w I J ijknieuws est Ode aan de vrouw Amarant Country Festival Reünie Iris Beekse Orgelwandeling Z Openbare repetitie Muziekvereniging Andara Oogcafé bij Boerke Mutsaers Andante Café over schuld, spijt en schaamte Zomerfist met jazzband Lamarotte M 17 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 31 MEI 2018 ■Jnfo Fdt het burg FOTO: Anja Schneider Lamarotte II.BI iu De band Connected in 2017. Jenor- 3uvel Verdere informatie: www.crematoriumtilburg.nl/agenda Windfall Ted Summer. En Kaarten zijn ver kosten €13,00. savond lijk ei- j. Aan- *n om aarten denis s en at I en jur. »n bij t van >lgens 14.30 begint, t bene- I nis met Arianna, Maria, Rose, Lau ra, Phyllis, Amaryllis, April en Sylvia. Het concert begint om 15.00 uur. ■Jnfo srkrijgbaar bij de entree en In de voorverkoop kos ten de kaarten €11,00, mail daarvoor naar reserveren@oisterwijkskamerkoor.nl of bel 013-544 20 89. Adres: Vierwindenlaan 11 in Tilburg. URGSE KOERIER R) mee om kunt gaan. Deze middag is voor iedereen die zich hierin herkent of zich hierbij betrok ken voelt. Graag aanmelden via e-mail contact@orig-ine.nl of tel. 06-19419297. De ontvangst is om 12.30 uur. Het programma start om 13.00 uur en duurt tot circa 16.00 uur. Er zijn geen entreekosten en koffie en thee zijn gratis. Tilburg - Vrijdag 1 juni is er tussen 20.15 en 22.15 uur gelegenheid om de repetitie van het harmo nieorkest Vc Andara bij Kruispunt, Tilburg. Het orkest is zich o.l.v. dirigent Bjorn van Pruijssen aan het voor- ov.r gelegei jetitie van het h< van Muziekvereniging te wonen in MFA Het Sinopelstraat 1 in rotte, dat speciaal voor deze gele genheid haar dixielandprogramma heeft uitgebreid. De attracties voor de kinderen kun nen in de loop van de feestmiddag normaal worden gebruikt. De Zeven Geitjes is op zondag 24 juni normaal geopend vanaf 11.00 uur. Het voor programma begint om 14.00 uur. Het optreden van Lamarotte begint om 15.00 uur en duurt de hele mid dag. De toegang is gratis. selingsconcert met het midder kest van Harmonie Kaatshei gepland staat. Wilt u een kijkje komen nemen in de muzikale keuken van Andara, dan wordt u verzocht om 15 mi nuten voor aanvang (20.00 uur) aanwezig te zijn zodat de repetitie niet wordt verstoord. lezing door Aad Goedendorp over 'Bernard van Hirtum en Harmonie Concordia van 1839'. Het slotcon cert op het Van Hirtum-orgel het kistorgel begint om 16.15 ui Alle deelnemers ontvangen binnenkomst een overzicht het complete programma. De toegang is gratis. Na afloop van het slotconcert zal bij de uitgang wel een collecte worden gehou den voor de Midden-Brabantse Orgelkring. bereiden op een popconcert in november en heeft in maart het muzikaal spektakel The Passion in Concert in een uitverkochte Concertzaal Tilburg neergezet. Tij dens de openbare repetitie zullen van beide concerten muziekstuk ken aan bod komen, omdat op zaterdagavond 9 juni een uitwis- tilburg - Op zaterdag 2 en zondag 3 juni organiseert The White Stalli on het 18de Amarant Country Fes tival bij de manege van Amarant aan de Bredaseweg 570 in Tilburg. De opbrengst van dit festival komt, zoals ieder jaar, weer geheel ten goede aan de Stichting Handicap. Deze stichting heeft als doel om mensen met een enkel- of meer voudige beperking het plezier van het paardrijden te geven. Op za terdag 2 juni spelen tussen 14.00 en 24.00 uur de bands Connected, Jeroen Welsh, The Country Wings, hilvarenbeek - Zondag 3 juni staat het Vrijthof in Hilvarenbeek in het teken van orgelmuziek. De uit voerende musici zijn Ad van Sleu- wen (orgel) en Jac Peters (orgel en zang). Het programma vangt aan om 14.00 uur met een kort concert in de Andreaskerk (Vrijthof 22). De orgelwandeling leidt vervolcaric I naar de Petruskerk, waar om 1-r.JV uur het tweede concert t Om 15.15 uur volgt in het denzaaltje van de Petruskerk een tilburg - Op zondag 10 juni is er in Andante Café van Crematorium Tilburg aan de Karei Boddenweg 5 een interactieve middag met Ine van den Heuvel, die een praktijk heeft voor integrale therapie en verliesverwerking. Zij vertelt over schuld, spijt en schaamte, gevoe lens die heel vaak na het verlies van een dierbare in het proces van rouwen ervaren worden. Ine van den Heuvel vertelt over het ontstaan en over de betekenis van deze gevoelens en ook hoe je er- Het Oisterwijks Kamerkoor onder leiding van Peter van Aerts. tilburg - Het Oisterwijks Kamer- koorverzorgtopzondag3junieen concert in de Petrus en Pauluskerk in Tilburg. Het koor, dat afgelopen i jaar het 25-jarig bestaan vierde, brengt in dit concert een ode aan de vrouw. Er is gekozen voor wer ken van de componisten Mon teverdi, Hollanders, Part, Britten en Raskin die de vrouw als thema hebben. Zo maakt het publiek ken- tilburg - Jazzgroep Iris staat op vrijdag 1 juni in Paradox voor een reünieconcert. De groep maakte eind jaren 80/begin jaren 90 mu zikale furore in de regio Tilburg. Na een oorverdovende stilte van 15 jaar besloten de leden van het quintet Iris zich te herenigen. Iris werd vernoemd naar de betove rende compositie van Wayne Shor ter uit 1 965. De muziek van Shorter diende eveneens als inspiratiebron voor de Iris-musici: drummer Pas cal Vermeer, bassist Gerard Brohm, saxofonist Henk Koekkoek, pianist Jeroen van Vliet en violist Herman van Haaren. Rond het jaar 2000 gingen de leden van Iris ieder hun eigen weg, al bleven zij elkaar tot op de dag vandaag ontmoeten in diverse muzikale samenwerkin gen. Op deze herenigingsa' spelen de musici hoofdzakeli gen werk; van toen en van nu. vang om 20.30 uur, zaal oper 19.30 uur. Entree €13.00. Ka< zijn te koop via www.paradoxtil- burg.nl of aan de kassa van Para dox, Telegraafstraat 62 inTilburg. tilburg - Op zondag 24 juni vindt bij uitspanning De Zeven Geitjes aan de Reeshofdijk in Tilburg een nieuw evenement plaats met de aanspre kende titel Zomerfist. De Zeven Geitjes pakt uit met twee gezellige orkesten om de zomer min of meer in te luiden. Het spits wordt afgebeten door het onlangs opge richte orkest Rooien Diesel. Hoofd schotel is de internationaal bekende Tilburgse dixielandformatie Lama- Frank Jansen band, en Helen en Indian op zondag 3 juni tussen 11.00 en 18.00 uur staan Robbie Masters,TR Country band, Trend, Little Monta na, Dick van Altena en Savannah op het podium. De toegangsprijs is 10,- per dag, bezoekers betalen 17,50 voor twee dagen. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar via de manege van Amarant. ■Info Bel voor meer informatie 013-455 43 44 of 06-20 5555 73. Of kijk op www.thewhitestallion.nl. tilburg - Op vrijdag 1 juni is er van 10.00-13.00 uur een bijeenkomst van het Oogcafé Tilburg e.o. bij Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2 in Tilburg. Chantal Schütz geeft die ochtend een kleine presentatie over gezonde zelfzorg. De organi satie hoopt een groot aantal blin den en slechtzienden te mogen begroeten. De toegang is gratis. Meer informatie: Karin Hoefmans, tel. 06-10641469.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 33