J IV Disma Newsflash Meer Azië bestemmingen vanaf Brussels Airport! F" Deze zomer rechtstreekse vluchten naar 6 Aziatische topbestemmingen Topbestemmingen Azië Beijing Shenzhen 1 Hong Kong Tohyo Alle vluchtinfo in je hand In totaal 211 bestemmingen vanaf Brussels Airport Reserveer je parking nu! vc www.brusselsairport.nl A. -‘i Shanghai Deze zomer vliegen 4 gerenommeerde airlines rechtstreeks vanaf Brussels Airport naar 6 Aziatische topbestemmingen: Bangkok, Beij*ing, Hong Kong, Shanghai, Shenzhen en Tokyo. Samen met het comfort en de efficiency van Brussels Airport prima ingrediënten voor een ideale reis naar het verre Oosten! Sneller met de trein vanuit Nederland naar Brussels Airport! Aruba en Curasao Naast de Aziatische bestemmingen, biedt Brussels Airport nu ook vluchten naar de Nederlandse Antillen. TUI fly vliegt vanaf eind juni wekelijks naar de populaire vakantiebestemmingen Aruba en Curasao. De TUI fly vluchten naar de Caribische eilanden zullen uitgevoerd worden met een Boeing 787. De andere nieuwe bestemmingen bevinden zich in Europa, Noord-Afrika en het Midden- Oosten. Brussels Airport verwelkomt vanaf dit zomer seizoen ook de maatschappij Georgian Airways In pier A en B bevinden zich Diamond Lounges die voor passagiers van alle airlines toegankelijk zijn. Tegen beta ling van 32 per keer kan de passagier die - op basis van zijn ticket - geen gratis toegang heeft tot de airline loun ges, hier gebruik maken van alle faciliteiten en catering. In totaal kunnen passagiers nu kiezen uit 211 rechtstreeks te bereiken bestemmingen van 66 luchtvaartmaatschappijen. Dit bete kent 11 nieuwe bestemmingen ten opzichte van vorig jaar! BRU business lounges, toegankelijk voor iedereen Zon, zee en strand Wie droomt van zon, zee en strand kan ook deze zomer kiezen uit nieuwe bestemmingen op Brussels Airport. Zo opent Brussels Airlines deze zomer nieuwe routes, wekelijks naar Kalamata (Griekenland) en Zadar (Kroatië). Dankzij TUI fly kunnen passagiers twee keer per week naar Kavala en 1 keer per week naar Lesbos vliegen (beide in Griekenland). Ook de vlucht naar Luxor in Egypte die het afgelopen jaar heropend werd, zal deze zomer worden voortgezet. die twee keer per week vliegt naar Tbilisi, de hoofdstad van Georgië. Kortom, vele nieuwe aantrekelijke bestemmin gen vanuit een luchthaven die in een uur vanuit Brabant te bereiken is. Op een ontspannen manier op vakantie vertrekken? Reserveer je parking nu al en verzeker je van een plekje. Brussels Airport biedt 3 parkings met reserverings- mogelijkheid aan. 1 week parkeren kostje: 54 - Discount parking (shuttlebus naar de terminal -15 min) 66 - P4 (shuttlebus naar de terminal - 5 min) 99 - P1 Parking Reservation zone (tegenover de terminal) Reserveer nu je parking al eenvoudig online via: brusselsairport.nl/luchthaveninfo/parkeren Sinds april van dit jaar rijdt de intercity vanuit Amsterdam en Rotterdam via de hogesnelheidslijn naar Brussels Airport. De nieuwe route loopt via Breda in plaats van Roosendaal en daafmee wordt de reistijd met een half uur ingekort. Vanuit Breda reist men nu in iets meer dan een uur naar de luchthaven. In totaal zullen er 12 treinen per dag vanuit Amsterdam, via Rotterdam en Breda, naar Brussels Airport rijden en 4 vanuit Den Haag HS via Rotterdam en Breda. Tickets zijn te boeken via NS international. Schiphol 2 uur 12 minuten Den Haag HS 2 uur 9 minuten Altijd op zoek naar de laatste vluchtinfo of hoe lang je moet wachten aan screening? Je hoeft niet langer te zoeken naar infoschermen. Alle info is handig gebundelt in onze gratis Brussels Airport app. Geef je vluchtnummer in en de app houdt je op de hoogte wanneer je waar moet zijn, van check-in tot boarding. Rotterdam CS 1 uur 39 minuten Breda 1 uur 7 minuten Zatf Tilbi stap Aqu is m stra dezi van Uite te b Amsterdam CS 2 uur 27 minuten Bre 5-d Keu je v inb sn Di W fl< W 8 brussels 'airport the heart of Europe Bangkok Reistijden naar Brussels Airport Vanuit Nederland

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 26