u 3 F it Clowns in De NWE Vorst H0nfo Concordia koopt't Muziekhuis TK g Eric Vloeimans - Levanter theaterstilburg.nl k Win een pakket van Fifty Shades Freed Duizelingwekkende kunsten in Theaters Tilburg Theatergroep Udenhout werkt aan komische thriller Fontys danst voor gerechtigheid jegens vrouwen TKp 7 olburgse KOERIER DONDERDAG 1 FEBRUARI 2018 RGSE KOERIE Lezersactie ïedfilm.nl. j kaartjes rlijk zonda schc za 3 febr 20.30 uur - concertzaal nten Vrij) zkcii reeks nieuwste Vanaf woensdag 7 februari draait het derde deel uit de Fifty Shades- reeks in de bioscopen: Fifty Shades Freed. Lezers van DeTilburgse Koerier maken kans op een pakket van de film. Een ontmoeting tussen drie magische musici. Nederlands grootste jazztrompettist Eric Vloeimans speelt deze avond met Kinan Azmeh en Jeroen van Vliet. Over alle grenzen van jazz, klassiek en wereldmuziek heen ne men deze drie topartiesten je mee op avontuur. Lezers van nu extra voordelig naar deze voorstelling: Normale prijs 22,50 (incl. servicetoeslag) Bestel uw kaarten o.v.v. de actiecode Levanter2018 via www.theaterstilburg.nl, aan de balie of via 013 543 22 20. *U betaalt van het vrijkaartje slechts de servicetoeslag van 2,75. Op op. FOTO: foto: Sofie Knijff circus. Kaarten zijn te koop bij De NWE Vorst. ISHI nbition Meer informatie: www.theatergroepudenhout.nl iUUJ intomimes vorige iterpretc in 1997 kwam het zit van de Gemeer gaf een aantal j kennen onroerer afstoten. hebt bent u ;je te nemen □raag even Schoonus, j vertelt u ïelspelen in - J?ze club gloednieuwe voorstel- A keert het gezelschap naar het strand, een plaats lichamen worden verborgen ternational verbindt het beste van het toneel met het beste van het ieter Vreedeplein is weer het de- 1 Billion Rising, om geweld iindigen. Tij- 2018 staat zentraal. Op iten Hogeschool voor de en in het bijzonder ;mie voor Danseduca- tie op tijdens de 'Rise'waar zij dan- Jlburg - Het Pieter V op vrijdag 2 februari tor voor de actie One een wereldwijde actie legen vrouwen te beëi dens One Billion Rising het thema 'Solidarity' ce vrijdag 2 februari staan student van Fontys (FHI I Kunsten (FHK) I Fontys Acaderr I udenhout - De leden van Theater- I groep Udenhout zijn druk doen- I de met de voorbereiding van de roorjaarsvoorstellingen van 2018. Onder leiding van nieuwe regis seur Harry van de Wal werken de leden enthousiast aan de komi sche thriller 'Nachtvorst in juni', met voorstellingen op vrijdag 23 en zaterdag 24 maart in 't Plein. Het was dit jaar flink zoeken om een geschikt stuk te vinden. The atergroep Udenhout heeft op dit lum Keith Rennie, Bruce Altman, Arielle Kebbel, Robinne Lee, Brant Daugherty, Kim Basinger en Marcia Gay Harden. Fifty Sha des Freed is net als Fifty Shades Darker geregisseerd door James Foley (Fear, House of Cards). De film is vanaf woensdag 7 febru ari a.s. overal te zien in de bios coop. Alle informatie over de film is te vinden op www.fiftyshadesfree ,on leerlingen van n.iavo, De Nieuwste g Willem II College olijkheid hun steen- ie Billion Rising Til- Met zo'n 350 dansers een Daar- atief dere verenigingsactiviteiten. Ook stelt de vereniging 't Muziekhuis beschikbaar aan andere (culturele) verenigingen en clubs voor repeti ties, lessen en andere bijeenkom sten. Boerderij Denissen inclusief't Muziekhuis, gelegen aan de Gene raal Eisenhowerweg, was ooit een van de twee culturele centra van de Gemeente Berkel-Enschot. Bij de annexatie van Berkel-Enschot pand in het be- ;nte Tilburg. Die jaren geleden te ?nd goed te willen moment maar één mannelijke speler tot haar beschikking. Dat maakt de keuze van de te spe len stukken beperkt. Er zijn niet zoveel stukken met zes of zeven vrouwenrollen en maar één man nelijke. Theatergroep Udenhout zou daarom heel blij zijn als met name mannen de club zouden ko men versterken. Uw leeftijd doet er niet toe, toneelspelen is voor elke leeftijd. De theatergroep re peteert op woensdagavond in de Jamie Dornan en Dakota Johnson zijn terug als Christian Grey en Anastasia Steele in Fifty Shades Freed, gebaseerd op het derde boek (Vijftig Tinten van de bestselling boekenretiv> van E.L. James. Het deel gaat verder waar de suc cesvolle films uit 2015 en 2017 ophielden. Denkend dat ze alle problemen uit het verleden ach ter zich hebben gelaten, beslui ten de net getrouwde Christian en Ana te genieten van hun le ven van luxe. Maar net nu ze als Mrs. Grey door het leven gaat, komen er nieuwe bedreigingen op die het huwelijk onder grote druk zetten. De cast bestaat ver der uit o.a. Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke Grimes, Victor Rasuk, Max Martini, Cal- Kunsten dragen 2college Jozefmax School, Koning en AZC De Vroli tje bij aan One burg. grote dansmanifestatie. naast is iedereen die dit initial wil ondersteunen meer dan wel kom om aan te sluiten bij de'Rise'. De manifestatie vindt plaats van 12.00 tot 13.00 uur. berkel-enschot - Muziekvereniging Concordia heeft 't Muziekhuis in Berkel-Enschot gekocht. Op 24 ja nuari is het koopcontract onderte kend. Concordia bezit nu een eigen thuis voor allerlei culturele activi teiten. De aankoop is mede moge lijk gemaakt dankzij de bijdragen van de Vrienden van Concordia en andere betrokken financiers. Via de Vereniging Vrienden van Boerderij Denissen is 't Muziekhuis al sinds jaar en dag in gebruik bij Muziekvereniging Concordia. Con cordia gebruikt 't Muziekhuis voor haar repetities, concerten en an- I jburg - Op vrijdag 2 en zaterdag I ^februari is de clownsvoorstelling I ply-interpretability' te zien in De NWE Vorst, Willem II straat 49 in Tilburg. Aanvang beide keren om I 21.00 uur. I Na hun succesvolle clownvoorstel- I ling 'Pointless International' gaan I Coco, Buster, Joey en hun voor- I beeldige toneelknecht Sugar door I waar ze gebleven waren. Met een I nieuwe collectie grappen, scènes I! en pantomimes, zelfs grappiger I dan de vorige keer! Roly-interpretability is een Engels gesproken internationale down- lOorstelling. In navolging van hoe de klassieke clownscènes zich ranaf het begin van de 19e eeuw langzaam vanuit Parijs over Europa hebben verspreid, heeft.Pointless jiternational de wens om deze met eenzelfde kracht, originaliteit en intimiteit opnieuw op te voeren. Verwacht scènes als 'The Clown in the Audience', 'The Broken Mirror', The Funnel' en misschien zelfs levensechte dieren! Pointless In- sen tegen dit geweld en opstaan voor dit thema. Onder het motto 'One Billion Rising' protesteren in meer dan 200 landen duizenden mensen tegen dit dagelijkse ge weld met dans-flashmobs, festi vals, artistieke en andere evene menten. Ook landelijk wordt er op verschillende plaatsen (waar onder Tilburg en Roosendaal) gehoor gegeven aan dit initiatief. Naast Fontys Hogeschool voor de of blootgesteld. Deze keer wer ken ze samen met Abdeliazide Senhadje, dé grondlegger van het befaamde circuscollectief Com pagnie XY. HALKA belooft een bij zondere ervaring te worden met twaalf acrobaten, zangers en muzi kanten. Samen tarten ze de wetten van de zwaartekracht. Groupe Acrobatique de Tanger (MA) staat met HALKA op woens dag 21 februari om 20.15 uur in de schouwburg van Theaters Tilburg. Tickets zijn verkrijgbaar via www. theaterstilburg.nl, telefonisch via 013-5432220 of rechtstreeks aan de balie van Theaters Tilburg. LEZERSACTIE De Tilburgse Koerier mag 2 pakketten weggeven van Fifty Shades Freed. In elk pakket zitten twee kaartjes voor de film, een tas en een T-shirt. Winnen? Stuur dan uiterlijk zondag 4 februari een mailtje met je gegevens naar lezers@tilburgsekoerier.nl. Winnaars krijgen auto matisch bericht. Peppel. Aanvang om 20.00 uur. Als u belangstelling h welkom om een kijkje tijdens de repetities. Gr melden bij Clemens tel. 013-5112614. Hij graag meer over tone« het algemeen en over deze in het bijzonder. Tilburg - Op het strand van het Marokkaanse Tanger komen acro baten regelmatig trainen. Op zeer hoog niveau wordt daar acrobatie beoefend door de vele'troupes'en families. Sanae El Kamouni bracht deze acrobaten in contact met Eu ropese theatermakers en richtte zo Groupe Acrobatique de Tanger op. Hun eerste voorstelling bleek een schot in de roos en sindsdien spelen ze internationaal voor volle zalen. Voor hun c ling HALKA' terug n waar Ik tfikzieje

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 7