Tilburgse Revue bewandelt nieuwe wegen L j Van den Udenhout en Van Mossel kopen Noordhoek Autogroep Escaperoom ingezet voor beoordeling sollicitanten E KOERIER Meer informatie: lockskeys.nl Alle betrokkenen bij de Tilburgse Revue de TÓP 013 verenigd. FOTO: Frans van Aarle 130 mensen actief zijn." Fred van der Westerla- ken, voorzitter van de Tilburgse Revue, laat zijn licht schijnen op de pro ductie, de nauwe samen werking met het ROC, sponsors en de toekomst. ns, Maria, Niels :r Theatre Rob aan zet. we ons berader Niels nas. vu matig i wegec eenfilr IMAX Rob van de spor de mat gebracl Tilburg - "Nieuwe wegen bewandelen om een nog actueler tijdsbeeld te spiegelen in de veertien de Tilburgse Revue. Maar nu eerst alle aandacht voor de dertiende, de TÓP 013 waarbij meer dan Op de foto v.l.n.r. Frans Claassen en Manager toekomst toe invulling gaan ge ven. Een aspect blijft overeind hu moren zakelijkheid blijven hand in hand gaan." >nsors nog per fiets de met ichine getypte post werd :ht. het aandragen van ideeën. Maar ook de inbreng van de jeugd is van immens belang. Voor nu en voor de toekomst. Ook de dertiende Tilburgse Revue de TÓP 013 past in het huidige tijdsbeeld en is al doorspekt met digitale elementen. Voor jong en oud is de productie herkenbaar en aantrekkelijk. Nu is de cast maar ook de toeschouwer Het mag duidelijk zijn dat de komende periode gaan jn hoe we een revue naar de Tilburg - Pathé Tilburg heeft vrijdag haar 400.000ste bezoeker van 2017 mogen ontvangen bij StarWars: The Last Jedi in IMAX 3D. Een bezoekersrecord in het 10-jarig bestaan. teiten van merkdealer Noordhoek Autogroep overgenomen. In de afgelopen periode is door alle genoemde bedrijven veel werk ver zet om de overnames te laten slagen en de bedrijven daarmee voor te be reiden op een mooie toekomst. Alle betrokken medewerkers zullen in dienst treden bij Van den Udenhout of Van Mossel Automotive Groep. De klanten zullen dezelfde contactper sonen behouden. Donders van Locks&Keys geeft aan dat een escaperoom perfect is om het gedrag van mensen te bestu deren. "Elk persoon gedraagt zich anders in de escaperoom en het gedrag kan totaal veranderen van af het moment dat hij binnenkomt tot aan het moment dat hij weer naar buiten gaat." Vanaf januari 2018 biedt Locks&Keys de moge lijkheid om haar escaperooms in te zetten als onderdeel van de sol licitatieprocedure. Escaperoom 'De Bank'was al een verkapte test en is nu verder ingericht op basis van de LEAN methodiek en instrumenten zoals DISC, Belbin, etc. Door een samenwerking met professionele teamcoaches is deze escaperoom binnenkort het nieuwe walhalla voor recruiters en tevens geschikt voor teambuilding. Eww iels vertelt dat hij vaak in Breda aar de film gaat, maar toch regel- j naar PathéTilburg komt van- de IMAX zaal. "En StarWars is lm die moetje nu eenmaal in beleven!" Manager Theatre ?rop vult aan dat be- De Tilburgse Revue de TÓP 013 staat in januari 2018 dertien keer op de planken van Theaters Til burg. De scènes zijn nog meer Til- burgs dan in de vorige Tilburgse Revues. Koop nu uw kaarten aan de kassa's van Theaters Tilburg of via www.tilburgserevue.nl Geautomatiseerd Tijden zijn veranderd, de digita- liseringsslag heeft ook vat op de Tilburgse Revue. Van der Wester- laken: "Niet alleen op het admini stratieve vlak, ook in relatie met de productie is een modernise- ringsslag gaande. Het begon met de vraag aan de Tilburgers voor die de financiën van de productie regelt. "Geen sinecure met dertien voorstellingen en een fikse be groting. Het vraagt veel van een secretariaat, dat al ver voor de opstart ondersteuning biedt." Van der Westerlaken doelt daarmee op de inzet van Elly van Besouw. Vanaf het eerste uur verzorgt zij het secretariaat van de Stichting Tilburgse Revue. Van Besouw kijkt met plezier terug op de 're- vuejaren' en noemt de tijd dat Het ticket werd gekocht door Niels Claassen uit Breda die samen met Maria Pigmans en Frans Claas sen hiervoor speciaal naar Tilburg kwamen. Zij werden door de the atermanager verrast met bloemen, een straatje vrijkaarten en een de kwaliteit van IMAX kiezen, van wege zijn enorme scherm en beter geluid. Met films als Dunkirk, Lo gan, Thor, Pirates of the Caribean, Fast Furious 8 zijn er veel topti- tels geweest in deze zaal. Maar ook films als Fifty Shades Darker, Dispi- cable Me 3, Murder In The Oriënt Express en momenteel ook Ferdi nand hebben bijgedragen aan de groei van het bioscoopbezoek. Tilburg - Steeds meer bedrijven nemen de escaperoom op in hun sollicitatieprocedure en krijgen daardoor een completer beeld van de kandidaten. Onder andere De fensie, ABN AMRO en verschillen de uitzendorganisaties maken er al gebruik van. Via onafhankelijk onderzoeken die zijn uitgevoerd in samen werking met de Rijksuniversiteit van Groningen (RUG) blijkt dat de escaperoom een significante relatie heeft met de score op re- cruiter-specifieke competenties als luistervaardigheid, resultaatge richtheid, netwerkvaardigheden, commercieel vermogen, socialiteit, initiatief nemen, klantgerichtheid, overtuigingskracht en assertiviteit, eze opmars in het bedrijfsleven ook Locks&Keys Escaperoom Til- urg aan de Besterdring 225A niet ntgaan. Bedrijfsleider Rosanne Secretariaat Zonder andere betrokkenen te kort te doen, wijst hij op de on dersteuning van accountant EY, "Het is elke keer geweldig om de passie van de cast en alle andere disciplines te zien. Maar ook hoe stagiaires van het ROC worden omarmd." Het zijn slechts voor beelden die Van der Westerlaken noemt. Vanzelfsprekend vestigt hij ook de aandacht op de betrokken heid van cultuur minnend Tilburg, de bezoekers en de sponsors. EiNDHOVEN/wAALwijK - Van den Udenhout en Van Mossel hebben de Noordhoek Autogroep overge nomen. Van den Udenhout neemt de twee vestigingen Den Bosch en Oss over, Van Mossel Automotive Groep de vestigingen Tilburg en Waalwijk. Laatstgenoemde voegt hiermee de merken SEAT en SKO DA nieuw toe aan het merkenpal- let. Beide partijen hebben per 2 oewust voor van Lierop. januari ae sales en service

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2018 | | pagina 11