Kreta, voor jong en oud jBienvenido op Gran Canaria! ion-» icilië 'icilië De zomervakantie komt eraan, voor velen hét moment om van een heer- graag en met een goed reisadvies, afgestemd op jouw wensen, geniet je hier van de fijnste vakanties! schaliger en oogt liefelijk met haar haven en het knusse centrum. Wil je genieten van een luxe vakantie? Het chique plaatsje Meloneras heeft tien- I tallen luxueuze resorts die je een perfecte vakantie I Proost jij binnenkort met een glaasje Ouzo in je hand, op een geweldige vakantie? Yamas! Wij helpen je graag met het vinden van de beste last minute deal! De Griekse zon is zoals altijd enorm populair. Op 3,5 uur vliegen ligt het grootste en zuidelijkste eiland van Griekenland: Kreta. Dit eiland heeft voor iedereen een heerlijke zonvakantie in petto. Waar vooral jongeren losgaan in Chersonissos, genieten families van kustplaatsen zoals Rethymnon en Agios Nikolaos. Chania is misschien wel de sfeervolste kustplaats van Kreta. Hier vind je een Veneti- aanse haven met pastelkleurige huisjes. Jong en oud beleeft op Kreta een geweldige zonvakantie! Alhoewel de fantastische stranden je blijven lokken is het ook de moeite waard om het cultu rele binnenland te bezoeken. Huur voor een paar dagen een auto en ervaar de echte Griekse gast vrijheid! In het binnenland zijn nog traditionele bergdorpjes te vinden waar je een van de weinige toeristen bent. Leuke dagtrips zijn de opgravingen in Knossos, het lepra-eiland Spinalonga en de Liggend op een strandbedje met een cocktail in je hand geniet je van de zon die hier het hele jaar schijnt. Op de achtergrond hoor je de omslaande golven en het wuiven van de palmbomen...Dit is Gran Canaria! Dit eiland is het op één na grootste eiland van de Canarische Eilanden. Geniet hier van de fantastische hotels, langgerekte zandstranden en het subtropische klimaat. Voor de badplaatsen moet je in het zuiden van het eiland zijn. Maspalomas en Playa del Inglés zijn met afstand de grootste kustplaatsen. Overdag genietje er van zon, zee en strand en 's avonds is het heerlijk vertoeven aan de bruisende boulevard, bezorgen. Kortom, Gran Canaria verwelkomt je Voor iets meer rust ben je in het pittoreske Puerto Rico op de juiste plek. Puerto Rico is wat klein- Maspalomas jij nog geen vakantie geboekt? Laat Disma Reizen je dan helpen met het vinden van de beste, zonnige deal. I nrn l i i W- - - - j

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 17