I |ijknieuws sE - Lunchconcert Fanfare Bereden Wapens Bingo KWF Tilburg ES Euroscoop toont Poolse films I 3 Countryavond 25 L Peerke presenteert werk Joop Verhagen Inloopochtenden mantelzorgers uid 11 T1LBURGSE KOERIER DONDERDAG 12 APRIL 2018 JRGSE KOERIER emer an de Fanfare Bereden Wapens Meubelen DJ The Flying Lady I il.nl >urg. I 14 Visspecialiteitenzaak Van Oursouw gaat drie weken verbouwen Rijbewijskeuringen voor senioren iprok van houden. a komedi rozijnen :vooru el in de erd van >ie prijs. Ejww ia www.euroscoop.nl. Liren het ko jdiolei- sturen “gmail. jnisch Meer informatie op www.poolspodium.org. Kaarten via www.eurosc seizoer asperges, ijpas-sende ider super iuwtr prijzen in de wacht te sief De bingo avond vindt maandag 14 aan de Radi Meegespeelc mooie prijz* boekje te kopen via https://ackwf.nl/kwfbingoavond. Geld i melen voor onderzoel strijding van kanker, n winnen en 1 boodschap. *pen. plaats op 14 mei vanaf 20.00 uur .ddiostraat 23 in Tilburg, “ld kan worden voor rijzen door een bingo- kopen via https://acties. jingoavond. Geld inza- r onderzoek naar de be- mooie prijzen veel gezelligheid is d< intmoeten van ntelzorgers en van verhalen hier ook terecht ;i vragen over ge- jblemen en het iemand met Tilburg - Naast de jaarlijkse collecte week organiseert KWF Tilburg ver schillende acties om geld in te za melen voor kankeronderzoek. Voor het eerst wordt een bingoavond eorganiseerd, waarbij de gehele pbrengst gedoneerd wordt aan dit goede doel. Kom jij ook in actie voor meer onderzoek naar de bestrijding van kanker? Kom dan 14 mei langs om onder leiding van niemand min der dan Jos van 't Bénkske mooie <ay) en Wasza '?tka< In de Muziekids Studio van ETZ Elisabeth kunnen zieke kinderen onder professionele begeleiding muziek maken. Ook ouderen zijn hier alle werkdagen welkom. De Muziekids Studio bevindt zich in de hoofdgang van het ziekenhuis. U vindt de aula door in ETZ Elisa beth route 73 te volgen. entreebewijzen zijn te koop in de Muziekids Studio. Wie niet in de gelegenheid is om naar de Muzie kids Studio te komen voor het ko pen van de kaarten, kan stut der John Verbunt een mail s via muziekidsjohnverbunt@gr com. Hij is bovendien telefon bereikbaar via 06-33180381. Tilburg - Om het 35 jarig bestaan van de zaak te vieren presenteert Peerke Gebruikte Meubels dit voorjaar drie kleine evenementen in de winkel aan de Korvelseweg 159 in Tilburg. Op zondag 15 april wordt het start sein gegeven voor het eerste eve- lent, een expositie met werk de 75 jarige Tilburgse kunste naar Joop Verhagen. De feestelijk opening wordt zondag om 15.00 uur verricht door Hans Smolders van LST. Tilburg - Wie voor verlenging het rijbewijs een medische kei moet ondergaan, kan daarvoor op dinsdagmiddag 17 aj 14.00 uur terecht in De Nieuwe Stede, straat 156 in Tilburg. een afspraak worden tel. 06-13031321. De keuring 35 euro. Voor rijbewijs CDE is d euro. Joop Verhagen presenteert een nieuwe serie van twintig abstracte schilderijen in gemengde technie ken, die symbool staan voor zijn wederopstanding en transforma tie na zijn open hart operatie van vorig jaar. tilburg - Sinds 3 april kun nen mantelzorgers, partners en kinderen van mensen met dementie elkaar elke dinsdag van 10.00 tot 11.45 uur ontmoeten tijdens een speciaal voor hen georgani seerde inloopochtend. Deze ochtend vindt plaats in de Geheugenwinkel van De Wever aan het Korvelplein 60. Naast het or andere mant het delen kunnen zij I met allerlei heugenf helpen Humani (IHUMANS), Porwac si? na zycie (Carried away) en Dolce Vi ta, en het drama Wasza wysokosc (Your highness). In het kader van de 100ste verjaardag van de onafhan kelijkheid van Polen, zal er bij elke film een korte film vertoond wor den uit de serie Independent Po land - History in Moving Pictures. Alle films worden speciaal voor dit programma geïmporteerd en zijn voorzien van Engelse ondertiteling. Gedurende deze drie weken wordt het winkeloppervlak vergroot van 40 naar 80m2. Inclusief de werkplaats telt de speciaalzaak dan 150m2. 'Dat is keihard nodig', aldus Bram van Oursouw, die al zeven jaar binnen het bedrijf actief is en nu langzaamaan de scepter van zijn vader Frans over mag gaan nemen. 'Behalve dat het assortiment de afgelopen jaren veel ruimer en breder is geworden, hebben de traiteurgerechten en exclusieve sushi, dat ook alweer 5 jaar tot één van de topproducten behoort, ook een ongelooflijke vlucht genomen. We hebben gewoon ruimte te kort. Daarom komt er in de winkel een open keuken waarin de klant zelf de creatie van de gerechten kan zien en zich kan overtuigen van de verse bereiding zónder conserveringsmiddelen maar wel barstensvol smaak. Denk daarbij bijvoorbeeld aan de kant en klaar visqerechten, het traiteurswerk en tilburg - Fanfare Bereden Wapens van de Koninklijke Landmacht ver zorgt op zondag 15 april van 11.00 tot circa 12.15 uur een lunchcon cert in de aula van ETZ Elisabeth, Hilvarenbeekseweg 60 in Tilburg. Toegangskaarten kosten 10 eu ro. De opbrengst gaat naar de Muziekids Studio in het ETZ. De Tijdens de verbouwing, op 2 mei, bestaat de Visspecialiteitenzaak 16 jaar. Dat én de geheel vernieuwde winkel zijn voldoende redenen voor een feestelijke opening op 8 mei. Een openingsweek met prachtige aanbiedingen, maar daarover gaan vader en zoon van Oursouw binnenkort meer over berichten. Visspecialiteiten- en traiteurzaak Bram van Oursouw is gevestigd aan de Prunusstraat 9 in Tilburg. U bent er welkom t/m zaterdag 14 april en daarna, in een 'ready for the future'- winkel, vanaf 8 mei. ADV ig van euring arvoor 7 april vanaf wijkcentrum Capucijnen- Vooraf moet gemaakt via keuring kost dit 55 Peerke nodigt u van harte uit voor deze feestelijke opening. Geen tijd maar toch geïnteresseerd? De ex positie is te zien tot 26 april in de winkel van Peerke aan de Korvel seweg 159. tilburg - Van zaterdag 14 tot en met zondag 22 april zijn er weer een aantal Poolse films in Euroscoop Tilburg te zien. Onder de titel '10e Poolse Filmlente' brengt Stichting Pools Podium een viertal artistie ke films van jonge, debuterende Poolse filmmakers, gebaseerd op moderne toneelstukken. Onder de noemer Teatroteka zijn deze films geproduceerd met het idee om een nieuwe generatie filmmakers de kans te geven zichzelf te uiten bij thema's waar jonge mensen in Polen zich mee bezig houden. Op het programma staan de komedies Met het oog op de toekomst gaat Visspecialiteiten- en traiteurzaak Bram van Oursouw de winkel in de Prunusstraat flink aanpakken. Zo rigoureus zelfs, dat de zaak van maandag 16 april t/m maandag 7 mei dichtgaat! de sushi) specialiteiten die tot nu toe steeds in de werkplaatskeuken door Bram werden verricht. 'De klant kan zelfs zijn eigen ovenschaal meenemen zodat we die, waar je bijstaat, naar wens kunnen vullen' vervolgt Bram. Daarnaast komt er in de winkel ook een zelfbedieningstoonbank waarin de klant alle ingrediënten kan vinden voor een complete maaltijd. Denk daarbij aan seizoensgebonden producten, seizoensgroenten, krieltjes, asperges, gedroogde kruiden, bijpas-sende wijnen, enz. en dan zónder supermarktallure', vult Frans van Oursouw trots aan. dementie. Entree en koffie/ thee zijn gratis. Tijdens de ze inloopochtend kunnen mensen met behulp van de Dementiebril ook erva ren wat het is om dementie te hebben. Deze ervaring helpt mantelzorgers te be grijpen waarom iemand met dementie zich anders gedraagt dan hij deed voor dat hij dementie kreeg. Ook helpt het mensen om meer empathie te voelen naar de ander. Voor deze ervaring moeten mensen zich van tevoren aanmelden. Dat kan via 013-544 60 53 of via ge- heugenwinkel@dewever.nl. tilburg - Liefhebbers van coun- trymuziek kunnen op zaterdag 14 april terecht in MFA Zuiderkwar tier voor een country linedan- ce-avond. De muziekpresentatie is in handen van dj The Flying Lady, zij draait verzoekjes van het pu bliek. De avond begint om 20.00 uur en duurt tot 00.00 uur. De zaal gaat open om 19.30 uur. De entree bedraagt 3 euro, het eerste kopje koffie of thee is gratis. Adres: Was- senaerlaan 38 in Tilburg. Kae? v

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 11