Ontdek veelzijdig Vietnam en Tongariro National Park www.beleefazie.nl www.beleefnieuwzeeland.nl Tl ak in urg. ote eiland ma. Het bossen, en verlaten >nal Park kom >pen tegen. >t beste op veet tenslotte tocht zie je wolven. >oot en maak rka's en ialine kick? rika ook aan ational Park ter wereld, ig bungel je In hetTsitsi- ige zipline Doomtop it vind je in kken om te an ren ons van verre In het noorden van het land maakje kennis met adembenemende landschappen. Het bergdorpje Sapa heeft misschien wel de mooiste ligging ter wereld. Door de omliggende gifgroene rijstvelden maakje hier prachtige wandeltochten. In het hart van het Noordereiland van Nieuw Zeeland schuilt een fantastisch natuur wonder. Een bezoek aan Tongariro National Park zal u het gevoel geven alsof u zich in een maan landschap begeeft! Het park bestaat uit miljoenen jaren oude vulkanen. Tussen het droge landschap springen de azuurblauwe meren in het oog. De beste manier om dit natuurpark te beleven is door de Tongariro Crossing te bewandelen. Deze 17 kilometer lange wandeling, die een prachtig vulkanisch gebied doorkruist, is een pittige 'trail'. De adembenemende uitzichten onderweg maken dit echter meer dan goedf In Halong Bay reizen indrukwekkende rotsforma ties boven het wateroppervlak uit. Door deze baai is het heerlijk met een boot van eiland naar eiland te hoppen en ondertussen te genieten van de ruige natuur. Het midden van het land trakteert je op pittoreske steden. Het stadje Hoi An is daar een prachtig voorbeeld van. Hoi An ademt één en al sfeer uit en dat is te zien aan de leuke eetgelegenheden, de oude pakhuizen waar traditionele ambachtswin- kels zijn gevestigd en wanneer de avond valt worden de straten verlicht met lampionnen in allerlei kleuren. De lange geschiedenis van Vietnam leer je kennen in Hué. In deze voormalige hoofdstad zijn bijzondere tempels en graftombes van oude keizers te vinden. Wist je dat een rondreis door Florida of West Amerika gemakkelijk te combineren is met New York? Maak een afspraak met één van onze Amerika-specialisten voor jouw droomreis op maat. Een onstuimige geschiedenis, omvangrijke delta's, felgroene rijstvelden, idyllische baaien, charmante dorpen en bovenal een kleurrijke bevolking. Je maakt het allemaal mee tijdens een rondreis door Vietnam! New York is voor velen een 'bucketlist' bestem ming en een van de meest geliefde steden ter wereld. Een stad vol met entertainment, winkel mogelijkheden en unieke bezienswaardigheden. Ga mee met de energie die in de straten van New York hangt! BezoekTimes Square met de enorme billboards en neonlichten, bekijk vanaf het dek van de Empire State Building de waanzinnige skyline, volg een yoga-les in Central Park en ga naar de kroon van het Vrijheidsbeeld. Beleef het allemaal in 'The City That Never Sleeps'! In Zuid-Vietnam ligt de Mekong Delta. Dit natuur- gebied is één groot web van kleine riviertjes. Een H fietstocht over smalle weggetjes en bruggetjes M brengt je langs groene plantages, rijstvelden en H schattige boerenbedrijijes. Een'must-visit'is een bezoek per boot aan de drijvende markt van Can H Tho waar de lokale bevolking al haar inkopen doet. Onze Azië-specialisten vertellen u graag F meer over een rondreis door dit fantastische land!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 21