w o r «1 E |ijknieuws 95 SvSSS Udenhout viert ost 90-jarig bestaan Zomerakkoord Open dag Dubbele Diagnose Jan Wierhof ang Zaterdag 30 juni landelijke massage dag 13 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 21 JUNI 2018 JURGSE KOERIER g DOOR ELLEN VAN SLOOTEN Impressie binnentuin Jan Wierhofna de renovatie. met Festiviteiten 24 juni Season Highlights 'Krachtige ouders, krachtige kids' Peter van Liemde (links) en Petri Cornelissen (rechts) zijn trots op hun jubilerende dub. Tilburg - Na een renova- tieperiode van negen maanden worden op donderdag 28 juni de gebouwen 2 en 3 op de Jan Wierhof van Dubbele Diagnose weer in gebruik genomen. De gebouwen zijn lichter en moderner geworden. Neer Massage aan nl i na de bevalling de bevalling 70 40 20 zoals bijvoorbeeld inzicht geven bij hr is iets mae jramma (13.00- Jes, ketenpart- "sïnteres- “nstelling .aal voor jurtbewo- Armhoefse Akkers e open dag inmid- :ging ontvang »n was er bi "an No- jurg, en inis van sychiatrie in huis, jnten tegelijk te >rdt de kans udenhout - Zondag 24 juni is het feest aan het sportpark Zeshoeven. De voetballers van SvSSS vieren dan hun jubileumjaar. een verslaving hebben. Het cen trum is een samenwerking var 1 vadic Kentron en GGz Brebur heeft gespecialiseerde kenr verslaving én psyc Door op beide fror werken aan herstel, wor op succes vergroot. -'j kanker. Het kan ;ven bij het gevoel van 'er nar ik weet niet wat'. Ben je nieuwsgierig geworden? Neem dan contact met me op want op zaterdag 30 juni kun je jezelf gra tis een half uur met een holistische massage verwennen. Sport Staalt Spieren In 1928 was er een verzuilde maat schappij. De Rooms-Katholieken richtten in Udenhout een voetbal club op met de naam R.K5.S.S. en de eerste wedstrijden speelden ze op een veld achter de kerk in de Slim- straat. Sindsdien heeft de club een belangrijke rol gespeeld in het soci ale leven van Udenhout. In 1973 is de naam veranderd in Sportvereni ging Sport Staalt Spieren. De echte dorpse mentaliteit is gebleven. het gehele gebouw toe aan een ingrijpende renovatie, zodat het geheel meer open werd, lichter en beter bij kan dragen aan het her stel van de cliënten. Het Centrum Dubbele Diagnose behandelt mensen die naast een psychiatrische aandoening ook Dinsdag 26 juni houdt Dubbele Di agnose een open dag, bestaande uit een middagprogrj 17.00 uur) voor relatie ners, medewerkers en geï seerden en een avondopens (19.00-21.00 uur) speciaal buurtbewoners. De bui ners in de wijk A, hebben voor de c dels een uitnodiging ontvangen. Al sinds vele jaren was er binnen Dubbele Diagnose de behoefte om gebouw 2 en 3 op Jan Wierhof te verbouwen naar de eisen van deze tijd. Voor zowel de cliënten als medewerkers. Daarnaast was Flinke groei Voorzitter Petri Cornelissen ver telt trots wat kenmerkend is aan de voetbalclub: "Ons kent ons, een open cultuur en erg gemoe delijke sfeer." We zijn de afgelo pen jaren flink aan het groeien en hebben nu ongeveer 725 le den. Veel aanwas bij de jeugd en bij de meiden. Bij de senioren voetballen acht heren en twee damesteams. Bij de junioren zijn er dertig teams. Vijf in de jong ste leeftijdsklasse en ook drie meidenteams. GROEIEN, ETEN jnele Zorg voor je lichaam. Het is de enige plek waar jij altijd bent www.annekewolters.nl T 06-45732093 Eigen beheer Het hele comp' en gebouwd. we vernoemd r Elands. We het beheer en zijn de gemeente. I willigers die elke zijn om de velden te zorgen dat er c zondag onder goec speeld kan worden En zo'n voetbalwedstrijd ziet er nu wel wat anders uit dan in de vori ge eeuw. Peter van Liemde wordt udenhout - Het dorpscentrum van Udenhout vormt zondag 24 juni het zomers decor voor een nieuw muziekevenement: Zome rakkoord. Op 4 verschillende lo caties treden die middag 12 mu ziekgroepen op met in totaal ruim 300 Brabantse amateurzangers en -muzikanten. Het aanbod is dan ook zeer divers: van een 100-kop- pig Eindhovens popkoor, Tilburgs Afrokoor tot klassieke zang met orgelbegeleiding en een heuse bigband. Bedenker en organisator van deze eerste editie is de Uden- houtse Zanggroep Perpleks. De Udenhoutse muziekwereld is sterk vertegenwoordigd met de Har monie MVC, het Gemengd Koor, Liederenkring, Cantique, Muzikaal Gebroed, Andantino en natuurlijk Perpleks. Bezoekers van Zome rakkoord kunnen tussen 13.00 en 17.00 uur de ruim 20 optredens gratis bezoeken in de Raadszaal, Lambertuskerk, 't Plein en in Eet café 't Centrum. Meer informatie: www.zomerakkoord.nl. Tilburg - Krachtige ouders en krachtige kids: daar zet R-Newt Kids zich voor in. Dat is ook het thema van een symposium op dinsdag 26 juni. Je bent van harte welkom om van 14.30 tot 19.00 uur te komen luisteren in De Symfonie aan de Eilenbergstraat 250. Drie deskundige sprekers gaan in op het thema 'Krachtige ou ders en krachtige kids': dr. Christa Nieuwboer, senior-onderzoeker op het terrein van pedagogiek en opvoedingsondersteuning, Leonie Reumers, orthopedagoog, en Timo Wesenaar, zelfbenoemd wegberei der voor talentontwikkeling. R-Newt Kids is onderdeel van Con- tourdeTwern. Kijk voor meer infor matie op www.r-newt.nl nplex is zelf opgericht i. De tribune hebben naar de bouwer Jan ïbben alles in eigen i niet afhankelijk van Dankzij de vele vrij dag in de weer te sproeien en op zaterdag en ■ede condities ge in. vanachter de biljarttafel geplukt om iets over vroegere tijden te vertellen. Hij is nu dertig jaar lid en blikt terug hoe het er toen aan toe ging. "Het hoofdveld was nog van gras. Niet zo kort gemaaid ook. De leren bal was een stuk zwaarder en met de hand genaaid en een min der rond dan nu. We speelden in geblokte T-shirts. En de doelpalen waren platte latten. We hadden ook goeie voetballers. Hansje De nissen is nu prof in Amerika." Tilburg - Op zaterdag 23 juni opent in Kunstpodium T de expositie Season Highlights. Hierbij zijn vier apprentices van het afgelopen seizoen van het Apprentice Mas ter-project geselecteerd om in de zomer een kleine solo-expositie te maken in Kunstpodium T: Yoel Py- 1 towski, Sam Hersbach, Sjel Musters J en Carla Lavin. Een onafhankelijke jury zal tijdens de opening een van hen uitroepen tot de winnaar van de Jan Naaijkensprijs. De win nende kunstenaar krijgt een geld bedrag en een solo-expositie. De opening vindt plaats op zaterdag 23 juni vanaf 20.00 bij Kunstpodi um T. De expositie is te zien tot en met zaterdag 25 augustus. Ope ningstijden: zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur, op afspraak en bij speci ale gelegenheden die op de websi te zullen worden genoemd. De dames starten om 11.30 tegen het All Stars team en de heren om 13.00 uur tegen oud-spelers. Beachvolleybal, panna-voetbal en je uitleven op een stormbaan is moge lijk. Verder is er een kleine re ceptie voor sponsors en een feestje met een zangduo en DJ Tobias. Het eerste herenteam is nog in de race voor promotie naar de twee de klasse. Negentig minuten voet bal is echter niet bepalend voor negentig seizoenen voetballen. Daarom zal de echte dorpsclub, ongeacht de uitslag van de wed strijd woensdag, evengoed het jubeljaar vieren. De uitslag van de wedstrijd was bij het sluiten van deze redactie nog niet bekend. (advertorial) Holistische massage helpt je om weer contact te maken met jouw lichaam en te luisteren naar wat jouw lichaam jou op haar of zijn eigen wijze wil vertellen. Terwijl je denkt dat je mijn handen voelt voel je in werkelijkheid jezelf. Mid dels zachte, langzame en aandach tige aanrakingen wordt bijvoor beeld een steeds terugkerende pijnlijke plek aangeraakt. Daar door wordt je deze meer bewust; kun je gaan voelen wat deze pijn lijke plek voor jou betekent waar na deze plek kan verzachten en wellicht helemaal verdwijnen. Stel je voelt je regelmatig gespannen maar weet niet goed wat hier mee te doen. Massage kan jou laten ervaren hóe gespannen je in wer kelijkheid bent; waar in je lichaam dit het meest voelbaar is; wat dat met je doet maar ook dat je dieper kunt ontspannen dan je tevoren dacht dat je zou kunnen. Holisti sche massage kan ingezet worden bij tal van klachten of moeilijke pe riodes in het leven. Ook bij ziekte ’E

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 13