c VE L Water, je weet toch! olumn Wandelen Baby van de maand Jack's Casino blijft trotse hoofdsponsor Levenslied 51 tGSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 5 APRIL 2018 3 en...al een nieuwe bank? Goeie tip! ga je mee? Ja gezellig! Morgen na de koffie zijn Zo 1 TILBURG KOOP NU UW KAARTEN ML 1 Petra Jansen Snelste drone raceteam van Nederland hij in het bijzijn s, de nieuwe bur TOT I0M- ÉN IJSSPORTCENTRUM TILBURG WWW.TRAPPERS.f 6a malen HANNOVER SCORPIONS ...en 10-tallen banken al vanaf 29,- nsberg en concept ;ervice en eloos en ig wonen. VRIJDAG 6 APRIL 20:00 UUR 7 Peerke korvelseweg 159! Geen levertijd! Jeder- oasic en ALITEIT! lurtvoering. em. Kleur dsslot. agelijke Ga toch ns Peerke Samuels VS kijken bij naar de 1 geweest. =n 8 weken pfff.. 2e paasdag r meubelboulevard Veeeeel te duur en levertijd of meer igeren in sa- Water, open- Tilburg »n o.a. scho- i en wijkcen- ?rpakket liddelen nieten van ons prachtige festival. Meer kan je als ambassadeur niet wensen." Tilburg - In de week van 9 april gaat de campagne #waterjeweettoch van start. Tilburg - Op vrijdag 13 april vinden de Landelijke Drone Cup Finals plaats in de Koepelhal in Tilburg. Het evenement duurt van 10.30-13.30 uur en de entree is gratis. RECHTSWINKEL TILBURG Sinds 1969 Niet eens met de huurverhoging? T. 013-5353135 www.rechtswinkeltilburg.nl en 46 de regi door naar 13 april. A. de finale, waarvan twee zelfs met twee teams. De fir zijn Bernardinus in Heerle1 benhagenlycei roen Bosch Col bosch, Johannes in Barneveld, Het E lo, Niftarlake Colk Sophianum in Gulpc. College in Pijacker. f tie: www.dronecupfir M ruim >0jaar 1 begrip Tilburg Welke school heeft het snelste drone raceteam van Nederland? Slecht één raceteam wint de Drone Cup Finals 2017-2018. Kom kijken naar de spannende eindfinale van de landelijke dronerace wedstrijd voor middelbare scholieren! De allereerste Drone Cup Finals na dert de ontknoping. Eenentwintig scholen uit heel Nederland deden mee. Ruim twaalfhonderd leerlin gen zijn getraind in drones, tech niek en creatief denken. Meer dan 40 obstakels zijn gebouwd. Meer dan 40 drones zijn gemodificeerd HALVE FINALE VAN DE OBERLIGA COMPETITIE i centraal. Op dinsdag 10 april wordt één van deze openbare drinkwa- tertappunten in Tilburg geopend. Om 15.30 uur verricht Burgemees ter Weterings samen met Guïlo van Nuland, algemeen directeur van Brabant Water, de feestelijke ope ning aan de Generaal Smutslaan. Ook de SportContainer bij de Kraji cek Playground wordt die middag burg, vorig jaar benoemd tot Am bassadeur van het Levenslied. Van Tilburg is enorm blij rrtet de steun van Jack's Casino: "Het Fes tival krijgt zo de kans om flink te groeien. Jack's maakt het ook me de mogelijk dat Omroep Brabant een aantal langere specials gaat uitzenden van het Festival van het Levenslied. We hebben altijd al de beste artiesten, het beste publiek, maar nu kan iedereen meege- raceteams deden mee met jiofinales.Tien raceteams zijn ar de landelijke finale op Acht VO-scholen staan in scholen inalisten uiiimj ui i i^erlen, Cob- *3um in Tilburg, Je- College in 's Hertogen as Fontanus College Erasmus in Alme- lege in Maarssen, jlpen,en Stanislas Meer informa- lnals.nl Van links naar rechts Maurits Hirsch Ballin, Theo Weterings, Eric Olders en Bas van Tilburg. FOTO: Bas Haans Tilburg - In zijn bijna voltooide Jack's Casino in de vleugel van het nieuwe van der Valk hotel in Tilburg tekende Eric Olders dins dag met veel plezier bij als hoofd sponsor van het Festival van het Levenslied. Dat deed hij in het bijzijn van Theo Weterings, de nieuwe burgemees ter van Tilburg, de voorzitter van het Festival van het Levenslied, Maurits Hirsch Ballin èn Bas van Til- De Tilburgse Koerier heeft op donderdag 19 april weer de rubriek 'Baby van de maand'. Daarvoor zijn wij op zoek naar de leukste, grappigste en schattigste baby's van Tilburg en omgeving. Is uw kindje geboren na 1 april 2017 en lijkt het u leuk om uw koter in de krant te zien? Stuur dan uiterlijk vrijdag 13 april een foto van uw baby naar adver- tentie@tilburgsekoerier.nl, samen met zijn of haar naam, geboortedatum, geboorte gewicht en andere leuke we tenswaardigheden. Misschien wordt uw zoon of dochter dan wel baby van de maand april! en als je in de winkel niet kunt slagen is er ook nog altijd het magazijn! Bij deze campagne van Jont I Op Gezond Gewicht Tilburg, menwerking met Brabant V I staan de openingen van 15 c I bare watertappunten in Til Ik ben altijd een wandelaar geweest. Het lopen is mij dan ook met de paplepel ingego ten. Ik herinner me vooral de zomeravonden waarop mijn vader na het eten de geijkte vraag stelde: wie gaat er nog een eindje mee wandelen? U raadt al wie er steevast als eer ste bij de voordeur stond. Wij woonden toen naast een park en groengebied aan de rand van Tilburg dus de omgeving nodigde voldoende uit om de paden op en de lanen in te trekken. En zo vertrok mijn vader dan yan huis, met een sliert kinderen - meestal zes stuks - achter zich aan. Soms voegden zich daar dan nog wat buurtkinderen bij, die het ook wel gezellig vonden, zo'n ommetje door de wijk. En hij is gebleven, de liefde voor het lopen. Nou ja, bij redelijke weersomstandighe den dan. Van kou, regen en donker moet ik niks hebben, dus u begrijpt: de pas inge gane zomertijd biedt weer perspectieven. Regelmatig wandelen is niet alleen goed voor de conditie. Het is voor mij ook de perfec te remedie tegen de beruchte after dinner dip. En: wie wan delt, komt altijd wel iemand tegen. De 'opbrengst' van vorige week donderdag: op de Piusstraat maakte ik een praatje met een cliënte van een cursus bij Amarant die ik begeleid. In de Bisschop Zwij- senstraat kwam ik een man op de fiets tegen die mij de weg vroeg naar de Wassenaerlaan (dat heb ik trouwens vaak, dat mensen mij de weg vragen, ik zie er vast betrouwbaar uit). Op het einde van mijn wan deling passeerde ik, net als op de heenweg, de hoek Broek- hovenseweg-Ringbaan Zuid. Daar bevond zich nog steeds dezelfde groep hangouderen als een uur daarvoor. "En hed- de oewe rond wir gehad?" riep een van de heren lachend. Ik stak twee duimen op. geopend, door Buurtsport Tilburg en R-Newt. In de maanden daarna volgen de openingen van andere watertaps. Ook op basisscholen i watertappunten geplaatst, worden op maandag 9 april de watertaps bij de basisscholen Meander, Triangel en Don Sarto feestelijk geopend door JOGG am bassadeur, danser en acteur Juvat Westendorp. Met het plaatsen van watertap punten willen Jongeren Op Ge zond Gewicht en de gemeente Tilburg mogelijk maken dat ie dereen altijd en overal water kan drinken omdat het goedkoop, gezond en makkelijk is. Daarnaast ondersteunt de gemeente Tilburg met het plaatsen van een tappunt schoon drinkwaterprojecten in Afrika. Kijk hiervoor op www.joi n-the-pi pe.org In het kader van de campagne #wa- terjeweettoch ontvanger 1 len, kinderdagverblijven tra deze periode een water met allerlei tips en hulpmi om water drinken te bevorderen. Lees meer over de campagne op www.sportintilburg.nl/jogg Euregio Jeugdorkest Theo Weterings, sinds een paar maanden burgemeester van Til burg, hoort het allemaal met een glimlach aan en komt met een bekentenis: Hij is nog nooit op het Festival van het Levenslied ge weest. Weterings schaamt zich er bijna voor: "Ik hoor overal dat het DNA van het Levenslied in Tilburg zit en andersom." Hij zegt dan ook toe er alles aan te doen er in het eerste weekend van juni bij te zijn. "Ik zou het oprecht vervelend vin den als dat niet lukt." Na het grote succes van vorig jaar zal ook het Euregio Jeugdorkest weer zijn opwachting maken op het podium op de Paleisring. Het 50-koppig orkest bestaat uit de grootste talenten van de Vlaamse en Zuid-Nederlandse conservato ria. Ook zullen deze muzikale top pers tussen de optredens van de Nederlandstalige artiesten door de bekendste en populairste klas sieke stukken brengen. Het Jack's Casino Festival van het Levenslied vindt plaats op 2 en 3 juni op de Paleisring in Tilburg. - 1 LR

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 3