IB n w ÈJI tijd wordt gekeken naar wat jullie ge wend waren uit te geven tijdens het huwelijk. ijknieuws O Gouden Duim voor ost Eline Engelhart uit Tilburg eeshof I L.T.C. Bijstervelden 1 118 Slagwerk Festival Reeshof in winkelcentrum Heyhoef Eerste beelden nieuwe woontoren 'Aan de Waterkant' Shoe^ama Partneralimentatie: wat spreek je af? GISTIEK TILBURG 13 DONDERDAG 31 MEI 2018 I1LBURGSE KOERIER N MAGER EN K TILBURG Dale Cana HET MAGAZIJN idag uni - Op de zomerborrel van Wijkorganisatie Ring in wijk Groeseind-Hoefstraat verscheen afgelopen vrij- ig een 'mystery guest': gedeputeerde Henri Swinkels. DELEN :L TRANSPORT) TIC ENGINEER (GISTIEK UUR ITEITEN eerder Jen var De een Xsensible Nice in div. kleurcombinaties, maat36t/m43 20% KORTING t/m 5 juni niore Tenn .cue, zuchtic ving v Deze Voorzitter Eline E ran hem de Goi ie prov i Swinl *“inis- .M«*n 25 i wordt lurende itei- se- iool Meer informatie: www.alpho en www.aandewaterkant.nl Tilburg - Bezoekers van de Dag van de Bouw op zater dag 2 juni krijgen de eerste beelden voorgeschoteld van de nieuwe woontoren 'Aan de Waterkant'. Engelhart (met oorkonde) en naast haar gedeputeerde Swinkels, tussen de buurt- ners. FOTO: Wim Hollemans zuchtig inzetten voor de samenle- g verdienen een compliment. u>cze analoge 'like' is een blijk van waardering voor je vele goede werk voor deze buurt." ,»r- ontworpen, verdeeld 19 verdier’ wordt gere< helminakani Meijerijbaan. 1 de Bouw kun jet van het uitzicht de eerste concef getoond. De de koop van de van start in van 2018. nen zich zat Tilburg - Op koopzondag 3 juni vindt in winkelcentrum Heyhoef de tweede editie plaats van Slagwerk Festival Reeshof. Dat betekent heerlijk shoppen en tegelijk genie ten van mooie trommelklanken. Na de openingswoorden van orga nisator Ad Kreemers is het de beurt aan M.I.P. uit Rijen om het festival te openen. Ook dit jaar presenteert het festival een keur aan bands, waar van enkele terugkeren na een suc cesvol optreden vorig jaar. Op het Engelhart kreeg juden Duim van jvincie Noord-Brabant. Hen- ikels: "Wat jij doet is goud die zich onbaat- Partneralimentatie niet verplicht Samen met financieel adviseur Gijs- bert van Lieshout vormt Cindy een Zorgeloosch Scheiden-expertduo. "Over partneralimentatie bestaan veel misverstanden," zegt Cindy. "Zo is kinderalimentatie verplicht. Partneralimentatie niet. Ook weten maar weinig mensen hoe het wordt berekend. Dat gaan wij doen. Mét jullie. We nemen jullie woonwensen en de zorg voor de kinderen mee." Tilburg - Dit jaar bestaat tenr vereniging L.T.C. Bijstervelden jaar. Op zaterdag 23 juni dit groots gevierd! Gedt de dag zijn er diverse activil ten voor zowel de jeugd- als niorenleden, zoals "Old Schoo. Tennis" en een zeskamp, barbe- kinderdisco en een feest- schoenen 4- sport Breda I Valkenierslaan 59 Sprang-Capelle Nies v.d. Schansstr. 5-7 shoerama.nl Hoogte van de alimentatie Cindy:"Je komt er alleen voor in aan merking als je niet volledig in je eigen onderhoud kunt voorzien. De hoogte wordt be paald door de behoefte van de minst verdienende partner en de draag kracht van de andere partner." Al- www.zorgelooschscheiden.nl (advertorial) Als je besloten hebt om te gaan scheiden, komt er veel op je af. Jullie moeten afspraken maken over allerlei zaken. Bijvoorbeeld over de hoogte van de partneralimentatie. Cindy van Lieshout van Zorgeloosch Scheiden helpt jullie met elkaar in gesprek te blijven. "Zo kom je tot de beste op lossing, ook voor de alimentatie." Zaterdag 2 juni is het de landelij ke Dag van de Bouw en ook het project Aan de Waterkant opent de deuren. Van 10.00-16.00 uur kan men een kijkje komen nemen op de bouwplaats van Alphons Coo- len aan de Twentestraat in Tilburg. Er is een uitgebreid programma voor jong en oud, met o.a. een rondvaart met een sloep om het project vanaf het water te bekij ken, presentaties van metselaars en timmerlieden, een graafmachi ne parcours, een technobus, lucht kussen, suikerspinnen en nog veel meer. Triborgh Gebiedsontwikkeling is van 11.00-15.00 uuraanwezig om je van nadere informatie te voor zien over Toren H, de nog te realise ren woontoren. Deze toren vormt de afronding van het project Aan Hoe langduurt partneralimentatie? Je hebt recht op maximaal 12 jaar ali mentatie. Als je geen kinderen hebt is dat ook 12 jaar, tenzij jullie huwelijk korter dan 5 jaar duurde. Dan duurt de maximale alimentatieperiode net zo lang als jullie getrouwd waren. Jul lie kunnen uiteraard andere afspraken maken. Als de ontvangende partner opnieuw huwt of gaat samenwonen stopt de alimentatieplicht. avond. Van 19.30 tot 21.00 uur is er een receptie in clubpaviljoen Baan 7 aan de Bijsterveldenlaan 1B. Oud-leden, omwonenden, bestuursleden van andere ten nisverenigingen, sponsors en re laties zijn van harte welkom op deze receptie om het jubileum mee te vieren. programma staan optredens van o.a. Dutch Drums and Pipers, Taiko groep Ikezuki uit Antwerpen, Djem- be Rijen, sambaband Loods 35 en sambaband Dale Caha uit Oss. De grote finale is een optreden van een uur van de steelband van het nationaal politie korps. Deze finale staat gepland om 16.30 uur in het centrum van het winkelcentrum. Deze steelband verzorgt eerder op de middag al een optreden van 20 minuten. de Waterkant en voor kopers is het de laatste kans om te wonen op de meest verrassende plek van de Piushaven. In Toren H worden circa 80 appe tementen ontworpen, verdee over 19 verdiepingen. De toren ■**ordt gerealiseerd aan het Wil- naal ter hoogte van de Tijdens de Dag van je virtueel een indruk t krijgen en worden :ept plattegronden Jaadwerkelijke ver- appartementen gaat het laatste kwartaal Geïnteresseerden kun- iterdag al inschrijven. HJn,° ionscoolen.nl Zorgeloosch Scheiden Uniek in Nederland is dat scheidings- bemiddelaar en financieel expert aan één scheiding werken, bij dezelfde or ganisatie. We garanderen zo dat jullie afspraken in één keer goedgekeurd worden door rechter én bank. Dat geeft rust en energie voor een nieuwe start. Neem gerust contact met ons op door te bellen naar 088 - 1661 585 of kijk op onze website Eline Engelhart neemt deze maand afscheid als voorzitter. Na twee bestuursperioden geeft ze 'haar' buurt over aan anderen. Met pijn in haar hart, maar wel met een gerust hart. "Ik ben heel erg trots op wat we samen bereikt hebben. Er is hier ontzettend veel gebeurd. Vanaf het moment dat ik hier kwam wonen dertig jaar ge leden, was er al sprake van dat de huurwoningen op de schop gin gen. Nu, na tien jaar herstructure ring, wordt de wijk eindelijk weer van de bewoners." Volgende week doet de bur gemeester dat officieel. Groe seind-Hoefstraat onderging de grootste herstructurering van Til burg. Een megaproject met veel impact op de bewoners. Eline:"We hadden een heel actieve klank bordgroep die naar woningcor poraties en gemeenten opkwam voor onze belangen. Het was niet altijd makkelijk. Het proces duurde lang, lag zelfs een tijdje stil, maar verliep uiteindelijk wel prettig. Dat kwam vooral door de enorme betrokkenheid van zowel oude als nieuwe wijkbewoners." provincie reikt elke maand Gouden Duim uit aan iemand die zich belangeloos inzet voor anderen. Komt u naar het festival en maakt u foto's en/of een filmpje van de op tredens en wilt u die delen met de organisatie? Stuur deze dan naar reeshoftrommelfestival@gmail. com onder vermelding van foto's Slagwerk Festival Reeshof of film pje Slagwerk Festival Reeshof.

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 29