S3 Qft w z l ijknieuws ■1 Wandelen zonder te uid lopen aan de Piushaven Twaalfde editie Zuiderbazaar Lil' Kleine op Dancetour Dieren herkennen met nieuwe app Beekse Bergen 60+ beurs op zaterdag 8 september Zangworkshop kamerkoor Cantilare 13 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 16 AUGUSTUS 2018 FOTO Joep de Beer Ook voor kinderen is er van alles te doen op de Zuiderbazaar. I Wandelen door de kaart bij Christ en Nannie Vermeer Tilburg - Bij Vermeer Meeting Eating aan de Piushaven bestaat deze maand drie jaar en dat mag groots gevierd worden. De nieuwe app van safaripark Beekse Bergen. hilvarenbeek - Safaripark Beekse Bergen heeft een app gelanceerd die bezoekers helpt om alle Ij dieren in het park te her kennen. om >ruik ‘lijke jratis fles ?n wandel jullie de spareribs staat ius de in de DJ :ing. De het p tevir RGSE KOERIER Het idom issenae- i alles te Tilburgs vrouwen- antilare organiseert arkshop. jegeven ite Her- accommc Montagr. in Tilburg krijg je een gratis fles wijn. Dit proef-menu is een wandeling door de kaart. Je kunt dus lekker blijven zitten en genieten van drie ver schillende gangen, per gang be staande uit drie of vier verkleinde gerechten van de kaart. Tilburg - Op zondag 26 augustus vindt voor de twaalfde keer de Zui derbazaar plaats, het wijkfeest voor jong en oud in de wijken Trouw- laan-Uitvindersbuurt en Oerle. Het evenement vindt plaats ronGw. MFA Zuiderkwartier, Was rlaan 38. Er is die dag van doen. Bezoekers kunnen een kijkje nemen op de rommelmarkt, waar buurtbewoners hun tweedehands spullen verkopen. Ook staan er op het plein voor het wijkcentrum informatiekraampjes van diverse organisaties. Ook Wijkraad Zuider kwartier laat zich deze middag zien samen met alle actieve werk groepen die onder de wijkraad vallen. Verder kunnen bezoekers meedoen aan een workshop hoe- lahoepen, een rondje rennen op de stormbaan en de acrobaten van We Juggle ontmoeten. Het podi um is de hele middag gevuld met onder meer de Antilliaanse band Midi, Dansgaarde en Roos Senden. De Zuiderbazaar duurt van 12.00 tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Het horecabedrijf organiseert leumactie. Bij het Bij Vermeer-Proe- daarom de gehele maand een jubi- ven-menu voor twee personen gen van Golle. De workshop biedt een mooie kans aan vrouwen die meer ervaring op willen doen met koorzang. Belangstellenden kunnen zich aanmelden via e-mail cantilare- tilburg@gmail.com De kosten bedragen €15, inclusief bladmu ziek. De workshop vindt plaats op 5 en Ï2 september, beide keren van 19.45-22.00 uur. Locatie is de modatie van Souvenir des gnards, Ringbaan Zuid 253 jrg. Tilburg - In het Leijpark vindt op zondag 19 augustus het dance- festical Dancetour plaats. Tussen 13.00 en 22.00 uur treden diverse artiesten en dj's op, zoals Lil' Klei- Genieten Christ en Nannie bestieren al drie jaar lang de gezellige brasserie Bij Vermeer aan de Piushaven. Zij zorgen met hun passie voor bour- gondisch genieten en een gezelli- ge lach dat iedereen zich welkom informatie - voelt bij Bij Vermeer. Voor feestjes of een lekkere borrel ben je hier aan het juiste adres. De lunch- en dinerkaart lopen van een breed assortiment aan bitterballen en oesters tot aan een hele kreeft en steak Vermeer. En kennen ji oude bekende Bogey's sp nog? "Als enige in Tilburg ook die op onze kaart", aldi ondernemers. Loop deze maand binnen heerlijk te genieten en gebr te maken van de feesteli jubileumactie. Plattegrond In de nieuwe Beekse Bergen app, die ontwikkeld is in samenwerking met DFFRNT Media, staat ook een plat tegrond waarop de bezoekers hun safari in het park kunnen uitstippe len, en er staat alle informatie in over het Safaripark, Speelland, het Safari Resort en het Vakantiepark. Infor matie in de app is beschikbaar in hef Nederlands, Engels, Duits en Frans. De nieuwe app is gratis te downloa den in de App Store (iPhone) of via Google Play (Android). I Spotten bezoekers in het park een II dier, dan kunnen ze er met hun smartphone een foto van maken. I Deapp vertelt dan welke diersoort L het is. Zo ontdekken bezoekers via de app het verschil tussen bijvoor- beeld Nubische en netgiraffen. Bo- vendien geeft de app meteen leu ke weetjes en laat hij zien waar in I het park hetzelfde dier nog meer II te Vinden is. In de nieuwe Beekse ne, Kris Kross Amsterdam, Jebroer en Trobi. Ook de winnaar var Clash maakt zijn opwachtir toegang is gratis. Meer i op www.dancetour.nl. TILBURG - Het kamerkoor Car in september een zangwor Deze workshop wordt ge door dirigente-zangdocent ma Timmer. Zij zal veel aandacht besteden aan stemvorming en samenklank. Het thema van de workshop is muziek uit de 20e eeuw voor vrouwenkoor. Er zal worden gewerkt aan het prachtige Ave Maria van Tegner, het spannende Come Away Death van Hind en het melancholische Sommerre- Bergen app is ook een extra bele ving toegevoegd voor tijdens de autosafari. Door middel van een educatieve audiotour worden be zoekers rondgeleid op de route. Tilburg - Op zaterdag 8 september vindt de jaarlijkse 60+ beurs plaats in de grote hal van Euroscoop op Stappegoor. De gratis toegankelij ke beurs is een samenkomen van ruim 4000 bezoekers uit Tilburg en omgeving, die zich graag la ten informeren bij de verschillen de stands, maar zeker ook komen voor de muzikale omlijsting en een hapje en drankje. Zorginstanties, aanbieders van rei zen, sieraden, horecastands; het aanbod is groot en divers met zo'n 90 standplaatsen. Tussen 10.00 en 16.00 uur snuffelen de bezoekers dan ook graag door de variatie aan kraampjes. Er zijn nog stands beschikbaar. Vooral op het gebied van recrea tie, hobby en entertainment kan het aanbod nog diverser worden. Belangstellenden kunnen zich melden via www.seniorenbeurstil- burg.nl. Je kunt je nog aanmelden tot en met 22 augustus.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 13