KERMIS Tilburgse Koerier TILBURGSE 3 3RD Tilburg klaar voor tien dagen kermisvertier 01 Vragen over mozaïeken stadskantoor 1 Toekomstige toegangspoorten Spoorpark geplaatst IL CINE Cl A[ GEMEENTENIEUWS FLOOR I Vakantiesluiting JRGSE KOERIB Kermis in de Hoefstraat DONDERDAG 19 JULI 2018 [GEBITSPROTHESES] Pagina 8,9 en 10 8,50 2,50 FOTO: Joep de Beer ?n op een ER FOTO: Joep de Beer TK (MOLENWIJK) bakkerfloorvanlieshout.nl Voor elke situatie een passende oplossing ar weken ieren. Wij ireigtn et betre jestdrager. Lees verder op pagina 19 Panelen wekken gse Koerier wensen u Tilburgse Kermis toe. Hart van Brabantlaan 731 Tilburg 013-468 23 58 Tilburg •Restauratiesubsidie voor opknappen van monumenten DEIA voor elkaar Els Bruëns voor de derde keernaarTunesië aan, aan Volgens de Werkgroep Monumen tale Kunst van de Erfgoedvereni- ging Heemschut, die zich zich lan- i op sportaccommodaties duurzame energie op >r het behoud van jonden kunstwer- wederopbouwperiode >75), heeft het stadskan- landelijk gezien uniek en- J Ook als u niet of elders verzekerd bent. Wij verzorgen de uitvaart naar uw wens. Bel met 088 335 21 23 voor een persoonlijk gesprek. PFilms en meer €10,95 fijnde groene kleur van het staal zal straks ook op tal van andere plaatsen in en rondom het park terugkomen in diverse tinten. De pergola's zijn ontworpen door het Tilburgse bureau Blom&Moors en vervaardigd door Van den Bersse- laar Constructie BV in Udenhout. Door de aanhoudende droogte is het niet mogelijk om nu gras in te zaaien en de beplanting aan te brengen. Maar er is nog voldoende te doen deze zomer en om die re den wordt er ook gewoon doorge werkt aan de bestrating, plaatsing van meubilair en de voorbereidin gen voor de bouw van de pavil joens in het najaar. 3,95 TILB urg - De fracties PvdA, LST, SP, Groep Oerlemans, Lokaal Tilburg en 50 plus stellen vragen over twee mozaïeken in stadskan toor 1 die dreigen vernie tigd te worden. Weekendaanbiedingen Vakantietas Lemoncake JIEUW! Vlaai van de maand African Dream Vlaai 8 pers. Brood van de maand Sezame brood Taxi's rijden tijdens kermis met taxivignet kH Tilburg-Op dit moment wordt het BH nieuwe Spoorpark Tilburg aan de Hart van Brabantlaan aangelegd. Er komt o.a. horeca, een skatepark, een voorziening voor beachvolley- bal, scouting, vijver en uitkijktoren. Onlangs zijn de pergola's geplaatst, de toekomstige toegangspoorten. Behoud De werkgroep is al tijden, met de gemeente in gesprek over het be houd van de in het stadskantoor aanwezige kunstwerken. Voor veel werken is binnen het ontwerp voor het hernieuwde stadskantoor een plek gevonden. Maar een tweetal hoogwaardige mozaïeken uit de serie dreigen vernietigd te wor den. Het betreft de werker asbestdrager. Tilburg - De ech te kermisvierder heeft ongetwij feld verlangend uitgekeken naar de start van Til- burgse Kermis. De stad is weer klaar voor tien dagen kermisver tier in het stadscentrum. De Tilburgse kermis duurt dit jaar van vrijdag 20 tot en met zondag 29 juli. De grootste kermis van de Benelux zal naar verwachting weer zo'n miljoen mensen trekken. Zij kunnen genieten van uiteen lopende attracties, oud en nieuw en voor jong en oud. De kermis- 'bezoeker komt weer veel ver trouwde kermiselementen tegen. Wat bijvoorbeeld te denken van de grootste publiekstrekker Roze Maandag, dit jaar op 23 juli. Zwieren, zwaaien en prijzen win nen. U kunt het vanaf morgen, vrijdag 20 juli, weer tien dagen lang op de Tilburgse kermis. De opening van het evenement is om 19.00 uur bij de Chaos op de Paleisring. Langs de Hart van Brabantlaa de Sint Ceciliastraat en onderaï het talud van de Ringbaan West. Vooral de pergola Spoorpark Oost aan de Hart van Brabantlaan (zie foto) is een ware blikvanger. In de pergola's komen nog een groot aantal toegangspoorten. De ver- delijk inzet voor architectuurgebc ken uit de (1945-1975' tooreenlan semble van monumentale kunst werken. Het gaat om werken van onde anderen Joop van den Broek, Theo van Amstel en Gerard van ler- sel. De zeldzaamheidswaarde van het ensemble is groot omdat het vrij gaaf en compleet behouden is gebleven. Voor veel mensen zit het er weer op. Voor een paai althans. Het is tijd voor vakantie of om kermis te vie gaan het er ook even van nemen. Op 26 juli en 2 augustus ver schijnt er geen Tilburgse Koerier. Ons kantoor is gesloten van donderdag 19 juli tot en met zondag 5 augustus. Op maandag 6 augustus vanaf 09.00 uur bent u bij ons weer van harte wel kom. De eerste editie van De Tilburgse Koerier na de vakantie verschijnt op donderdag 9 augustus. Directie en medewerkers van de Tilburg* een fijne vakantie en/of een fantastische T kermis

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 1