Happy woensdag! w ijknieuws R iedere woensdag upgrade dag eeshof Vergroening schoolplein Bloemaert en Driecant Dubbelconcert bij Heyhoef-Backstage Midzomerplantenjacht in de Dongevallei TILBURG 10 DONDERDAG 14 JUNI 2018 TILBURGSE KOERIER El les Bailey FOTO: Dave McManus CAR WASH Haans Carwash Geminiweg 39 Tilburg www.haanscarwash.nl Programma Medium Programma Super e Elies >rmach- j wordt jw ont- jezorgd Jen op j tegen insecten, Ing tilburg - Op zaterdag 16 juni presenteert Hey hoef-Backstage een dubbelconcert met Elies Bailey en Matanja Brad ley. met Unlka Protect lakbescherming I zure regen, vogelpoep en UV-stralir Wateraardbei dinsdag 19 juni om indt de korte, officië- ;t groene isscholen :ant, beide ndreef. Op gemaakt met het gezamen- van €15 VOOr €12 van 12 VOOr 9 veel wilde planten in kaart heeft gebracht. Op 16 juni wordt een bezoek gebracht aan een gebied in de Dongevallei dat Harry 30 jaar geleden onderzocht. De ex cursie duurt van 10.00 tot 13.00 uur. Plaats van samenkomst is het parkeerterrein ten zuiden van sta tion Reeshof, Woerdenstraat 51 in Tilburg. Iedereen is welkom, het kennisniveau is niet belangrijk. Aanmelden is niet verplicht, maar wel prettig voor de organisatie. Ga daarvoor naar www.floronnoord- brabantbaronie.nl/activiteiten/ midzomerplantenjacht. Deelname is gratis. tilburg - Op dinsdag 1_ 15.30 uur vindt de korte, Ie opening plaats van het schoolplein van de basis; De Bloemaert en JL Drieca" gevestigd aan de Dalemo. 9 maart is een start de vergroening van I lijke schoolplein. De kinderen hebben gez voor de beplanting. Midder De uit Bristol afkomstige Bailey gaat door een storr tige fase in haar prille carrière. Haar debuutalbum 'Wildfire' oogst overal lovende kritieken. Zij genoemd als het grote nieuv dekte supertalent van de blues en rock. Hooggespannen verwachtin gen alom. Ze beschikt over het ta lent als vertolkster van de golven de rootsy blues, stevige country en soulfulle rock. Haar 'smoky vocal' stijl past perfect bij haar muziek. Elles schuift aan in het rijtje Dana Fuchs, Beth Hart en Ana Popovic. Bailey was onlangs genomineerd De zaal gaat open 20.00 uur. Het eerste optreden begint om 20.30 uur. Tickets kosten 15,= en zijn verkrijgbaar via www.hey- hoef-backstage.nl Verder is er een voorverkoop via Sounds, Melati Dua en Wijkcentrum Heyhoef. Tic kets kosten dan €12,50. terug in haar muziek. Haar debuut Wake Me Up, een mix van catchy pop en bezielde blues, opgedaan op haar levenspad vol hobbels wordt opgevolgd door een tweede album. Na een jaar door Amerika te hebben gereisd, gevolgd door een nodige sabba tical staat Mattanja weer op het podium met een scala van nieuwe songs en verhalen die je ziel weten te raken, je aan het denken zetten en dit alles verlijmd met een nodi ge dosis humor. Avontuur en durf tekenen Mattan ja. Ze is tegelijkertijd sexy en lief, stoer en zacht, blond en doorleefd. voor een European Blues Award die, en dat was allesbehalve een grote verrassing, mee naar huis werd genomen door Beth Hart. "Ik vond het een grote eer om tussen al die grote namen genoemd te worden. Ook Sari Schorr, met wie ik ook vaak op het podium heb ge staan, was genomineerd." tilburg - Wie geïnteresseerd is in natuur, kan op zaterdag 16 juni meedoen met de Midzomerplan tenjacht in de Dongevallei.De plantenexcursie is een initiatief van stichting Floristisch Onderzoek Ne derland (FLORON), die het 30-jarig bestaan viert. Vrijwilligers van de stichting doen al meer dan 100 jaar onderzoek naar de versprei ding van wilde planten en naar de noodzaak van hun bescherming voor ons welzijn. De Midzomer plantenjacht is tevens een hom mage aan de vorig jaar overleden plantenonderzoeker Harry van Loon, die in de omgeving heel het plein stond eerst een hek om de kinderen van beide scholen gescheiden te houden. Dit hek is nu verwijderd, zodat de kinderen van beide scholen gebruik kunnen maken van het plein. De opening zal plaatsvinden in aanwezigheid van burgemeester Theo Weterings en twee wethouders. In het najaar gaat fase 2 van de vergroening van de schoolpleinen van start. Vrijbuiter Singer-songwriter Mattanja Joy Bradley gaat geen enkele uitda ging uit de weg. Geen berg is haar te hoog, geen dal te diep. Ze neemt ze allemaal. Wie laat zich in de boeien slaan voor de eerste van haar vijf Amerikaanse tours? Wie gaat het gevang in voor haar mu ziek? Wie wordt met pek en veren de VS uitgezet en later met even veel tromgeroffel weer onthaald? Juist ja, dat is onze getalenteerde vrijbuiter met de rijke fantasie, Mattanja Joy Bradley. En al die krachtige eigenschappen hoor je

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 10