MI ri De Nederlandse Musical Dagen komen eraan! ts EDER ONZE VOORSTELLINGEN EN OPTREDENS KOMEN ER WEER AAN! TH En Ml X* #5 24 MEI 2018 I CULT #5 24 MEI 2018 www.theaterstilburg.nl kATUUR in je mailbox de gezellig it voor elkaar. insers ac- desinteresse 'te dwalen. e sociale re- i de moeite te houden. www.facebook.com/dwalerij I www.dwalerij.nl. ment The zestal n pleiding- s in de Igeor- EO- isatie). 4 te Tickets voor beide evenementen (schouwburg, 20:15 uur) zijn te koop via website van Theaters Tilburg, hier vind je ook de complete line-up. Beide dagen laten studenten van de opleidingen Musicaltheater en Muziektheater van Fontys Hogeschool voor de Kunsten voorstellingen zien op verschillende podia in de stad. Op vrijdag 29 en zaterdag 30 Juni ademt heel Tilburg musical. We trappen op 29 juni af met de Summer Sing Along in de schouwburg. Wat is er leuker dan samen uit volle borst meezingen met de mooiste musicalsongs, begeleid door musicalsterren (o.a. Michelle van de Ven) en groot orkest? Factorium Podiumkunsten is een plek waar talenten schitteren. Niet alleen tijdens het volgen van een cursus, maar ook in optredens voor het ‘grote publiek’. En jij kunt daar van meegenieten! Vaak voor een hele schappelijke toegangsprijs of zelfs gratis. I Bezoek bijvoorbeeld een spetterende I musicalvoorstelling in onze prachtige I theaterzaal, een intiem vioolconcertje of juist I een knallende popband, ons open podium I Links van het LED-scherm (kun je ook zelf I aan meedoen!), een indringende en spannende I theatervoorstelling of dansoptreden waarbij je I zelf bijna niet stil kunt blijven zitten. Eigenlijk I teveel om op te noemen! ONZE A/INKEL RWIJK er genoeg te zien, te beleven, te proeven en te shoppen. Er is een tof aanbod van o.a. kunst, grafisch werk, vintage en streekproducten van creatieve ondernemers en ondernemende creatieven. Beleefde leukste winkelstraten van het Tilburgse Dwaalgebied eens op een andere manier tijdens de keigezellige Dwalerij! Woei! Dat wordt een heerlijke zomer met vier keer een Dwalerij op vier zondagen! Op 27 mei, 24 juni, 26 augustus en 30 september, van 10.00 tot 15.00 uur. De naam spreekt voor zich: De Dwalerij is om lekker te dwalen, om je zonder haast van het een naar het ander te verplaatsen Neem de tijd voor leuke (culturele) activiteiten, nieuwe ontmoetingen en heerlijk buiten zijn. De Dwalerij is een keigezellige zondagochtendmarkt waarbij de kraampjes niet keurig op een rijtje staan, ze lijken zo uit de lucht gevallen te zijn. Als je lekker vroeg komt dan ervaar je als geen ander de stilte én het zachtjes ontwaken van de binnenstad. Laatje verrassen door de afwisseling van terrasjes, kraampjes, (straat-) theater, muziek en winkeltjes. Voor jong en oud is Een dag later rollen we de rode loper uit voor het Musical Talent Gala, een grootse show gepresenteerd door Frits Sissing. Deze avond zit vol previews van musicals die in het nieuwe theaterseizoen te zien zijn, zoals The Addams Family, AU Stars, The Lion King, Evita, The Color Purple, Mamma Mia!, Op Hoop van Zegen en Charley. Gezongen door musicalsterren Marjolein Teepen, Willemijn Maandag, Mariska van Kolck, Levi van Kempen, Yannick Plugers, Carlos de Vries, Jeannine La Rose, Jonathan de Moor en vele anderen. 'Jfv Met name in de maanden mei, juni en juli zijn er veel voorstellingen en muziekoptredens gepland. Je vindt het programma op onze website. Factorium is te volgen op social media: www.instagram.com/ factoriumpodiumkunsten en www.facebook.com/FactoriumPodiumkunsten. Het nieuws gewoon tuurlijk ook. Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief: www.factorium.nl/nieuwsbrief. kan nati www.factorium.nl /AL Impressie uit 2017

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 23