r 1 w ijknieuws Live In De Boomtak Broodje Aap Taalcafé 1 jjilburg in Bedrijf est Kaartmiddag I De nieuwe Volvo XC40 toontje persoonlijkheid Winkelen met je huisdier bij Groenrijk Tilburg - Oogcafé DONDERDAG 22 FEBRUARI 2018 15 (advertorial) Potentiële Verzorgenden gezocht! Ben jij Capabel voor mbo Verzorgende IG? ijs Groep kandida- bedr een is gr burc Hof bij een erkend leerbedrijf. Boven dien betaalt het leerbedrijf je studie! IRGSE KOERIER TILBURGSE KOERIER Top 2000. Van Anouk, Blondie en Melissa Etheridge tot Mink DeVil- le, Triggerfinger en Beth Hart. De band bestaat uit Ruud Maaz (lead- -!taar), J.P. de Brouwer (basgitaar), is van Uden (drums), Honey Ouwerkerk (zang) en Karlo Witlox (gitaar en toetsen). De middag duurt van 14.30 tot 17.30 uur. De toegang is gratis in wijkcentrum In De Boomtak, Boomstraat 81 in Tilburg. De kansen op de arbeidsmarkt in de zorgsector zijn goed. De vraag naar Verzorgende IG neemt de komen de jaren alleen maar toe. In de tota le sector zijn de komende jaren tot 125.000 extra medewerkers nodig (bron: Trouw, 20-11-2017). Daar om is Capabel Onderwijs op zoek naar potentiële k ten Verzorgende IG voor een BBL traject in de omgeving van Tiburg. Ben je geïnteresseerd in de kennis- makingssessie? Neem dan contact op met Capabel opleidingsadvi seur Joost Kolkman. Telefonisch: 06-53329842 of per mail: j.kolkman@capabel.nl Maaz Undercover Tilburg - De band Maaz Underco ver verzorgt op zondag 25 februa ri een optreden tijdens Live In De Boomtak. Het repertoire is uitge breid en omvat vele muziekstijlen, gitaa zoals de stevigere nummers uit de Hans 500 m2 aan dierplezier. Naast pro ducten voor kat en hond zijn ook artikelen voor knaagdieren, vogels en vissen rijk vertegenwoordigd in deze'speciaalzaak'. Bij de aankleding is rekening ge houden met een ambachtelijke uitstraling en comfort voor mens en dier. Honden I lende manden tes te mar' uitgeste. Op dê f, terdag i activitei van de maand kunnen bezoekers er genieten van gezelligheid, nieu we ontmoetingen, fijne gesprek ken, een drankje en een hapje. Op 2 maart is er in samenwerking met de Bibliotheek midden Brabant een workshop stop-motion filmpje ma ken. In deze workshop krijgen de deelnemers eerst een korte uitleg stoere, robuuste en zelfverzekerde look die tegelijkertijd fris en ener giek is. De koper van de Volvo XC40 kan kiezen uit een brede selectie carrosseriekleuren, waaronder levendige two-tone kleurencom binaties, waarmee de eigenaar zich echt kan onderscheiden. De mogelijkheden voor het interieur lopen uiteen van 'gedurfd speels' tot 'stijlvol premium'. Voor het in terieur kan de klant bijvoorbeeld kiezen voor tapijt in de warme kleur'Lava Orange'of afwerking in het opvallende'Oxide Red'. Het zijn slechts twee voorbeelden van de uitgebreide range aan nieuwe on derscheidende materialen en kleu ren, die geïnspireerd zijn op stede lijke architectuur en cartografie. De nieuwe Volvo XC40 is vanaf nu te bewonderen en te testen bij Volvo dealer van Roosmalen in Til burg. De nieuwe XC40 is leverbaar vanaf 39.975 euro. Tilburg - Ouderenwerk 55+ De Reit verzorgt op donderdag 1 maart een kaartmiddag in wijkcentrum 't Sant. Bezoekers kunnen kiezen uit rikken, jokeren of hoogjassen. De kosten voor het kaarten zijn 2,50 inclusief een kop koffie of thee. De deelnemer die het hoogste aantal punten per tafel haalt, ontvangt een waardebon van 5. Dé mid dag duurt van 14.00 tot 16.30 uur. Adres: Beneluxlaan 74 in Tilburg. Tilburg - Groenrijk is een van de weinige plekken waar je in Tilburg ongestoord met je hond kunt win kelen. Waar de trouwe viervoeters in veel andere winkels worden ge weerd, zijn baasje en hond hiervan harte welkom. Zo kunnen bezoe kers hun hond wassen in de speci ale hondenwasstraat en hoeft het dier geen dorst te lijden in het ho reca gedeelte als het baasje even uitrust. Om dit winkelplezier te vergroten wordt aanstaande zater dag een vernieuwde dierenafde ling gericht op baasje en huisdier geopend. Na de overname van dierenspeci aalzaak Vlemmix drie jaar geleden bood het tuincentrum aan de Stok- hasseltlaan al een uitgebreid aan bod aan dierbenodigdheden. Om dit aanbod completer te maken biedt de afdeling straks meer dan In de loop van 2018 organiseert Capabel Onderwijs Groep voor alle potentiële verzorgenden een kennismakingssessie met erkende leerbedrijven in de regio Tilburg. Ben jij een match met een leer- irijf, dan ben je verzekerd van i leerwerktraject bij Capabel! Tilburg - De Bibliotheek Midden-Bra- bant, Taalhuis, MST en Broodje Aap Linke Soep organiseren op vrijdag 2 maaart hun maandelijks terugke rend Taalcafé in Proeflokaal Broodje Aap Linke Soep, Boomstraat 131 in Tilburg. Het Broodje Aap Taalcafé is een ontmoetingsplek waar ieder een welkom is. Iedere eerste vrijdag tilburg - Op vrijdag 2 maart pre senteert het oogcafe Tilburg e.o. een informatieve ochtend bij Boer- ke Mutsaers in Tilburg. De bijeen komst voor blinden en slechtzien den duurt van 10.00 tot 13.00 uur. Karei Raven van Solutions Radio legt die ochtend het een en ander uit over de uitgebreide mogelijk heden van de nieuwe Webbox, de Webbox 3. Dit is een hulpmid del waarmee visueel beperkten gesproken leesmateriaal kunnen beluisteren. Daarnaast wordt de ochtend muzikaal opgeluisterd door het trio Sybolt. De toegang gratis. Adres: Vijverlaan 2 in Til- irg. Meer informatie bij Karin jefmans, tel. 06-10 64 14 69. kunnen verschil- jsten. Op een gro- jrktkraam zijn dierensnacks staid. Op de feestelijke openingsdag, za terdag 24 februari, zijn er tal van activiteiten voor kleine en grote dierenliefhebbers. Ga bijvoorbeeld op de foto met je huisdier, vraag advies aan een dierenarts of laat je schminken tot je favoriete dier. Ook kun je gratis je hond wassen. De snacks voor je huisdier en sui kerspinnen voor de kinderen zul len niet ontbreken. Bij Capabel word je tijdens een ver kort BBL traject in 15 maanden op- eleid tot Verzorgende IG. Je gaat dag per 2 weken naar school, je olgt webinars en je studeert thuis. Daarnaast werk je 24 uur per week tilburg - De langverwachte Vol vo XC40 maakt het XC-gamma van Volvo compleet en introdu ceert dynamiek, eigenheid en speelsheid in het segment van de compacte SUV. De XC40 is te per- sonaliseren aan de hand van tien tallen kleurencombinaties voor exterieur én interieur. Thomas Ingenlath, chief design officer bij VolvoCars:"...XC40-rijderszijn ge ïnteresseerd in mode, design en cultuur. Ze wonen vaak in grote, drukke steden waar van alles ge beurt. Ze willen daarom ook een Volvo die hun persoonlijkheid re flecteert. De nieuwe Volvo XC40 is die auto." Fashion en stedelijke architectuur waren belangrijke inspiratiebron nen voor de exterieur- en interieur- designers van de Volvo XC40. Het zorgt voor een bredere keuze aan kleuren en materialen. Het resultaat is een SUV met een over animatie. Vervolgens gaat ie dereen zelf een verhaaltje beden ken en een storyboard maken van zijn of haar verhaal. Daarna gaan de bezoekers de personages en het de cor voor hun animatiefilm in elkaar knutselen en een filmpje opnemen. Aan het einde krijgen zij hun eigen stop-motionfilmpje digitaal mee, om thuis nog eens te kunnen kijken. De middag duurt van 15.00 tot 17.30 uur. De toegang is gratis, voor drank jes wordt een kleine vergoeding ge vraagd. Ook kinderen zijn van harte welkom. 'led- htcri Sfi M RT!

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 15