I Cruisen met het hele gezin! Welk cruiseschip past bij jou? 1 Cruiseschepen zijn er in alle soorten en maten >18 Norwegian Bliss Disney Fantasy Symphony of the Seas bad, J eilanden 'piSMA p een s villa Een leuk bijkomend voordeel is dat kinderen tegen hoge kortingen mee mogen op cruise! Laat één van onze Disma cruisespecialisten je adviseren over een geschikte kindvriendelijke cruise. ies uitgezon- s. De bestem- jswinnaar. Let n voorbeeld. De Norwegian Bliss is het nieuwste schip van de rederij Norwegian Cruise Line. Op dit schip staat het thema avontuur centraal. Echt uniek is de 350 meter lange kartbaan op het dek en de mogelijkheid tot lasergamen. Aan faciliteiten geen tekort op dit schip met 27 restaurants, een gigan tisch aquapark met glijbanen, een lounge met 360 graden uitzicht en grote familiehutten. De Bliss heeft vaarroutes door het Panamakanaal, naar Alaska en de Amerikaanse westkust. Naast het entertainment aan boord zijn de schepen zo ingericht dat gezinnen van alle comfort kunnen genieten. Bij meerdere rederijen zijn speciale familiehutten beschikbaar zodat je de kinderen dicht bij je hebt. Cruisen met het hele gezin staat ook voor nieuwe plekken ontdekken. Een bijpassende vaarroute met leuke bestemmingen is daarom van belang wanneer je een cruisevakantie kiest. Wat dacht je van een cruise naar Florida waarbij je Disneyland in Orlando en de alligators in de Everglades bezoekt? Of een cruisevakantie naar de Middel landse Zee inclusief een bezoek aan het colos- seum in Rome waar de kinderen het gevoel krijgen dat ze even terug in de tijd zijn. Dit is het grootste cruiseschip ter wereld van de Royal Caribbean en heeft echt de'WAUW'factor! Het zal u aan niets tekort komen op dit schip. Kinderen kunnen glijden van de grootste glijbaan op zee'The Ultimate Abyss'terwijl volwassenen heerlijk kunnen flaneren bij The Royal Promenade met haar vele winkel- en eetgelegenheden, 's Avonds geniet je met het hele gezin van een ijsshow, Broadway musical of een voorstelling met acrobaten in het Aquatheater. .Knip deze i lever de ertrouwde Hart van D18 zal sbrief) de lus ook :en ieralle ek gratis panje. I De Disney Fantasy heeft diverse vaarroutes door de Caribbean. Haar zusterschip de Disney Magie heeft ook enkele vaarroutes in de Middellandse Zee. Voor meer informatie neem je contact op de met Disma Cruisespecialisten via I 013-5323500. Barth kntigua Ben je op zoek naar een vakantie waar het hele gezin van zal gaan genieten? Cruisevakanties zijn de nieuwe trend! Aan boord van het juiste schip zijn talloze kindvriendelijke faciliteiten te vinden zodat kinderen de tijd van hun leven hebben. Wanneer je ziet dat de kinderen een topvakantie hebben, dan heb jij dat als ouder toch ook? Een cruiseschip is als een stad op zee. De moge lijkheden zijn eindeloos! Faciliteiten zoals een aquapark met glijbanen, bioscopen, surfsimula- tors, gamehallen, sportvelden en een kinderdisco I zorgen ervoor dat kinderen zich geen moment vervelen aan boord. Daarnaast staat er op kind- vriendelijke schepen een compleet animatieteam klaar om kinderen een toptijd te bezorgen. Wanneer je je kind ziet genieten en spelen kan je als ouder ook even écht de tijd voor jezelf en elkaar nemen. Want ook voor de ouders is genoeg vermaak op het schip om van een relaxte vakan tie te genieten. jw kans! De allerkleinsten zullen vanaf moment één verliefd zijn op dit schip van de Disney Cruise Line. Het hele schip is ontworpen in het thema van Disneyland! Zo maken kinderen kans om op zee oog in oog te staan met hun favoriete Disney figuren. Het hoogtepunt van een cruisevakantie op dit schip zijn de voorstellingen van topniveau inclusief een vuurwerkshow op zee.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 19