IN I TE! F1' Fa «Vi Daarnah award voor GroenrijkTilburg Win Alfa Romeo Giulietta in Holland Casino Eindhoven p.nl f (ENZ 10,00 Van den Hoven 40 jaar betrokken bij de klant Daling WW-uitkeringen zet door 29,95 15,00 25,00 29,95 79,95 RTING 69,95 RTING 15 LBURGSE KOERIER’ TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 28 JUNI 2018 WW Meer informatie: www.vandenhoven.nl Bestemmingsplan bedrijventerrein Zwaluwenbunders Tilburg Milieueffectrapport nog niet compleet FOTO: Robert Sanders Het complete team van Van den Hoven. Mm en Marjolein van de Noort van GroenRijk Tilburg. p ken Kansen in transport en logistiek Het plan De gemeente Tilbur drijventerrein Zwaluv istieke hot- est-Brabant, Tilburg - Het aantal WW-uitkeringen in Noord-Brabant lag in mei 4% lager dan een maand eerder. Tilburg - De commissie m.e.r. heeft het milieuef- fectrapport voor het bedrijventerrein Zwalu wenbunders beoordeeld. TILBURG - Donderdag was de stichting daarnah te gast bij het bedrijf Aces Direct voor de jaarlijkse ontbijtbijeenkomst. nakijk moet berkel-enschot - Van den Hoven Assurantiën, Makelaardij en RegioBank bestaat op 1 juli veertig jaar. i den Ht ke groei c ?stigingen ?meente op be- 2 en 3, istiek name van 4% maand eerde 24% in verg. ?gio regio >sch i ïrste, jlaats en distributie. Ter ondersteuning van het besluit over de bestemming van het bedrijventerrein Zwaluwen bunders zijn de milieugevolgen on derzocht in een milieueffectrapport. De gemeenteraad heeft de commis sie m.e.r. gevraagd het rapport te toetsen. Alle deelnemers hebben schrif telijk antwoord gegeven op twee vragen. De stichting daarnah gaat deze antwoorden analyseren. Aan de hand daarvan gaat de stichting jken of haar missie bijgesteld t worden, zodat meer werkge vers enthousiast gemaakt kunnen worden om mensen met nah aan telaar en Vincent Dejong PiNNED by K, Joan Hamers Doe het Zelf dump Goirle, en Felipe Munoz Ma teu van ATS. De winnaar van de daarnah award werden Wim en Marjolein van de Noort van GroenRijk Tilburg. De winnares van vorig jaar, Wendy van Deutekom van CZ, reikte de award uit. De award is vervaardigd door Stijn Visser van het RIBW. inten en j anders." et bedrijf as onder één >n we het de mogelijk", zegt 5, die in 2017 part- i bij Van den Ho- f biedt alles aan van verzekerin- i, hypotheken ook voor adv terrein kan en moet leveren aan de gemeentelijke duurzaamheidsam- bities, bijvoorbeeld het gebruik van duurzame energie). De commissie adviseert daarom het rapport te la ten aanpassen en daarna pas te be sluiten over het plan. Hierdoor kan nog met deze informatie rekening gehouden worden. De gemeente neemt dit advies over. mi ■Llnfo Meer informatie: www.commissiemer.nl eindhoven - Speel van 18 juni tot en met 22 juli mee op de speel automaten van Holland Casino Eindhoven en win speltegoed ter waarde van 20,-. U ontvangt dan tevens een winnaarsbrief en een deelnamelot, waarmee u tijdens de winnaarsavond op dinsdag 24 Midden-Brabant, regio Eindho- ven-Helmond en regio Oss-Veg- hel-'s-Hertogenbosch dit jaar respectievelijk de eerste, tweede, zevende en achtste plaats. De sec tor transport en logistiek floreert in Noord-Brabant en dat blijkt ook uit de nieuwste cijfers over de arbeidsmarkt. Begin juni meldde het CBS dat de omzet in de sector transport en logistiek in het eerste kwartaal van Logistieke hotspot In de top 10 van logis spots bezetten Wes Het advies Het rapport laat goed zien dat het bedrijventerrein negatieve effecten heeft op de veiligheidssituatie, na tuur (bijvoorbeeld de kamsalaman- der en de boomkikker), landschap en archeologie. Het rapport laat zien dat het plan met deze negatieve ef fecten desgewenst uitvoerbaar is. In het rapport ontbreekt nog belang rijke informatie over effecten van luchtverontreiniging vanuit het ter rein op daarvoor gevoelige natuur (zogenaamde stikstofdepositie). Ook is de weergegeven geluidbelas ting mogelijk onderschat. Tot slot is nog onduidelijk welke bijdrage het Het bedrijf is diepgeworteld in Berkel-Enschot, maar ook actief in de regio. Het begon allemaal veertig jaar geleden op een klein kamertje bij de vader van Patrick, Piet van den Hoven. Vader Piet ging vroeger langs de klanten. Patrick typte op vrijdag middag na school de rekeningen om zijn vader te helpen. "Het is er met de paplepel ingegoten, maar het is vooral ook een vak waar ik veel plezier in heb. De verschillende soorten klar het werk maken elke dag Dat komt ook omdat het verschillende services dak heeft. "Zo maken klant zo makkelijk Rogier Kuijpers, c" ner is geworden ven. Het bedrijf op het gebied gen, pensioenen, hypotheken en kredieten, maar ook voor advies over bankzaken en de aankoop- en verkoop van een woning. jrg wil het be drijventerrein Zwaluwenbunders in het noordoosten van de gen realiseren. Het plan richt zich drijven in de milieucategorie bijvoorbeeld op de sector logis Stichting daarnah wil met deze ontbijtbijeenkomst werkgevers en ondersteuningsinstellingen bij elkaar brengen. De stichting daar nah wil hiermee bereiken dat meer mensen met een niet aangeboren hersenletsel (nah) aan het werk gaan. Het thema van de bijeen komst was 'de werkgever aan het woord'. Dat werd kracht bijgezet door de sprekers Bram Sauer die het mvo beleid van Aces Direct toelichtte en Jos Verhoeven, di recteur Startfoundation die een toelichting gaf op de parallelle arbeidsmarkt. Het rapport is nog niet compleet. Zo is nog onduidelijk welke bijdra ge het terrein kan en moet leveren aan de gemeentelijke duurzaam- heidsambities, bijvoorbeeld het gebruik van duurzame energie. De commissie adviseert het rapport te laten aanpassen en daarna pas te besluiten. De onafhankelijke commissie m.e.r. is bij wet ingesteld en adviseert over de inhoud en de kwaliteit van milieueffectrapporten. Zij stelt voor ieder project een werkgroep samen van onafhankelijke deskundigen. De commissie schrijft geen milieueffec trapporten, dat doet de initiatiefne mer. Het bevoegd gezag, in dit geval de gemeenteraad van de gemeente Tilburg, besluit over het project. 2018 bijna 4% hoger was dan in dezelfde periode een jaar eerder. Ook in de cijfers over WW-uitkerin gen, die in Noord-Brabant verstrekt worden aan personeel met een transport- of logistiek beroep, is deze positieve ontwikkeling zicht baar. In vergelijking met mei 2017 nam het aantal verstrekte WW-uit- keringen in Noord-Brabant aan deze beroepsgroep met 32% af tot iets boven de 3.750 uitkeringen. Wat service betreft loopt Van den Hoven voorop. Persoonlijk contact is erg belangrijk bij het werk van het vast en hecht team. Dit jaar werd bovendien een App gelanceerd, waarmee klanten onder meer wijzigingen kunnen doorgeven en schade kunnen melden. Van den Hoven heeft een natuur lijke groei doorgemaakt. Naast de vestigingen aan de Craenweide 1 in Berkel-Enschot en de Stati onstraat 81 in Rijen, wordt mo menteel gewerkt aan de opening van een derde vestiging in Alphen. Patrick van den Hoven: "We staan open voor verdere groei, maar we willen de klant vooral goed bedie nen. Het moet niet ten koste van de service gaan. We zijn al veertig jaar betrokken bij de klant en dat blijven we de komende veertig jaar ook weer doen." te nemen. Vijf bedrijven en instellingen wa ren genomineerd voor de daar nah award, volgens het bestuur van de stichting daarnah allemaal mvo-kampioenen die heel veel doen voor mensen met een af stand tot de arbeidsmarkt. De ge nomineerden: Melissa de Kort UVT, Wim en Marjolein van de Noort GroenRijk Tilburg, Kris van de Oe- juli kans maakt op een speciale Al fa Romeo Giulietta. De Mystery Jackpot valt wille keurig als extra prijs op één van de speelautomaten in Holland Casino Eindhoven en is onafhan kelijk van inworp of winnende combinatie. In vergelijking met een jaar gele den daalde het aantal WW-uitke ringen met 24%. Er zijn veel kansen in de sector transport en logistiek, waar de arbeidsmarkt steeds krap per wordt. Eind mei 2018 waren er in Noord-Brabant 45.600 lopende WW-uitkeringen. Dat was een af- -4% ten QpZjchte van een ier en een daling van i-r/u vergelijking met een jaar eerder. Ook landelijk daalde het aantal WW-uitkeringen, zowel ten opzichte van april 2018 (-4%) als in vergelijking met mei 2017 (-22%). Het WW-percentage in mei 2018 bedroeg in Noord-Brabant 3,4%, wat een fractie hoger was dan het landelijke WW-percentage van 3,3% in die maand.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 15