u it TK Nederlands Dans Theater toont drie topstukken Lezersactie Win kaarten voor Jurassic Open dag Factorium Goirle Best Kept Secret o Expositie/ Open dag bij Atelier C-3! World: Fallen Kingdom' I theaterstilburg.nl ft Bas Nijhuis Eddy van der Ley - Niet zeiken, voetballen! 7 JRGSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 31 MEI 2018 1 FOTO: Rahi Rezvani Partita for 8 Dancers. HJnfo FOTO-.Jostijn Ligtvoet Fotografie hL-7 r: - ttikzieje van :isch naam is en resultaten id ie (advertorial) uur Sf 'De F Tilburg - Vanaf 6 juni draait het dino-spektakel Jurassic World: Fallen Kingdom'in de bioscopen. Lezers van De Tilburgse Koerier maken kans op een leuk prijzenpak ket van de film. OMROEP BRABANT j is dus 5.00 tot de Ca- (vlakbij kerk). onze websi- :3.nl. Ook naar 06- Lezers van nu extra voordelig naar deze voorstelling: Normale prijs 24,50 (incl. servicetoeslag) P Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode Ronaldo via www.theaterstilburg.nl, aan de balie of via 013 543 22 20. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. Tickets zijn verkrijgbaar via www.theaterstilburg.nl, telefonisch via 013-5432220 of rechtstreeks aan de balie van Theaters Tilburg. Wij hopen u op zondag 3 juni te ontmoeten! tilburg - Het Nederlands Dans The ater 1 sluit het dansseizoen af in Schouwburg Tilburg met drie top stukken op één avond. Met werken van drie verschillende choreogra- De Eindexpositie/ Open Dag i op zondag 3 juni as. van 13.C 17.00 uur in het atelier aan d therinedreef 3 in Tilburg de Goirkestraat/ Hasseltse U kunt natuurlijk ook te bekijken: www.atelierc; kunt u voor info bellen i 36127878 (Bart van der Weegen). fen zet het gezelschap met het pro gramma Savoir Faire een gevarieer de dansavond neer. De voorstelling vindt plaats op donderdag 7 juni om 20.15 uur in Theaters Tilburg. De docenten van Atelier C-3 zijn aanwezig om toelichting te geven op de inhoud van hun cursussen: portret/model, vrij schilderen, te kenen en schilderen naar de waar neming, vrij (abstract) schilderen. Deze cursussen starten weer in de derde week van september 2018 Zondag 3 juni is er tijdens de Open Dag een grote selectie van het werk te zien dat door de cursisten het afgelopen cursusjaar is gemaakt. Een bonte schakering van tekenin gen en schilderijen, zeer de moeite Het dansstuk Shut Eye van NDT-huischoreografen Sol León en Paul Lightfoot is een poëtisch stuk met de typische handtekening v het choreografenduo: esthetis en perfect theatraal uitgewerkt. Dit alles op de expressieve muziek van componisten Ólafur Arnalds en Bryce Dessner (The National). Marco Goecke toont zijn nieuwste choreografie Woke up Blind met twee vrouwelijke en vijf manne lijke dansers op muziek van Jeff Buckley. Als jonge geliefden wor den zij een akoestische wereld ingetrokken, waarin ze uitblinken in hun strijd met Buckley's vocale kracht en gitaarklanken. Tot slot een wereldpremière van Crystal Pite: Partita for 8 Dancers. Pite weet als choreograaf elk publiek op het puntje van de stoel te krijgen. -^aarklanken. Tot dpremière van i for 8 Dancers. Pi jraaf elk publiek ie stoel te kr Tekenen en/of schilderen is voor velen een bezigheid die heel veel voldoening geeft. Je uitdrukken in vormen en kleu ren, klein of groot, expressief of realistisch, in verf of vanuit de te kening is een creatieve manier van bezigzijn die heel aangene tot mooie en boeiende r< kan leiden. Atelier C-3 biedt die mogelijkhe den al vele jaren in Tilburg. In een fraai en ruim atelier is het goed werken in een plezierige en sti mulerende sfeer. Deskundige do centen begeleiden de cursisten op hun eigen, individuele niveau om op die manier stappen te zetten in de beeldende ontwikkeling. hilvarenbeek - In het weekenc van 8, 9 en 10 juni vindt d« zesde editie van muziekfesti val Best Kept Secret plaats op het evenemententerrein Beek- se Bergen in Hilvarenbeek. Op vrijdag 8 en zaterdag 9 juni gaat het programma tot 04.00 uur door, op zondag 10 juni tot 01.00 uur. Mocht u onver hoopt overlast ondervinden dan kunt u tijdens het evene ment bellen naar een hiervoor speciaal opengestelde klach tenlijn, tel. 085-2100120. goirle - Ben je een theaterdier, po partiest in wording, danser in de dop of droom je van een plekje op het podium in een musical? Ont dek en ontwikkel jouw talent bij Factorium! Je komt meer te weten tijdens de open dag op zondag 10 juni in CC Jan van Besouw in Goir le. Die dag kun je ook meedoen aan gratis workshops en genieten van allerlei optredens. Zit je in groep 5 of hoger? Wil je graag muziek maken, toneel waard om te komen bekijken. En, dit is nieuw, veel van dit werk zal te koop zijn! Een mooie gelegenheid om iets bijzonders aan te schaffen! In het 3D actie-spektakel 'Jurassic World: Fallen Kingdom'keren favo riete personages terug en worden er nieuwe soorten dinosaurussen geïntroduceerd die angstaanja gender zijn dan ooit tevoren. Wel kom in Jurassic World: Fallen King dom! Vier jaar geleden werd het themapark en luxeresort Jurassic World verwoest door losgebarsten dinosaurussen. Isla Nublar is nu een onbewoond eiland geworden waar de overgebleven dinosaurus sen in de jungle aan hun lot over spelen of lekker dansen? Doe dan om 10.30 uur mee aan gratis workshops. Op www.factorium.nl/ opendag zie je een overzicht van de workshops waar je je voor kunt inschrijven. Extra leuk: om 12.15 speel je meteen al mee in de Rattenvanger van Hameien', samen met leerlingorkest Colorato van Harmonie Oefening en Uit spanning. Natuurlijk zijn je familie en vrienden dan ook van harte welkom om te komen luisteren in de Foyer! Voor de allerkleinsten is er ook een workshop Muziek met Peuters. Tussen 12.45 en 14.30 uur ga je genieten van allerlei muziekoptre- dens. Elk kwartier zie je een ander optreden met andere instrumen ten. Zit er een instrument bij dat je aanspreekt, dan krijg je na het optreden meer informatie en kun je je inschrijven voor een proefles. Om 12.00 en 14.00 uur is de spet terende dansvoorstelling 'Onze Wereld' te zien in de Theaterzaal van CC Jan van Besouw. Een leuke combinatie met de open dag. Kijk voor jaarten en meer informatie op www.factorium.nl gelaten zijn. Wanneer de slapende vulkaan op het eiland weer actief wordt, dreigen de dinosaurussen opnieuw uit te sterven. Claire (Bry ce Dallas Howard) zet alles op al les om dit te voorkomen. Ze weet Owen (Chris Pratt) over te halen om samen met haar en een team van specialisten terug te gaan naar Isla Nublar om te proberen de dinosaurussen te redden. In dit nieuwe deel van één van de meest populaire en succesvolle filmreek- sen zijn Jeff Goldblum en BDWong weer te zien als Ian Malcolm en Dr. Henry Wu. De cast bestaat verder uit James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones en Ra fe Spall. Lees alles over de film op www.jurassicworldfilm.nl. Lezersactie De Tilburgse Koerier mag 2 prij zenpakketten weggeven van de film 'Jurassic World: Fallen Kingdom'. In elk pakket zitten 2 vrijkaartjes voor de film, een pet en een sleutelhanger. Stuur ui- terlijk zondag 3 juni een mailtje met je gegevens naar lezers© tilburgsekoerier.nl en maak kans op een pakket! Winnaars krijgen automatisch bericht. dinsdag 5 juni 20:15 - schouwburg ■f Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis en presentator Eddy van T Ük&éii der Ley nemen het publiek mee naar de sfeer en dynamiek van het stadion, de kleedkamer en het voetbalveld. Over wereldtoppers Ronaldo en Ibrahimovic, maar uiteraard ook over de Brabantse top én onze eigen Willem ll'ers. De mannen gaan in op het geheim van het succes van Van der Leys boek Niet zeiken, voetballen! en ze delen volop anekdotes. Tenslottgjréfóok alle ruimtèVöoidQteractie met het publieks'"x. 50

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 7