IA ^^^ilburg in Bedrijf j|Jl Gral Max ICT isTilburgs bedrijf van de maand Open draaidag stoommachine Oisterwijk Schildkliercafé in ETZ Belisol: 20 jaar garantie op kozijnen en deuren TILBURGSE KOE DONDERDAG 30 AUGUSTUS 2018 TILBURGSE KOERIER montage en >s tegen een aantrekkelijke Team Belisol Tilburg met v.l.n.r. Jules, Jetske, Alida en Jimmy. Prijs vakantiepuzzel uitgereikt DANS? E3ww www.mc Info aam De bewegi op bijpasse Het doel is bewuste m plezier in h Leeftijd of' deelname, Gratis pro< Tilburg-Sp' Hall of Fair Di. 10.00 u Wo. 10.001 ist is igen i. De xEj TILBURG - Max ICT is uit geroepen tot 'Tilburgs bedrijf van de maand'. Workshop Co Op donderde 10.00-12.00 u bliotheek Tilbi Koningsplein over het omg, ter, een IPad r die te maken 'digitale over! tie gaan de de de slag achte schildklier- het ETZ Zieken- jenoten on- ihuis houdt tember een "-enkomst jr plaats 73) op te gaan kijken naar de 1300 PK gro te Carels stoommachine uit 1924. Deze stoommachine van Belgische komaf zal volledig draajen op ei gen aandrijving met perslucht. Om 11.00 uur wordt de machine ge start door een 'mystery guest'. Om 11.30, 12.30 enz. is er een rondlei ding door een gids. Daarnaast zijn steeds vrijwilligers aanwezig om uitleg te geven. Ook wordt een film over het leerlooien en andere films van het KVL-complex voor en na de sluiting vertoond. Voor de jeugd zijn Tilburg - Mensen met sc problemen kunnen in (Elisabeth-TweeSteden huis) contact met lotge derhouden. Het zieken! dinsdagmiddag 11 septc 'Schildkliercafé'. De bijeen vindt van 13.30 tot 15.30 uur in de Bestuurskamer (route Een plattegrond van het complex is te vinder www.destoommachine. Deze fotozaak aan de Heuvelstraat 106 had deze mooie prijs beschik baar gesteld. De camera zal naar verwachting goed gebruikt gaan worden. Mevrouw Van Leest is namelijk in verwachting van een tweeling en dat betekent dubbel fotoplezier. Van harte gefeliciteerd met de camera en de aanstaande gezinsuitbreiding natuurlijk. locatie ETZ Elisabeth, Hilvaren- beekseweg 60. Lotgenoten kun nen ervaringen delen en vragen stellen aan ervaringsdeskundigen van Schildklierorganisatie Neder land. Belangstellenden worden verzocht zich aan te melden via de link Agenda op de website www. schildklier.nl. oisterwijk - Tijdens de Open Mo numentendag, dit jaar zondag 9 september, is ook De Stoomma chine Oisterwijk te zien, aangevuld met de nieuwste aanwinsten. Deze machine staat op het KVL terrein (Almijstraat 14 in Oisterwijk) in de machinekamer, ook nog steeds in zijn volle luister en originele staat. Op dit KVL terrein zijn meerdere gebouwen open tijdens Open Mo numentendag. Belangstellenden zijn welkom op zondag 9 septem ber tussen 11.00 en 16.30 uur om ;n tijdens Of Belangste n op zondag 9 11.00 en 16.3C miniatuur-stoommachines en mi niatuur electromotoren te zien. Op het buitenterrein is een levensecht waterorgel te zien en te horen. De toegang is gratis. Tegen beta ling is een heerlijk kopje koffie of thee verkrijgbaar. Deze inkomsten zullen worden aangewend voor het verder renoveren van deze stoommachine. Top drie Max ICT is een e-commerce be drijf dat online aan met name MKB bedrijven hard- en sofware ver koopt. Ze behoren tot de top drie spelers in de zakelijke MKB markt van Nederland. De1 drie websites van Max ICT worden door zo'n 2 miljoen unieke bezoekers per jaar bezocht. Ze bieden het grootste productaanbod van Nederland teams. Ontspannen kunnen ze in een eigen Max Gym en Max ont- spanningsruimte. Het bedrijf heeft zelfs de ambitie om het sportief ste bedrijf van Tilburg te worden. Jeroen: "Gelukkige en gezonde medewerkers zijn het allerbelang rijkste. Er is fruit van de zaak, in house trainingen over voeding, een goede balans werk/privé en ergonomie training. En uiteraard een maandelijkse borrel." Zijn er nog uitdagingen? Jeroen: "Op een positieve manier. Vanwe ge onze groei zijn we op zoek naar 15-20 nieuwe collega's op het ge bied van sales en customer service maar deze functies zijn lastig in te vullen met de huidige krapte op de arbeidsmarkt." Leuk feitje: Het bezoeken van klanten doen ze in de Max Tesla's. Strippenkaart Met een innovatief strippen kaartsysteem leren nieuwe mede werkers binnen twee weken hun weg binnen het bedrijf. De 37 me dewerkers (vanaf 1 september 43) staan centraal en dragen de orga nisatie vanuit veelal zelfsturende Wethouder Berend de Vries overhandigt een 'Benkske' aan Jeroen van Daalen, directeur-eigenaar van Max ICT. met 3.200.000 producten ver deeld over ruim 18.000 merken. Die worden deels opgeslagen in eigen magazijn en deels vanuit ex terne magazijnlocaties verstuurd. Indrukwekkende cijfers. Direc teur-eigenaar Jeroen van Daalen: "Op het gebied van innovatie in e-commerce staan we vooraan in de keten. We hebben een eigen team van developers en samen zoeken we continu naar nieuwe mogelijkheden." Tilburg - In ons Zomermagazine stond een advertentiepuzzel afge drukt, die door veel lezers juis' opgelost. Uit de vele inzendinc is een prijswinnaar getrokken, gelukkige is Kimberly van Leest. Deze week kon zij haar prijs, een Kodak Pixpro AZ422 actiepakket ter waarde van 249 euro, in ont vangst nemen bij Foto Tuerlings. Workshop Br, Op donderda, 10.00-12.00 u de Vorsten hol geeft de Brai West-Brabant brandveilighe met daarbij ve opmeting, levering )p tijd; ige Belisol u belooft, is: - kwalitatieve kozijnen en deuren op maat van uw smaak, woning en budget; - professionele en montage op vakkundig afwerking; - kwaliteitscontrole en 20 jaar garantie; - en alles tz~zr. zzz. prijs. Als u met de gedachte speelt om uw woning te renoveren, neem dan telefonisch contact op met Jetske of Alida. U bent ook van harte welkom om de uitgebreide showroom te bezoeken aan de Jules Verneweg. Hebt u geen tijd? Dan komt Jules of Jimmy graag bij u thuis langs voor een vrijblijvend adviesgesprek. De Tilburgse bedrijven van de maand zijn ambassadeurs voor Tilburg. Max ICT krijgt de prijs om dat het ondanks tegenslagen en een krapte in de arbeidsmarkt een stevige positie pakt in een con currerende ICT markt. Afgelopen jaar zijn ze zelfs door Erasmus Uni- versiteit geschaard onder de 250 snelste groeiers. Het bedrijf werkt daarnaast met scholen samen om kennis over de sector te vergroten. Wethouder Berend de Vries (eco nomie) heeft de prijs uitgereikt. "Het is bijzonder als je al elf jaar op rij een omzetgroei kunt reali seren van 20% in zo'n competi tieve markt. Dat zegt iets over de kennis en innovatie waarmee MAX ICT e-commerce toepast. Dat is een typisch voorbeeld van een toekomstbestendig, vitaal, maar ook concurrerend sterk bedrijf. En dat past in de vitale en gezonde (binnen-)stedelijke economie van Tilburg. Daarnaast hebben ze sa menwerking met lokale partners hoog in het vaandel staan en ont wikkelen zelfs een platform om deze samenwerking te stimuleren. Dat kan ik alleen maar toejuichen." Tilburg - Sen vaker zelfstar en de regie in Om deze sen nen en te ac Bibliotheek M tourdeTwern, Koningshaven zamenlijk een workshops, wa centraal staat, aanmelden vo Tilburg - Belisol maakt al meer dan 40 jaar kozijnen, deuren en schuifpuien (sinds 1977). Belisol is daarmee één van de oudste ko zijnen- en deurenspecialisten van Nederland. "Inmiddels is Belisol uitgegroeid tot marktleider met meer dan 80 vestigingen in België, Nederland en Frankrijk", aldus het professionele team van Belisol Til burg aan de Jules verneweg 21-14. Dit team staat met veel enthousi asme voor u klaar. Samen bezitten de mensen van Belisol Tilburg over ruim 32 jaar aan ervaring binnen het bedrijf. Voor Belisol Tilburg is ieder project maatwerk. U wordt geholpen met het ontwerp, het doen van een ma teriaalkeuze en men zorgt ervoor, dat de kozijnen perfect passen bij het karakter van uw woning. Wat

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 14