port 95 Rocks Rivers genomineerd door ANWB Fonds 36e open tennistoernooi TCT ■Ml Captain Trappers tekent bij tilburg - Vier spelers uit de kampioensselectie van coach Bo Subr zijn ook komend seizoen te bewonde ren in het IJssportcentrum Tilburg op Stappegoor. DONDERDAG 12 JULI 2018 H)nfo Ivy van den Heuvel Definalistenin2017. Info Aanmelden voor het toernooi kan tot 23 juli om 23.59 uur via www.toernooi.nl. Voor na dere informatie is de organisatie bereikbaar via e-mail veteranen@tennisclubtilburg.nl Je kunt stemmen tot 31 juli via www.anwb.nl/stem TILBURGSE KOERIER JRGSE KOER® id'. risen. winnaars worden, een avontuur in c Ballonvaarten. wordt ges tereen r„ zelfde het Toet thoi i een inter- planten natuur, j zijn er activiteiten en ;n zoals boomstambrug- het gratis rolstoel toeganke- lling op de aldus ei- “We vinden op kan TILB urg - Sinds 1982 wordt op het prachtige tennispark van TCT aan de Goirleseweg een open tennistoernooi 35+/5O+ gespeeld. in Deggendorf staat de Van den Heuvel op elf kampioen schappen, bekers of (Ron Ber schalen. In de voorbije ij‘L jaargang tekende hij voor en 47 punten in 59 duels. weg in het belang van het team. Wanneer je dat kunt, hoor je hier thuis." toppers af te kijken. Omdat het toernooi altijd in de- week wordt gespeeld, valt t steeds in de schoolvakantie. :h is er altijd een grote groep en- jusiaste, sportieve deelnemers. Is het niet om mee te doen op het veld, dan is het wel als supporter, op het terras of aan de bar. Dit jaar is het evenement van 5 tot en met 12 augustus. gen, touwslingers, touwnet, tun nelbuizen en een blote voetenpad. Het Avonturenpad is gratis toe gankelijk om een zo groot moge lijk publiek kennis te laten maken met het leven in de natuur." De speelsterkte loopt van 3 tot en met 8. Dit geeft de mensen die nog wat aan hun spel kunnen schaven de gelegenheid de kunst van de Voelkast "Het toevoegen van rolstoeltoe gankelijke activiteiten aan het Avonturenpad komt neer op het verbreden en aanpassen van pa den, tunnelbuizen, hindernisbaan, slingeropdracht en de twee extra bruggen over het water voor men sen in een rolstoel. Daarbij komt er ook een voelkast als alternatief voor het blotenvoetenpad" aldus Bart Oomen. Uiteraard hopen we dat zoveel mogelijk mensen wil len stemmen op dit sympathieke project, zodat we het dit najaar al kunnen realiseren. goirle - Het project 'Rolstoel toegankelijk maken van het Avontu- renPöc! °P Natuurpoort H de Roovertsche Leij' is V genomineerd door het ANWB Fonds. Dit fonds geeft kansrijke initiatie ven van organisaties die zich in zetten voor de maatschappij, een steuntje in de rug. Door middel van online stemmen wordt be- l paald welk initiatief een bijdrage ontvangt. I In september 2016 opende Rocks 'n Rivers het Klim Avonturen- bos. Bij de aanleg is nadrukkelijk rekening gehouden met de basis gedachte dat iedereen (ongeacht I financiële, fysieke of verstandelij ke beperkingen) een onbezorgde dag moet kunnen buiten spelen in de natuur. Zo zijn één van de Beste doelman De naam van lan Meierdres rolde tijdens het seizoen, maar vooral gedurende de play-offs, veelvuldig van de tribunes van het IJssport centrum Tilburg op Stappegoor. Met 38 zeges, slechts 9 nederlagen, 2 shutouts en maar 94 tegendoel punten (een goals-against-aver- age van 2.04) was lan Meierdres opnieuw de beste doelman in de Oberliga. "Genoeg is genoeg, zeg ik altijd. Het gaat erom dat je er een meer stopt dan je collega aan de overkant", aldus de goalie na de 4-1 winst in het derde halve finaleduel tegen Hannover Scorpions. Ondanks dat een Oberliga seizoen een slijtageslag is voor de Tilburg- se doelverdediger denkt ook hij nog lang niet aan stoppen. "Ik heb niet voor niets nummer 39 op mijn rug. Het klinkt misschien als een cliché, maar voor Trappers spelen, brengt iets speciaals. Ondanks alle tegenslagen waar we mee te kam pen hadden, hebben we toch maar weer geflikt. Spelers cijferen zich Winnaars Vrijdagavond is het toernooifeest. Dit jaar is het motto 'we zien het zonnig in'. DJ Roger v.d. Akker zorgt voor extra sportiviteit op de dansvloer. Op zondag 12 augustus wordt gestreden om het zilver en goud. De prijsuitreiking wordt afgeslo ten met de traditionele loterij. Hierdoor kunnen 'verliezers' toch n. De hoofdprijs is de lucht met Sky Captain Ivy van den Heuvel ver lengde zijn verbintenis met één jaar, terwijl het contract met goa lie lan Meierdres zoals bekend nog twee jaargangen doorloopt. Ver der blijven Ruud Leeuwesteijn en Alexey Loginov nog minimaal een jaar in dienst van Tilburg Trappers. Van den Heuvel is blij met het ak koord. "Trappers is mijn club. Ik voel me hier op mijn plek."Twijfels over het verlengen van zijn con tract heeft hij dan ook niet gekend. 'Natuurlijk is het een lang seizoen, aar je strijdt acht maanden lang, ig in dag uit met 20 andere gas- n die voor elkaar door het vuur gaan om het kampioenschap. Daarnaast is de rush van spelen voor vijfendertighonderd man in Regensburg eind maart of uitge joeld worden in Hannover niet te naren in het dagelijks leven." is 2011 komt de 29-jarige win- uit voor Trappers. Hij speelde nu toe 437 wedstrijden in het geelblauwe shirt waarin hij 186 keer wist te scoren en 302 maal een assist gaf. Na de Oberliga titel Derde Rus Elk jaar vist Tilburg Trappers in de grote spelersvijver naar goede im ports. De meesten blijven vaak één seizoen of worden zelfs tijdens de ijshockeyjaargang alweer inge ruild voor een ander. Russische ijs hockeyers zijn schaars in de bijna 80-jarige historie van de drievou dig Oberliga kampioen. Na Igor Akulinin (1992 tot 1994) en Stanis lav Nazarov (2001-2012) is Alexey Loginov de derde Rus in Tilburgse dienst. Acht jaar geleden kwam Alexey Loginov, samen met zijn moeder, vanuit Saratov (Rusland) naar Nederland. 'Logi' meldde zich vervolgens aan bij Trappers, waar zijn talent al heel snel werd on derkend. Na de ijshockeyjaargang 2014-2015 vond de Rus onderdak in zijn vaderland. Hij verdedigde de kleuren voor Zauralie Kurgan, dat uitkomt op het tweede niveau in Rusland. In 35 duels was Loginov toernooi staat bekend om ruime speelmogelijkheden. Er jespeeld in poules, zodat ie- minimaal twee keer speelt. goed voor 5 punten.Twee jaar ge leden keerde de defenseman, die beschikt over een voortreffelijke schaatstechniek, prima overzicht en een goed schot terug in de Kruikenstad. In afwachting van zijn Nederlands paspoort speelde hij in het BeNe-league team. Vorig seizoen tekende de 25-jarige ver dediger voor vijf goals en 28 pun ten in 54 wedstrijden. Net als afgelopen jaar vormt Ruud Leeuwesteijn samen met lan Meierdres het keepersduo in Tilburg. De 21-jarige Dordtenaar begon zijn loopbaan in zijn ge boortestad. Na wat omzwervin gen streek Ruud in 2015 neer op Stappegoor. In zijn eerste seizoen acteerde hij veelal als goalie in het BeNe-league team van Trap pers, maar sindsdien is hij de vaste stand-in voor lan Meierdres. Veel vuldig gaf coach Bo Subr zijn jon ge doelman de kans zich in de kij ker te spelen. Leeuwesteijn kweet zich prima van zijn taak. Hij won alle 14 duels die hij startte, incas seerde 34 tegendoelpunten (een goals-against-average van 2.50) en had een save-percentage van 87.3. Daarmee bezette Ruud de vierde plaats op de overall goalie ranglijst gedurende het reguliere seizoen. Avonturenpad "Dit jaar willen we graag Avonturenpad rolstoel t lijk maken, als aanvullinc bestaande activiteiten", a genaar Bart Oomen. "We het belangrijk dat iedereen een laagdrempelige manier genieten van deze avontuurlijke tocht met een educatief tintje over de natuur. Het is met Brabants Landschap ontwikkeld en is een educatieve wandelroute door het bos, waarbij kinderen op ee actieve manier leren hoe en dieren overleven in de Onderweg opdrachten hoogteparcoursen en enkele 'ex treme' activiteiten (o.a. vrije val en Big Swing) al rolstoeltoegankelijk. Daarnaast zijn er twee speciale outdoor rolstoelen, die gratis wor den uitgeleend, zodat iedereen kan deelnemen aan de tochten in het bos. teller van npiotii- ?rteling) ijshockey- >r 15 goals

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 41