Fiësta in Florida Bali is hot...! I 73 Met het hele gezin naar Bali Op zoek naar een 100% zonzekere bestemming? Het Amerikaanse Florida heeft niet voor niets de bijnaam 'The Sunshine State'. Het hele jaar door geniet je hier van een stralende zon! De prachtige stranden in overvloed bieden je de gelegenheid om daar met volle teugen van te genieten. Wist je dat je vanuit Florida ook geweldige cruises door de Caribbean kan maken? Combineer je verbijf in de Sunshine State met een cruise naar de Bahamas, Aruba, Bonaire en Curasao! Het bekendste van alle stranden in Florida is het hippe Miami Beach. De langgerekte, witte zand stranden en de helderblauwe zee zorgen voor het perfecte strandleven. Voeg daar de tropische boulevard met haar palmbomen en de uitste kende winkel- en uitgaansmogelijkheden aan toe en het ultieme vakantie plaatje is compleet! Wil je een zonvakantie met je kinderen naar een verre, tropische bestemming? Dan heeft u alle reden om Bali eens te overwegen. Oké, we geven toe dat het een stuk vliegen is, maar daar krijg je ook wat voor terug! Het eiland staat bol van de kindvriendelijke hotels. Er is niets zo lekker om de kinderen in het water te zien spelen terwijl je als ouder heerlijk tot rust komt in de zon. De meeste stranden lopen langzaam afin zee waardoor kinderen ongestoord aan de kustlijn kunnen spelen. Een combinatie tussen zon en cultuur Bali heeft alle ingrediënten in huis om je op een vakantie te trakteren die je hebt verdiend! De Balinese cultuur én natuur is er een om 'U'tegen te zeggen. Verspreid over het hele eiland liggen indrukwekkende tempels zoals bijvoorbeeld de welbekende Pura Ulun Danu tempel en de won derschone Tanah Lot tempel die aan de kust is gelegen. Ontdek met een leuke fiets- of wandel tocht de felgroene rijstvelden van Ubud. Wissel een stranddag af met een bezoek aan het Balinese binnenland en je zult aangenaam verrast worden! Kustplaatsen Indonesisch Bali biedt iedere vakantieganger een fijne verblijfplaats. Kuta is met stip de populairste badplaats. Op de stranden hangt een levendige sfeer en het centrum is een welkome bijkomstig heid voor winkelliefhebbers. Voor iets meer rust ben je in het gemoedelijke Sanur aan het juiste adres. Wanneer je op zoek bent naar iets meer luxe tijdens je vakantie moetje in Nusa Dua zijn. Hier genietje van mondaine resorts en de hagelwitte zandstranden. In het kustplaatsje Seminyak hangt een echte'laid-back'en trendy sfeer. En als je dan toch in de buurt bent mag je de mogelijkheid niet laten liggen om één van de vele pretparken in Florida te bezoeken. Durf jij in de Space Mountain van Walt Disney World, stapje een filmset binnen in Universal Studios, woon je een orka-show bij in Seaworld of kom je alles te weten over de ruimtevaart in het Kennedy Space Center? Dit is slechts een kleine greep uit het grote aanbod attractieparken in Florida. Beleef Florida in haar volle glorie! Zowel letterlijk als figuurlijk is Bali 'hot'. Het hele jaar door geniet je op dit Indonesische eiland van temperaturen rond de 30 graden. Steeds meer Nederlandse reizigers raken verliefd op het eiland en keren er graag naar terug. De betaalbaarheid in combinatie met de veelzijdigheid van het eiland maakt dit Godeneiland in de Gordel van Smaragd razend populair. Waterfaom Park Wil je ook wat van het prachtige binnenland zien? De reisafstanden tussen de verschillende beziens waardigheden zijn relatief kort. En bovendien is er genoeg te doen voor kinderen op het eiland! Wist je dat Bali beschikt over het beste waterpark van Azië? Of ga met het hele gezin aapjes kijken in Monkey Forest en maak een rit op de rug van een olifant in de Taro Jungle.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 23