezoek aan de i de Ringbaan Zuid of maak direct een de badkameradvi- en te bespreken! jr bij Sanidröme badkamer in- >pt, maakt u ïrdienen van jpbedrag! Kijk op de websi- lom. aan de slag met het slopen van de oude badkamer en het plaatsen van onder andere leidingwerk, elektra, ventilatie, tegels, plafond en een bad en/of douche. Het sa nitair wordt gemonteerd en waar nodig afgekit. Tot slot worden de badkameraccessoires gemonteerd en wordt de badkamer opgeruimd en schoon opgeleverd. monturen voor 1 euro (vraag in de winkel naar de voorwaarden). Kom langs op aan het Buurmalsenplein 14 voor een kop koffie. schikken met digitale dossiers over de nodige informatie via hun iPad. "En als ons werk onverwacht an ders verloopt dan gepland", vult wijkverpleegkundige Karen van team Noord aan, "weten we elkaar altijd acuut te vinden omdat we via onze mobiele telefoons onderling verbonden zijn. Dan kunnen we elkaar opvangen als het eens te gen zit. Sowieso bel of app ik aan het einde van mijn route even met collega's. Ik ga pas naar huis als ik weet dat alles goed gegaan is en hoe het met iedereen gaat." van 10.00 tot 12.00 uur. U bent dan welkom aan de Spaubeekstraat 105, waar u voor een indruk een kijkje kunt nemen in de units van Uniekboxen fase 1. Uiteraard kunt u ook rechtstreeks contact opne men met Toon Coppens van Toon Makelaardij, via tel. 06 - 5465 3449 of info@toonmakelaardij.nl. Zie ook: www.uniekbox.nl. Energieneutraal en veilig Het nieuwe pand verschijnt pal naast het huidige gebouw van Uniekboxen, dat opvalt vanwege de felgroene kleur. Net als dat pand staat het tweede bedrijfsverzamel gebouw straks op een goed beveil igd terrein. Bovendien wordt ook het tweede gebouw brandveilig, energieneutraal en voorzien van zonnepanelen. Samen voorzien de twee panden van Uniekboxen in de grote behoefte aan betaalbare bedrijfsruimtes in de Reeshof. Meteen vanaf de oper alles om goede service dig advies. Baris: "We willen echt weten wat elke klant belangrijk vindt, zodat iedereen tevreden de winkel uitstapt met precies de juiste bril of lenzen." Afgaande op het enthousiasme en de expertise van Pearle aan het Buurmalsen plein gaat men daar ongetwijfeld in slagen. "Vanzelfsprekend staan onze deskundige opticiens en contactlensspecialisten altijd klaar, bijvoorbeeld voor een gratis pro fessionele oogmeting. Of voor een opknapbeurt van je bril, ook als je die niet bij Pearle hebt gekocht: de De werkwijze Bij het realiseren van een nieuwe badkamer komt veel kijken. In een inventariserend gesprek worden de wensen in kaart gebracht en wordt een vrijblijvende offerte ge maakt. Na akkoord worden afspra ken gemaakt over de planning en de werkzaamheden. Vervolgens gaan de Sanidröme vakmensen provisatievermoger je niet alleen, je w team achter je." "Wij zijn zelfstandig als team", gaan wijkverpleegkundige Joyce en collega Judith van team Groe- seind-Hoefstraat verder. "Daarbij verdelen wij de taken en hebben alle medewerkers hun eigen fo cus: wondzorg, dementie, ergo- coaching of zorgtechnologie bij voorbeeld." Thebe doet veel aan zorgtechnologie. Bijvoorbeeld met digitale hulpmiddelen, die er voor zorgen dat cliënten met dementie eraan denken om hun medicijnen in te nemen, op tijd te eten en ge noeg te drinken. Thebe loopt so wieso voorop met digitalisering. Alle medewerkers in de wijk be- Zowel de formule Sanidröme, als Sanidröme Lindom in Tilburg be staan dit jaar 25 jaar. En daar zijn ze trots op bij Lindom. Trots op 25 jaar vakmanschap, waarin zij vele droombadkamers hebben gere aliseerd. Trots op de waardering die zij hebben ontvangen van hun klanten. En trots op de formule Sanidröme, die staat voor de be tere badkamer. En daarom is het feest bij Sanidröme Lindom, wat elke maand gevierd wordt met een spectaculaire winactie! Verkoop units gestart Heeft u interesse een unit te ko- pen? Kom dan naar een van beide irïformatiemomenten, op vrijdag 21 september van 17.00 tot 19.00 uur of op zaterdag 22 september Tilburg - "Geen dag is hetzelfde, i werk is uniek. Hier in de wijk jen wij thuis bij cliënten met I verschillende nationalitei ten en van verschillende leeftij den", vertelt wijkverpleegkundige Anouska bij Leerteam 't Zand van Thebe. "En ook mijn werk is heel gevarieerd." Naast afwisselende verpleegkun dige activiteiten zoals wondzorg, stomazorg en terminale zorg heeft Anouska als leerlingbegeleider da gelijks te maken met studenten en stagiairs. "Het werken met studen ten zorgt ervoor datje steeds blijft nadenken over wat je doet. Het houdt je alert", weet Anouska, "er wordt steeds een beroep gedaan op je flexibiliteit, creativiteit en im- nieuwe eigenaar, is naast opticien specialist ook optome- ;n goede aanvulling in ..ourg. Richard en zijn team heten iedereen van harte welkom in de nieuwe winkel. "De winkel is prach tig geworden! We zijn dan ook supertrots", vertelt Richard Baris enthousiast. Aan de wanden van de overzichtelijke, gezellige winkel hangt een ruime collectie brillen. Topmerken als Versace en Ray- Ban, maar ook exclusieve merken als Heritage en Miki Ninn. "En na tuurlijk hebben we de nieuwste soorten dag- en maandlenzen, maar ook nachtlenzen."

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 19