L. |^jilburg in Bedrijf Tilburgse ondernemers vooruit met De Ploeg Thomas van Dooren Specsavers Tilburg steunt goede doelen Intermezzo schept weer op! '«TERM! Wereldberoemd in Tilburg: Thomas van Dooren HDnfo Winnares actie'woonwens'Leen Bakker 1.250.- w RGSE KOERIER TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 1 MAART 2018 Thomas De Pk Deelnemers van Ploeg 2. FOTO: Bas Bolhuis rig er alijke Specsavers en FOTO: Collectie Regionaal Archief Tilburg Wes- 9 uv.nbpu.nl Bedrijfspresentaties De tweede Ploeg, gestart in ok- Stichting Specsavers Steunt overhandigd een cheque aan de medewerkers van Hospice De Sporen. al Aanmelden In mei start Pk mensafhankelijl' in 2017 de doelen van de verschil lende Specsavers Tilburg filialen en ontvangen nu een mooie finan ciële bijdrage. gaan is, om mee te ki o allemaal, /ierf een behoor- ïs verkocht, ;men. experience i door naar Tilburg - Niet in je eentje I ploeteren, voldoende in- komen genereren en een sterke groep mede-on- dernemers om je heen. Dat kan, in De Ploeg. Ioeg3. Er zijn inko- jke tarieven. Mee- regelmatig ver op reis, -"elsstad', het zuidelijk Parijs, ourgemeester van de stad, ook al niet te klagen had. lomas het vermogendst van als hij werd genoemd, verwit deltje 'Wereldberoemd in Til burg'ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan van Stads- gidserij Tilburg. Marcel -zelf ook stadsgids- portretteerde twintig beroemde Tilburgers in dichtvorm. Tilburgers, die ieder op eigen wijze, een stuk je geschiedenis van de stad inkleurden. In deze editie staat van Dooren centraal. Tilburg - De stadsgidsen van Tilburg lopen al 20 jaar ontel bare wandelingen door ver schillende delen van de stad. Steeds meer mensen van bin nen en buiten Tilburg op ontdekkingsreis. djken welke verrassende verhalen de stad voor hen in petto heeft. Leerkracht en auteur Marcel de Reuver schreef het bun- tilburg - Specsavers Tilburg termarkt spaarde in 2017 een bedrag van 1083,45 euro bij el kaar voor hospice De Sporen De I vestiging van Specsavers in het centrum spaarde een bedrag van 1470,02 euro bij elkaar voor Stich ting Janneke's Droom, en in de nieuwe winkel Tilburg Heyhoef werd een bedrag van 804,85 euro gespaard voor Jeugd Vechtsport. Deze week werden de cheques aan de lokale initiatieven overhandigd, leder jaar verkiezen alle winkels van Specsavers één lokaal goed doel, waar zij een jaar lang voor gaan sparen. Voor elke klant die een montuur of boortoestel koopt, zet de winkel een vast bedrag opzij voor Stichting Specsavers Steunt. Hospice De Sporen, Janneke's I Droom en Jeugd Vechtsport waren Op dinsdag 6 maart zijn de be drijfspresentaties van Ploeg2. Ben je Tilburgs ondernemer? Kom je kijken? In mei wordt namelijk ge start met een nieuw team. gens een oud familierecept wordt gemaakt. Daarnaast worden ver schillende soorten koffie, milksha kes en andere drankjes die je ook mee kunt ner Wil je echt voor de full exf gaan? Loop dan even Gv. het nieuwe filiaal aan de Heuvel ring 226. Naast het vertrouwde ijs je in een bakje of op een hoorntje, kun je je hier tegoed doen aan de lekkerste ijscoupes. Coppa mista, Molto cioccolato, Coppa frutta, Coppa Yoghurt..., wat je voor keur ook is. Heb je meer zin in een heerlijk koud biertje of juist een kop koffie met een Luikse wafel? Op het gezellige terras serveren ze het allemaal. doen met een (tijdelijk) krappe beurs is mogelijk. Dat kan dankzij subsidie van Tilburg Akkoord, een donatie van Rabobank Tilburg e.o. en ex-deelnemers aan De Ploeg die (een deel van) hun ontvangen subsidie'terugploegen'in de pot. Meer weten? Meedoen in mei? Op 6 maart komen kennismaken? Dat kan allemaal. Belmail of kijk op website www.deploegtilburg.nl >018. Specsavers en tilburg - Op donderdag 1 maart is het zover. Dan is voor Ijssalon Intermezzo het winterseizoen voorbij en gaan de deuren weer open. Dit jaar kan de ijsliefhebber zich op twee locaties in de stad laten verrassen door heerlijk ijs en ander lekkers. Op het vertrouwde adres aan de Heuvelring 31 kun je genieten van ijs dat nog altijd vol- Hij behoorde tot de notabelen van de stad, die aan de Steenweg ooit een aardig optrekje had. Daar waar nu Willem II straat en Heuvelstaat elkaar raken, deed deze Van Dooren hele goede zaken. Ging voor die zaken zelfs regelmatig ver op reis, naar zijn geliefde'handel Broertje van Martinus, bu die over al die rijkdom Maar toch was onze The "Parijs Van Dooren", zoal lijk kapitaal. Naast handelsman werd hij ook als kunstverzamelaar hooggeacht, hij was degene die ook regelmatig schilderijen hier naar Tilburg bracht. De muren van zijn kamers, behangen zelfs met goud, bevriend met de elite, met Willem II echt zeer vertrouwd. Gaf feesten en partijen voor de gegoede burgerij en natuurlijk dronk men daar, een heel goed glaasje bij! Maar ach, ook alle notabelen hebben uiteindelijk pech, nu ligt hij daar begraven aan de'rijke'Bredaseweg. Met een zeer opvallend graf, gekroond tot monument want ook na zijn dood bleef Thomas, een echte rijke vent! tober, heeft alle reden voor een feestje. De bedrijven staan, resulta ten zijn geboekt en het team zoekt elkaar op voor intervisie, steun en stimulans. De bedrijfspresenta ties van deze Ploeg op dinsdag 6 maart zijn dan ook hét moment om zakelijke en persoonlijke groei te vieren. Blijvend resultaat loeg is een gemengd team van Tilburgse ondernemers: bij- 1 na-ondernemers, starters en erva ren ondernemers, leder houdt z'n eigen bedrijf, maar je doorloopt wel gezamenlijk training en coa ching gericht op zakelijke groei I en persoonlijk ondernemerschap. Ploeg-deelnemers komen én blij- 1 ven in beweging, ondernemen met meer richting, plezier en resul- taat. Na afloop van het programma blijft De Ploeg als intervisiegroep bij elkaar. tilburg - Enige tijd gele den konden Leen Bakker klanten in heel Neder land hun woonwens op geven en hiermee kans maken op een waarde bon van 250 euro. Eén van de vijf hoofdprijzen is gevallen in het filiaal AaBe Fabriek Tilburg. Mevrouw Gerrie van Oirschot wenste een kinderkamer voor haar dochter, die na lang wachten op een zwangerschap nu 23 weken zwanger is. Op de foto overhandigen bedrijfsleiders van filiaal de cadeau- que aan de winna res en wensen ze oma Gerrie en haar dochter heel veel babygeluk en veel plezier met het uitzoeken! □odeoucheque

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 11