(i I port KORTING op ACCESSOIRES 8 Tilburg Marathon op 13 mei Menwedstrijd in Heukelom Disn SUZUKI Óf ontvang tot 1.500,- extra inruilwaarde! Ditv< heukelom - Op zaterdag 7 en zondag 8 april vindt de tra- ditionele menwedstrijd in Heukelom plaats. 16 DONDERDAG 5 APRIL 2018 TILBURGSE KOERIER TILBURGSE K( :±tf Bron: Consumentenbond Suzuki Celerio Suzuki Swift Suzuki Vitara Suzuki S-Cross Suzuki Baleno Rapportcijfer 8,7 - Het hoogste van 24 automerken TILBURG - Ml Hessels i gebruikt Tune uw nieuwe Suzuki met 50% korting op pakketten en accessoires óf ontvang tot 1.500 extra inruilpremie! In 2017 is Suzuki door de Consumentenbond uitgeroepen tot het meest betrouwbare automerk van Nederland. Reden genoeg voor een feestje en daarom trakteren wij alle Suzukirijders op 50% korting op accessoires, óf tot 1.500,- extra inruilwaarde! Kom dus snel naar onze showroom en profiteer van heel veel voordeel. Wij begroeten u graag! De Aut Kapt. Suzuki Ignis 15.249,- of 249,- p.m. 22449,- of 369,- p.m. 15’499,- of 259,- p.m. 15.499,- of 249,- p.m. orge burc or a aanwezig. Tilburg - Tilburg mag zichzelf een echte hard- loopstad noemen. Kijk bijvoorbeeld maar naar alle loopevenementen. Auto Avenue t. Hatterasstraat 11, Tilburg, Tel. 013 - 544 33 30, www.deautoavenue.nl €40.999,- of 199,- p.m. 21.799,- of 359,- p.m. Na 9 jaar in goede g aan de Kor winkel 600 komt daar m2 aan de I Op initiatie I komt er in I weg een sf I kleding bij: I Vanaf het I I het motto I demprijzer I verkoop v I meubels 1 I teitsmeube I reikbaarte I slogan 'Gei I koop 2e hé I de jaren I niet allee I betekenis, gewoon gemaakt. Net zoals bij de ’“'ganisatie van de Marathon Til- iurg. Die werkt er al maanden aan >m de tweede editie op 13 mei tot een fantastisch evenement te maken. Aan deze tweede editie is een nieuwe afstand toegevoegd, de achtste marathon (5,27 km), voor lopers vanaf 12 jaar. De hele marathon start dit jaar om 09.30 uur, de halve om 11.30 uur en de kwart en achtste marathon om 11.45 uur. Met zowel start als finish op het Koningsplein. Het krijge thuisgestui De volledic ven, verha, ander nieuws 2 www.marathon- I TILBURG - I j ties van N bekendgen II in Amsterc I Awards 20 I stemd op I drijven. Di: I passeert la I behoort tol I reisbureau: I Zowel klei I aanbieders Zoover Av scheid is ganisaties stemmen I ste waarde waardering I cijfers gegi liteitverhoi heid en aa 1 een minirr nodig om I award! Disma Rei; 1 gorieën ee De eerste outdoorwedstrijd voor menners in Zuid-Nederland kan naar verwachting rekenen op mooi weer. Ook dit jaar komen weer zo'n 100 deelnemers met hun paarden naar het wedstrijdterrein aan de Laag Heukelomseweg. De toegang is gratis. De deelnemers rijden zaterdag een dressuur- en vaardigheidsproëf. Op zondag volgt de spectaculaire marathon, waarbij zo min mogelijk strafpunten gereden moeten wor den. Op zondag kunnen de kinde ren zich bovendien vermaken op een springkussen en in een zand bak, terwijl de ouders op het ruime terras genieten van de sport met plein wordt ome vol marathonplt Dit jaar ontvang de hele marathon een bedrag van duizend eu der Steen wor. v een strakke tijd nuten en 47 sect deze editie: inschrij mei krijgen hun idurd. dige parcoursen, inschrij- lalen van deelnemers en zijn te vinden op i-tilburg.nl Nu de lente begint te prikken, trek ken nog meer lopers hun schoe nen aan om erop uit te gaan. De fanatieke hardlopers houden trou wens geen winterstop. Weer of geen weer, de kilometers worden k Markant daarbij een drankje en hapje. In het 'strodorp' presenteren verschillend de ondernemers uit de regio hun' producten. Dit jaar is er weer een leuke demonstratie met trekpaar den, waaronder een 'vlucht' op hel vliegende tapijt. Ook het parkeren 'naast de deur' is gratis. Er is teveni een ruime fietsenstalling at op het terrein. Het wedstrijdterrei is te vinden op het evenementei terrein aan de kruising Laag Heuki lomseweg-Oisterwijksebaan (n Heukeloms Hoefke) in Heukeli Bezoekers die met de auto kon kunnen vanaf afrit Berkel-Ensc op de A65/N65 de borden naar wedstrijdterrein volgen. ^mgetoverd tot sfeer- •plein angt de winnaar van sthon een mooi geld- luizend euro. Job van in de eerste editie in tijd van 2 uur, 31 mi- zonden. Ook nieuw rijvers vóór 1 startnummer

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 16