port IS WK ijshockey: tegenstanders van Oranje VC't Luifeltje Sterre Minirun al bijna volgeboekt 1.800 euro voor KiKa <4 V T on Ice schoolschaatskampioenschap Volleybaltoernooi VC't Luifeltje TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 15 MAART 2018 23 URGSE KOERIER in >n Aanvaller Mitch Bruijsten van Trappers in actie voor het Nederlands team. FOTO: Marco Spetten - Actiefotografie.nl 2018 Trappers eenvoudig naar kwartfinales FOTO: 013 Sports/Toin Da men ■Jnfo Meer informatie: www.tilburgtenmiles.nl tot kelder IIHF 87 iail.com ontlc den mee samen met de mannen. Bij het inschrijven moet dat worden aangegeven. IARIN BEN Ikoning? te stellen, uitsluitend steam iet is KiKa han- iator verft .der- het ia de bevalling e bevalling 40 20 THE NETHERLANDS Tilburg assage aan lopen de deelnemende lan- i elkaar qua niveau niet zoveel. kunt wel zien s. Dat vinden n grote broer aar van harte te zetten, als pWHfcmMcoUege tilburg - Afgelopen week is de inschrijving voor de 31 e editie van de CZ Tilburg Ten Miles begonnen. Sterre Minirun Meest opmerkelijk is de interesse voor de Sterre Minirun, het onder deel voor de 0 tot 4-jarigen over 300 meter, vergezeld van een ou- der/begeleider. Voor dit onderdeel zijn nog maar enkele tientallen van de 250 startbewijzen beschikbaar. Dat is opmerkelijk, want in voor gaande jaren was dit onderdeel pas in juni volgeboekt. De minirun is een pure funrun waarbij dit jaar geen chip wordt gebruikt. Het gaat puur om het meedoen en de sfeer. tilburg - De viering van het 150 jaar bestaan van het Koning Willem II College in Tilburg ging onder meer gepaard met een ijshockeywed- strijd tussen een team van (voor malige) leerlingen van de Top- sportopleiding en het Nederlands Team. De organisatie was in han den van de Stichting Topsportop- leiding Tilburg, een partner van de school. De Topsportopleiding koppelde aan het evenement een ken met de schaatssport. Met de schoolschaatskampioenschap- pen op 24 maart worden alle schoolkinderen uitgenodigd hun schaatstalent nog een keer te laten zien als afsluiting van een mooi winterseizoen op de Ireen Wüst Usbaan. Op 24 maart van 17.30 tot 21.30 uur worden alle schoolschaats- kinderen, hun leeftijdgenoten en (groot)ouders uitgenodigd om deel te nemen aan de T on Ice schoolschaatskampioenschappen op de Ireen Wüst Usbaan. Entree is gratis en aanmelden kan via web site www.Tonice.nl Naast diverse schaatswedstrijdjes is er de moge lijkheid om actief kennis te maken met langebaanschaatsen, curling en ijshockey. voor verenigingen, maar ook voor iedereen die een leuk en gezellig team samen kan stellen. Misschien een gelegenheid om met vrien den, buren, familie, etc. een dagje lekker te volleyen. Het inschrijfgeld bedraagt 30,00 per team. Zin om mee te doen? Schrijf je team of teams in vóór 1 april. Er is plaats voor 18 teams, dus wees er snel bij. Inschrijven kan via www. vcluifeltje.nl/volleybaltoernooi de serie best-of-five met 3-0 werd beslist. Op dit moment is nog niet bekend welke club de volgende tegenstan der wordt van de regerend kampi oen in de Oberliga. Wel zeker is dat de volgende serie best-of-five op woensdag 21 maart van start gaat. Het belooft daarom een attractief toernooi te worden met veel span nende wedstrijden. Hoewel China het laagst is geklasseerd op de ranking kunnen de Aziaten voor een verrassing zorgen. China is de laatste jaren namelijk flink aan de weg aan het timmeren. Zo heeft het land onder meer een team dat actief in de sterke Russische com petitie KHL. Kaarten voor het WK zijn verkrijg baar via Ticketpoint: https://ticket- point.nl/evenement/wk-ijshockey/ tilburg - Het WK ijshockey Divisie II groep A vindt van 23 tot en met 29 april plaats in het IJssportcentrum Tilburg aan de Stappegoorweg. De winnaar van het toernooi promo veert naar divisie IB. Het Nederlands ijshockeyteam (28 op de wereldranglijst) gaat het als gastland opnemen tegen Servië (30), België (32), Australië (33), Ijs land (34) en China (37). Hoewel Nederland vooral dankzij de inbreng van het Oberligat van Tilburg Trappers favorie Grootste wijziging ten opzichte van de laatste jaren is een flink vernieuwd parcours ten gevolge van het tijdelijke busstation en een convenant met de Universiteit van Tilburg. Inmiddels is de Sterre Mi nirun bijna volgeboekt. Voor het parcours wordt voor 5 km, 10 km en 10 EM het eerst ge bruikt gemaakt van een noordelijk aanloopstuk via Besterdring, Veld- hovenring en Wilhelminapark. Als de voortekenen niet bedriegen gaatd at een feestelijke passage tilburg - Op zondag 8 april organi seert Volleybalclub 't Luifeltje haar traditionele toernooi. Er wordt gespeeld op drie niveaus: begin ner, gemiddeld en gevorderd. Het toernooi vindt plaats in Sporthal Dongewijk, Dongewijkdreef 40 in Tilburg, en duurt van 12.30 tot 18.00 uur. Het streven is om in ieder team minimaal één dame op Het toernooi is niet i goed doel. Dinsdag nam Arjanne Brouwers van de Stichting 1.800 euro in ontvangst uit den Frank Leenders, Coördin?*'- Topsportopleiding. KiKa wer><. fondsen voor vernieuwend onder zoek en andere activiteiten op het gebied van kinderkanker, gericht op minder pijn tijdens behande lingen, meer genezing en een ho gere kwaliteit van leven op latere leeftijd. tilburg-Tilburg kent met de Ireen Wüst Usbaan en het Ussportcen- trum op Stappegoor een perfecte omgeving om diverse ijssporten te beoefenen, zoals langebaan schaatsen, ijshockey en curling. Dé manier om jeugd kennis te laten maken met schaatsen is het schoolschaatsen. Rotaryclub Til burg Triborch Usclub Tilburg en Sportbedrijf Tilburg dragen het schoolschaatsen al 8 jaar lang een warm hart toe en ondersteu nen daarom het schoolschaat sen in Tilburg. Schoolschaatsen draagt bij aan Jongeren op Ge zond Gewicht en is een mooie manier om de gezonde leefstijl onder kinderen te bevorderen. Zeker 1.600 kinderen maken op deze manier jaarlijks kennis ma- Over het nieuwe onderdeel TT- M4YOU waarbij 'uniek sporten' centraal staat voor iedereen die niet deel kan nemen aan de nor male onderdelen van de CZTilburg Ten Miles volgt in de loop van april meer informatie. De Tilburg Ten Mi les is hierover in overleg met diver se organisaties op het gebied van aangepast of begeleid sporten. Er is brede interesse. De aanmelding voor dit onderdeel gaat begin mei van start. De CZ TTM Wandeltocht krijgt een nieuw parcours voor de langste afstand. De kaartverkoop voor de wandeltocht gaat medio juni van start. worden voor de deelnemers. Alle afstanden starten vanaf de Burge meester Brokxlaan ter hoogte van de Wagenstraat. De finish blijft op dezelfde plaats: op de Burgemees ter Brokxlaan ter hoogte van de wagenmakerij. De route voor de CZ Familyrun, de Cityrun en de bei de 10 km's loopt via de Willem II- straat passage en Willem ll-straat. Vrouwen die perse niet mee wil len doen aan de aparte Rabobank Tilburg Ladies Run 10 K mogen nu ook met de tweede startgolf tilburg - Door een 5-2 overwinning heeft Tilburg Trappers zich afgelo pen dinsdagavond ten koste van Blue Devils Weiden geplaatst voor de kwartfinales van de play-offs in de Oberliga. De Tilburgse ijs hockeyers hadden ook de eerste twee duels gewonnen, waardoor

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 31