ijknieuws O ost IS Sint Antonius Sint Sebastiaan Gilde eert De Eikelaar ,nl f ENZ Kalender Dorpsleven Udenhout en Biezenmortel 2019 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 30 AUGUSTUS 2018 13 IGSE KOERIER Foto uit februari 1952 van de operette Rose Marie. Meld uw club aan vóór 17 september! 1 Campagne Rabobank L Clubkas I Schrijf uw club in! Eerste Open Bedrijvendag Udenhout ■gezichten fo- ïhuis in 1949 IC Op vrijdag 31 eerste exempli lender Dorpste Biezenmortel aangeboden. udenhout - Kalender Dorps leven Udenhout en Bie zenmortel wordt dit jaar voor de 42e keer gepre senteerd door Stichting Scouting Udenhout. I augustus wordt het >laar van de 42e ka lleven Udenhout en 3sep- itgeno- e Open trieter- 42e ka- iout-Bie- mde tijd »n bij lOUt. Inschrijving Rabobank Clubkas Campagne RabobankTilburg en omstreken helpt clubs hun doelen te bereiken met de Rabobank Clubkas Campagne. Leden van onze bank verdelen samen maar liefst 200.000,- door hun stem te geven aan de clubs die meedoen. Dus meld uw club aan voor 17 september en laat weten waar u de bijdrage aan wilt besteden. Bekijk de voorwaarden en doe mee via www.clubkascampagne.nl/tilburg Rabobank van de tamboers bij de voordeur ge- i volgde een vendel- i. Tot slot kreeg prachtig cheque nens het gilde. Met kunnen zij spelma- de be- Het gereed komen van de lender Dorpsleven Udenhc zenmortel zorgt de komer weer voor de nodige activiteiter Scouting St. Lambertus Udenht De jeugdleden zullen de nieuwe kalender huis-aan-huis aanbieden op zaterdag 1 en woensdag 5 sep tember. Daarna is de kalender te koop op de bekende verkooppun ten. Voor Udenhout zijn dat Boek handel Nogmaals, Fotogalerie An gelique, Hoppenbrouwers Audio/ Video, zorgcentrum Eikelaar en Heemcentrum 't Schoor. In Oister- wijk is de kalender verkrijgbaar op het adres Pastoor van Rijckelstraat In de categorie dorpsgt to’s van het Parochiehi en de voormalige bibliotheek aan de Tuinstraat. Onderwerpen van de sfeerfoto'szijn o.a. schaatsen op de Kermiswei (waar nu de Eikelaar staat), kinderen van 't Endeke aan het'doetelen', een foto uit februari 1952 van de operette Rose Marie en het gouden priesterfeest van pater Sjef van Laarhoven. In de kalender zijn weer verschil lende groepsfoto's opgenomen. De onderwerpen zijn o.a. de Ro- wanafdeling 200 van Scouting St. Lambertus (2015), Pink Boxing Group van G-Force Sports (2018) en Koor Nostalgia (opgericht in' 2012). Verder een klassenfoto van de R.K. Huishoudschool Mater Christi schooljaar 1960-1961, met als leerkracht juffrouw Biemans. jubileum in 1993. Naast de felicitaties was er ook een officiéél programma. Onder begeleiding J werd de vlag I hesen. Hierna groet in het atrium. De Eikelaar een uitgereikt name* deze cheque k_ teriaal aanschaffen voor woners. Spellen spelen bevordert de concentratie en geeft veel voldoening. udenhout - Op zaterdag 8 tember is iedereen uitg< digd om de allereerste Bedrijvendag op industr rein Kreitenmolen in Uden hout te bezoeken. Tussen 12.00 en 17.00 uur valt er van alles te ontdekken. Bezoekers kunnen doen, leren en bele ven: of het nu gaat om bon bons, tandwielen, licht geluid en dj’en, natuursteen, kaarsen maken, technisch vernuft, fit ness, autoschadereparaties, 3D-printen of timmertech- nieken. Ook kunnen zij er een nieuwe zakenrelatie, stagebe geleider of werkgever vinden. Geïnteresseerden kunnen zich per huifkar naar de bedrijven laten vervoeren en het 'Oh- zit-dat-zo-spel' spelen. Op Kreitenmolen zitten zo'n 90 ondernemers, waaronder veel mkb'ers. Meer informatie op www.kreitenmolenvitaal.nl/ bedrijvendag. Ook dit jaar wordt in de kalen der aandacht geschonken aan de vroegere, maar ook aan de recen tere geschiedenis van Udenhout en Biezenmortel. Dat maakt de ka lender aantrekkelijk voor een bre de doelgroep. udenhout - Op maandag 27 au gustus was het 50 jaar geleden dat zorgcentrum De Eikelaar zijn deuren opende. Een hele bezon- dere en mooie mijlpaal. Afgelopen zondag bracht het Sint Antonius Sint Sebastiaan Gilde uit Udenhout een bezoek aan De Eikelaar om de instelling met dit jubileum te feliciteren. De band tussen het gilde en het zorgcen trum gaat al vele jaren terug. Zo was het gilde ook aanwezig bij de opening in 1968 en bij het 25-jarig Rabobank CLUBKAS fc'

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 13