3 ja DIS MA R Stapaan boord en vaar mee met de All Inclusive Disma Kerstrivieren cruise! Maak kennis met Disma Zakenreizen SME www.disma.nl/zakenreizen U beseft het nog niet, maar u gaat van ons houden! Persoonlijke aandacht, maar dan écht! t.nl I I I X - 1 Z AKENR EI ZEN Zaterdag 15 december vertrekken we vanaf Tilburg per luxe touringbus richting Keulen. Hier stappen we vervolgens aan boord van de A-ROSA Aqua, bekend om haar luxe riviercruises. Het schip is modern en gastvriendelijk ingericht. De cabines stralen een warm gevoel uit. We bezoeken tijdens deze rivierencruise diverse steden waar deze tijd van het jaar de kerstmarkten centraal zullen staan. Uiteraard zijn er ook andere bezienswaardigheden te bezoeken. Dag 1 Tilburg - Keulen Dag 2 Mannheim Dag 3 Strassbourg Dag 4 Mainz Dag 5 Keulen-Tilburg Advies op maat, óók over uw groepsreis, incentive-reis en het combineren van zakelijk en privé Uw persoonlijke reisagent bij u in de buurt, die uitblinkt in specialistische kennis Een ijzersterk reisnetwerk waardoor ii profiteert van inkoopvoordelen op reisproducten zoals vliegtickets, hotels en transferbedrijven Bent u op zoek naar een partner die u ontzorgt en adviseert? Neem dan contact met ons op! Bel ons op 013-5323560 of stuur een e-mail naar zakenreizen@disma.nl idaal irt. aar anuit irport da. itste moet Je jn nfo ize ’P- en ogte Breng een bezoek aan de mooiste kerstmarkten in Duitsland en geniet van een 5-daagse rivierencruise aan boord van de A-Rosa Aqua. Je bezoekt het Duitse Keulen, Mannheim, Strassbourg en Mainz. Tijdens deze rivierencruise geniet je van een All Inclusive verblijf, alle drankjes en maaltijden aan boord zijn inbegrepen en er is gratis Wifi aan boord. Vertrek: 15 december 2018 Terug: 19 december 2018 Disma Zakenreizen is een nieuw initiatief van Disma Reizen. We zijn partner van SME Travel en we laten ondernemers zorgeloos, flexibel en tegen de beste tarieven op zakenreis gaan. Wij brengen vrijblijvend de voordelen voor uw organisatie in kaart. Wij zijn dé zakenreisspecialist voor het MKB. Denkt u ook te besparen door zelf de zakenreizen te organiseren? Veel ondernemers realiseren zich niet dat dit sneller, efficiënter en met keuze uit een veel ruimer aanbod kan! Inbegrepen: Transfer Tilburg - Keulen v.v. 4 overnachtingen aan boord van de A-Rose Aqua o.b.v. All Inclusive verblijf Meld je uiterlijk 5 juli aan via dismagroepsreizen@disma.nl

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 27