w G* ijknieuws VOTO ost r r r 6! Alzheimer Café Tilburg Country linedance-avond Maatjes gezocht Lil'Kleine op Dancetour Tilburg Viering 10-jarig bestaan Mariakapelletje 50 jarig gilde jubileum Gerard Moonen Grote kinderactiviteit bij de Nieuwe Stede Eindoptreden bijzonder muziekproject bij eetcafé Kolektivo 13 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 7 JUNI 2018 BURGSE KOEF I5 3150,- 14 2650,- 14 3500,- 14 2750,- II 975,- UJTO'S Joke Mozes draait de muziek. ECHTE CASINO Meer informatie op de website wwwieushoenderop.com. mac ale tje heb- ool de an het Tilburg - Op zaterdag 9 juni viert de wijk Armhoefse Akkers het tienjarig bestaan van het Mariakapelletje in de wijk. je St. Jeuts- pastor aat het begeleiden, een voorlezen, help" (lunch en avor.w gezellig een praatje men wat drinken, heeft kan contact opnc vrijblijvend komen kenn Bel naar 013-207 0080 of r info@leyhoeve-tilburg.nl. ag 10 17.00 wijk- Ste- jrote activiteit Tilburg - Tien weken lang ben kinderen van basisschoc Triangel deelgenomen aan naschoolse muziekproject 'Mu sic 4 AH', Ze volgden workshc drums, rap, keyboard, perf Tilburg - Woonlandschap De Ley- hoeve, een woonzorgcomplex voor 55-plussers, is op zoek naar aatjes voor bewoners die speci- aandacht nodig hebben. Ma- kan je worden door iemand regelmatig wat extra aandacht en ondersteuning te bieden. Dit kan variëren van wandelen, uitstapjes mance en styling van de enthou siaste en betrokken muziekcoa- ches Hind Hakki, Dmitri Tsvetkov, Yana Kocharova en Kymer Xavier, lops Op zondag 10 juni laten ze tij- rfor- dens het eindoptreden in eetca- Tilburg - Op dinsdag 12 juni staat I het Alzheimer Café Tilburg in het I teken van het thema Seksualiteit I en intimiteit bij mensen met de- I mentie.TegastisseksuologeTrudy I Griffioen. Dementie heeft grote invloed op I het leven van de patiënt en zijn I partner. Seksualiteit en intimiteit J (of het gebrek eraan) kunnen voor zowel de partner met dementie als voor de gezonde partner frustra- ties met zich meebrengen. Door dementie raakt de gelijkwaardig heid en wederkerigheid in de part nerrelatie verstoord. Omdat de Rapper Lil' Kleine won in novem ber nog een MTV-award in de ca tegorie beste wereldwijde act. Hij is de eerste Nederlander die deze prijs wint. Bizzey is onder jongeren één van de populairste artiesten van dit moment en vooral bekend van zijn hits'Traag'en'Ja'. Tilburg - Lil'Kleine, Bizzey, Jebroer, ChildsPlay, Kris Kross Amsterdam, Johnny 500, Outsiders en Trobi staan op zondag 19 augustus op Dancetour Tilburg. Het festival blijft gratis toegankelijk en vindt plaats in het Leijpark. Dancetour Tilburg wordt geopend door de achterkant van het voormalige Lidwinaklooster in de Van He zstraat ingezegend door pa Dré Brouwers. Dit jaar bestaat kapelletje 10 jaar. Om dit te vieren heeft An Schilder aan Zeus Hoen- derop gevraagd om dit jubileum onder de aandacht te brengen en een activiteit te organiseren. Op 9 juni om 15.00 uur nodigt Zeus Hoenderop iedereen uit om sa men in de Van Heutszstraat met de jonge priester Bryan van de Mor tel te bidden en te zingen en de bijzondere Neomistenzegen van een pas gewijde priester te mogen ontvangen. Na afloop is het ge zellig samenkomen in de tuin van buurman Ad Brenders. tilburg - Zaterdag 9 juni is er in MFA Zuiderkwartier weer een ge zellige country linedance-avond. De muziekpresentatie is in han den van dj The Flying Lady, Joke Mozes. Er is voor de bezoekers ook een hapje en een drankje. De avond duurt van 20.00 tot 00.00 uur. De zaal gaat open om 19.30 uur. De entree bedraagt 3 euro, het eerste kopje koffie of thee rs gratis. Adres: Wassenaerlaan 38 in Tilburg. winnaar van de DJ Clash. Deze winnaar wordt op 3 augustus ge kozen tijdens de finale in Café Philip. Daarna is het de beurt aan achtereenvolgens Trobi, Lil Klei ne, ChildsPlay, Bizzey, Johnny 500, Kris Kross Amsterdam, Jebroer en Outsiders. na hun vertrek uit het klooster Ko ningsoord gevolgd. Kaarten zijn in de voorverkoop ver krijgbaar bij De Druiventros en bij Tamoil Robben in Berkel-Enschot of voorafgaand aan de voorstellin gen 's avonds aan de kassa. Op 8 december 2017 plaatste beel dend kunstenaar Zeus Hoenderop een tafel op het braakliggende terrein van de Sacramentskerk. Het doel hiervan was tweeledig: de buurt een stem te geven en om met elkaar weer het gemeen schapsgevoel te beleven, dat de Sacramentskerk tot aan de slui ting in 2005 bood voor de men sen in de Sacramentsparochie, nu Armhoefse Akkers. Iedereen was uitgenodigd om aan deze tafel plaats te nemen. An Schilder was op 9 april 2018 te gast aan tafel en vertelde haar herinnering aan de Sacramentskerk als 10-jarig meis je. Zij nam na het sluiten van de Sacramentskerk in 2005 het initia tief om een Mariakapelletje in de Armhoefse Akkers te plaatsen. Op 24 mei 2008 werd het kapelletje Maria Moeder van Armhoef aan de berkel-enschot - Op vrijdag 8 en za terdag 9 juni speelt Stichting VOTO de klucht in drie bedrijven Het laat ste avondmaal in De Druiventros in Berkel-Enschot. Aanvang beide ke ren om 20.00 uur. In dit stuk wor den de avonturen van de nonnen I tilburg - Op zondac I juni van 13.00 tot 1 uur organi-seert centrum de Nieuwe de een gr voor kinderen tot en met groep 8. Er is van alles te doen en dus voor ieder wat wils. Je kunt o.a. op de foto met Minnie, Mi ckey, Paw Patrol, Bumba, Olaf of met een van de Minions, er is een spring kussen, een grabbelton en een kraampje waar je prachtig wordt ge schminkt. Voor de lekkere trek is er popcorn en zijn er cupcakes die je kunt versieren. DJ Arnold komt zorgen voor een gezellig muziekje. Wijkcentrum Nieuwe Ste de is gevestigd aan de Capucijnenstraat 156. De entree is gratis. fé Kolektivo zien wat ze hebben geleerd. Iedereen is daarbij van harte welkom. Music 4 AH is een project voor kinderen met verschillende ach tergronden. Het zijn talentvolle kinderen met liefde voor muziek die zich graag willen ontwikke len, maar hier niet altijd de mo gelijkheden voor hebben. De af gelopen maanden kregen ze van de bevlogen coaches wel de kans om hun muzikale dromen waar te maken. Het eindoptreden bij eet café Kolektivo aan de Trouwlaan 189 begint om 13.30 uur. Eige naar Ivo Barac is een maatschap pelijk betrokken ondernemer die met dit idee kwam en de kin deren graag een podium biedt. Naast Kolektivo en de Triangel maakten ook ContourdeTwern, R-Newt Kids en Verrijk je Wijk dit bijzondere project mogelijk. spelletje doen, ?lpen bij de maaltijd jndeten) of gewoon *je maken en sa- i. wie interesse nemen en inismaken. mail naar zorg meer op de voorgrond komt te staan, verandert doorgaans de seksuele relatie. De bijeenkomst vindt plaats in de aula van appartementencomplex President Mandelahof, Korvel- plein 60 in Tilburg. Het programma duurt van 20.00-21.30 uur. De zaal gaat om 19.30 uur open. Voor na dere informatie kunt u bellen naar 013-4678022, mailen naar riafei- ter@home.nl of alzheimer.afd.mid- denbrabant@planet.nl De geheugenwinkel is geopend van 19.30 tot 20.00 uur en in de pauze van 20.30 tot 21.00 uur. hout. Met een prachtige speld en een vendelgroet werd hij gefeliciteerd door zijn gildebroe- ders en -zusters. udenhout - Zondag 3 juni was een prachtige dag om Gerard Moonen in het zonnetje te zetten. Op deze dag was het namelijk 50 jaar ge leden dat hij lid werd van het Sint Sint Sebastiaan Antor in Uc

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 13