9 port Voetbalkamp Willem II bij OVC'26 Kennismaken met kanovaren 7 Inschrijving TTM4YOU is van start gegaan Van Basten, Gullit en Hiddink op ING Private Banking Golfweek Warandeloop steunt KWF Tilburg in I strijd tegen kanker Tilburg Trofee voor Francois van Hoof H)nfo 21 TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 24 MEI 2018 BURGSE KOERIER te it, Ruud Gullit en Team Nederland mplee JX-tOf FOTO: kanoclubtilburg.nl steur strijd ir www.slnke.nl FOTO:Toin Damen ■622 PRAAT 2 swoning, in n ruime id. Het it van ;ebruik van :a. 1.200 m3, 1.30 uur -16.30 uur 'ijstaande .655 m2 kanaal. Het Tilburg - De derde editie van de ING Private Banking Golfweek vindt plaats van 1 tot en met 3 juni op golfclub Prise d'eau in Tilburg. kunnen contact iil info@kanoclub- iwiisch met een 1:06-50627104 (Kris) -of 06- r wordt dan ge lding tijdens de Meer informatie: kanoclubtilburg.nl Combinatie De CZ Tilburg Ten Miles is door de jaren heen uitgegroeid tot één van de gezel ligste hardloopevenementen van Neder- Tilburg - Op zondag 2 september vindt de 31e CZ Tilburg Ten Miles plaats. Een nieuw onderdeel van het evenement is de TTM4Y0U. Onder het motto 'Doe de Tilburg Ten Miles anders' kan men wande lend, steppend, in de rolstoel, met een rol- lator of op een andere alternatieve manier meedoen. Inschrijven kan individueel of als groep via www.tilburgtenmiles.nl Belangstellenden I opnemen via e-mail in tilburg.nl, of telefoni van de bestuursleden: (Hans), 06-23583537 (F 21231821 (Peter). Er zorgd voor begeleid clubavond. Betere golfer De ING Private Banking Golf week is een ervaring voor jong en oud, voor actieve golfers en niet golfers. Het event is uniek doordat fun en golf samen wor den gebracht. Bezoekers kunnen genieten van professioneel en spectaculair golf en andere vor men van entertainment. Steven Sedee, manager sportsponsoring ING: "Een belangrijke toevoeging land. Nationale en internationale topat leten, kinderen die rennen, tientallen orkestjes, een massa aan toeschouwers langs de weg in combinatie met het snel le parcours is wat het evenement zo bij zonder maakt. Met de beste jaarprestatie in huis, eerste op de wereldranglijst, is de CZ Tilburg Ten Miles één van de sterkste wegwedstrijden in Europa. Jaarlijks vindt de CZ Tilburg Ten Miles plaats op de eer ste zondag van september. Of je nu jong of oud bent, beginner of gevorderd, de CZ Tilburg Ten Miles is een feest voor iedereen. Tilburg - Voorzitter Cees van Loon van de Warandeloop en Helga Me ijer en Walther Kuppens, voorzitter resp. evenementen coördinator van de vrijwilligersorganisatie KWF Tilburg, hebben de handen ineengeslagen. Op zondag 25 november gaat KWF Tilburg voor het eerst deelnemen Prise d'eau Tilburg is voor de twee de keer gastheer van de ING Priva te Banking Golfweek. De toegang tot het evenement is alle dagen gratis, maar het aantal beschikbare tickets is beperkt. Voor een aan tal activiteiten is het nodig je van tevoren in te schrijven, zoals een gratis starttijd voor 9 holes op Pri se d'eau en/of parkeren en/of een gratis golfles bij De Golf Acade mie. Aanmelden hiervoor kan via www.inggolfweek.nl aan het programma van deze ko mende editie is dat we van onze klanten en alle overige bezoekers een betere golfer willen maken. Dit is in lijn met onze gezamen lijke ambitie met de Koninklijke Nederlandse Golf Federatie om bij de Nederlandse golfer de han dicap te verlagen en daarmee het spel plezier te verhogen. Golfpro- fessionals van De Golf Academie verzorgen daarom gratis lessen en is er bijvoorbeeld de mogelijk heid zelf 9 holes te spelen. Kinde ren maken op een leuke manier kennis met de golfsport met het Golf RAAK! Funpark." Tilburg - Willem II komt in de zo mervakantie naar OVC '26 in Til burg met een Willem II Voetbal kamp voor kinderen van 6 tot en met 15 jaar. Het kamp duurt drie dagen en staat onder leiding van gediplomeerde trainers. Voetba- lontwikkeling en voetbalbeleving staan centraal tijdens het Willem II Voetbalkamp. Na afloop ontvangen alle deelnemende kinderen hun eigen Willem II Voetbalkampen- nue, een Willem II Goodiebag een certificaat als herinnering aan drie dagen voetbalplezier. tilburg - Kano Club Tilburg orga niseert op vrijdag 1 juni een open clubavond, waarop je kennis kunt maken met kanoën. Aanvang om 19.30 uur. De club zit aan het Wilhel- minakanaal. Om er te komen; ga je meteen voor de hoofdingang van recreatiepark Beekse Bergen links. Je ziet daar een wegwijzer naar Kano Club Tilburg. De trainingen vinden dagelijks plaats van 9.00-15.00 uur. Naast een uitgebreid voetbalprogramma is er ook een animatieprogramma, met o.a. een voetbalquiz, bingo en een voetbalfilm. Bovendien komen er tijdens het Willem II Voetbalkamp spelers van het eerste elftal van Willem II op bezoek om voetbaltips te geven en handtekeningen uit te delen. Er is gelegenheid om op de foto te gaan met de spelers. ■Info Inschrijven kan via www.willem-ii.nl/voetbalkampen gehouden. Er wordt in twee snelheids- groepen gestart. De eerste groep start om 11.00 uur en loopt, rijdt of rolt in een tempo van 6 km per uur. De tweede groep start om 11.20 uur en loopt, rijdt of rolt in een tempo van 10 km per uur. Beide groe pen finishen gelijktijdig om 11.50 uur. Het is geen wedstrijd, maar een gezellig en ludiek onderdeel met veel entertainment. Tijdens deze unieke Golfweek kan je komen kijken naar topgolf, zelf beter leren golfen, materiaal testen, kidsgolf, lekker eten én genieten van de legendes. Onder anderen Marco van Basten, Ruud Gullit en Guus Hiddink nemen het op 2 en 3 juni op tegen Team Europa in de strijd om de Legends Golf Trophy. Naast Van Basten, Gullit en Hid dink spélen o.a. Ronald de Boer, Robert-Jan Derksen, Ronald Water reus, Ties Kruize en TaekeTaekema mee. Team Nederland neemt het op 2 en 3 juni voor de tweede keer op tegen de Europese Legends, waarvan het team bijna compleet is. Beide teams bestaan uit ex-top- sporters die op golfbaan Prise d'eau in Tilburg strijden om de'Le gends Golf Trophy'. komen naar Tilburg om te strijden om de medailles. Met deelname aan deze bijzonde re Businessrun steunen bedrijven KWF Kankerbestrijding. Eén op de drie mensen krijgt te maken met kanker. Dankzij onderzoek komen we samen steeds dichterbij de dag dat niemand meer hoeft te sterven aan kanker. Maar helaas is kanker nog steeds niet de wereld uit. Met deze lokale actie wil KWF Tilburg samen met de bedrijven in Tilburg en omstreken geld ophalen om KWF zo te steunen in het behalen van haar doelen. Tijdens de BDO Businessrun op 25 november kun nen bedrijven een topprestatie neerzetten door mee té doen én door geld in te zamelen voor dit goede doel. Er zijn initiatieven met ETZ Twee Steden om hier lokaal mede een gezicht aan te geven. fljnfo Wil je als bedrijf deelnemen en KWF steunen in de strijd tegen kanker? Neem contact op om de mogelijkheden te bespreken via info@kwftilburg.nl of tel. 06-54987440. tilburg - Francois van Hoof heeft op zondag 20 mei de Tilburg Tro fee ontvangen voor zijn jarenlange belangeloze inzet voor het G-voet- balweekend. Locoburgemeester Hans Kokke reikt de Tilburg Trofee uit tijdens de jubileumeditie van het G-voetbalweekend, dat dit jaar voor de 25e keer plaatsvindt. Francois van Hoof (46) zet zich vanaf het ontstaan in 1993 in voor de organisatie van het G-Voetbal- aan de BDO Businessrun tijdens de Warandeloop. Met zoveel mogelijk teams leveren zij vanuit hun eigen relatienetwerk een bijdrage aan het deelnemersveld. Dit jaar wordt bovendien het Europees kampi oenschap op hetzelfde terrein als de Warandeloop georganiseerd. 700 topatleten uit heel Europa Aangepast DeTTM4YOU is voor deelnemers die'aan gepast' mee willen doen aan een nieuw onderdeel dat op het 5 km parcours wordt weekend. Hij heeft in al die jaren veel betekend voor het G-voetbal en de gehandicaptensport in het algemeen. Het G-Voetbalweek- end vindt jaarlijks plaats in Tilburg en is bestemd en toegankelijk voor mensen met en zonder be perking van alle leeftijden. Het is uitgegroeid van een eenvoudig voetbaltoernooi naar een drie daags evenement met een vijftal toernooien. 97< rW

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 37