o I '-1 s ijknieuws Tilburg Trofee voorWim Doors ost Emilie schrijft boek over hoe het leven werkt 'Oud' maakt plaats voor'Nieuw' ft Mix Match ook in 2018 ien rtief Winterparadijs Udenhout officieel geopend 'ee Q F TILBURGSE KOERIER DONDERDAG 21 DECEMBER 2017 27 URGSE KOERIER ee 5tu Na 20 jaar de toga aan de wilgen info@interventieservices.com Klaar voor mooie uitdaging 'o CS Sport 9,95 ADV itreken ;ai_omon en .wat aag bij- BERKEL-ENSCHOT - "Ik Zög mijn baan op, ik heb wat anders te doen! Mijn manager kijkt me waarmee zaken var H)nfo Meer informatie over de evenementen rond het Winterparadijs is te vinden op Facebook- pagina Winterparadijs Udenhout en website www.winterparadijsudenhout.nl KZO|013 Advocaten Spoorlaan 460 Tilburg Tel. 013-536 65 55 e.klijn@kzoadvocaten.nl ik de ging wijsh- iee Etjww Meer informatie: www.viaemilie.nl ski Jacket vertrouwde weg, waar hij zin in heeft. Tot 1 januari 201 nog te bereiken op zijn l.klijn@kzoadvocaten.nl. I iviijii iiiciiicivjci rvijrxi inu stomverbaasd aan." Aan het woord is Emilie Kuijpers-de Vries (38) uit Berkel-Enschot. steun van verschillende organisa ties kan Mix Match nu in elk geval tot oktober 2018 elke maand ge organiseerd worden. Zo krijgt het initiatief 4500 euro van het Oranje Fonds, draagt de gemeente Tilburg 1500 euro bij en schenkt ook Stich ting Jopie nog 100 euro. Tot en met 7 januari zijn bezoe kers van harte welkom op het Winterparadijs. Lichtgevend drama Dat gebeurde nadat juist datgene wat zij het meest vreesde zich aan diende; haar zusje, haar allerbeste maatje, overleed. In deze roller coaster ontdekte Emilie dat geluk niet afhankelijk is van omstandig heden. Dit besef gaf haar, in het donkerste moment van haar leven, onnoemlijk veel kracht. "Ik verloor het en kregen eerst zicht ijsbaan en Na een Ir stratie van en nadat waren moe kers op het ijs. rolluik van de ijshal omhoog i de bezoekers voor het t op de geheel nieuwe de Stube. indrukwekkende demon- 'an kunstrijvereniging Sky de linten doorgeknipt jchten de eerste bezoe- Tijdens Mix Match ontmoeten buurtbewoners en statushouders elkaar elke eerste zondag van de maand in een informele sfeer. Ze koken en eten samen en onderne men andere activiteiten, zoals spel letjes, muziek, dans en wandelen door de wijk. Stralen Rond kerst bezinnen veel mensen zich en zijn ze voornemens het in het nieuwe jaar anders te gaan doen. Emilie Kuijpers wil laten zien dat je het hele jaar door kunt stra len. Je hoeft volgens haar niets te krijgen of te worden, je hebt alles al in je. Het enige wat je nodig hebt, is een flinke dosis lef en de bereidheid de wereld totaal anders te zien. "Dan realiseer jij ook zon der streven of zweven moeiteloos je mooiste leven!" Tilburg - Goed nieuws voor Mix Match, het evenement waarbij buurtbewoners en statushouders elkaar maandelijks ontmoeten bij eetcafé Kolektivo. Het leek er even op dat de editie van 14 januari 2018 ook de laatste zou zijn; de subsidie hield namelijk op. Maar dankzij de Emilie Kuijpers-de Vries leven zouden geven. Toch kreeg puzzel niet compleet. Tot ik vertrouwen op mijn 'eigen' wijsheid..." Per 1 januari 2018 treedt hij dan ook uit de maatschap KZO|013 Advo caten. Zijn advocatenportefeuille draagt hij over aan Eline Klijn. Zij werkt al geruime tijd op het kantoor van KZO|013 Advocaten en neemt de arbeidsrechtelijke zaken van haar va der Leo over. Dat wil overigens niet zeggen dat Leo Klijn nu stil gaat zit ten. Na jaren als advocaat en medi ator kiest hij voor een nieuw pad: hij gaat als zelfstandig CEDR-accredited mediator in arbeidszaken en als klach tenbehandelaar en ombudsfuncti- onaris verder. Een nieuwe en toch erg veel >18 is Leo emailadres Daarna via van opwinding. Wat zeg heb thuis wat uit te lec j mij Nieuwjaarsbijeenkomst veteranen Tilburg - Op zaterdag 6 januari 2018 zijn alle veteranen en (oud-) militairen uit Tilburg en omgeving met hun partners welkom op de nieuwjaarsbijeenkomst van de afdeling Midden-Brabant van de Bond van Wapenbroeders. De bijeenkomst wordt gehouden in gebouw'Levensbouw', Melis Stokestraat 40 in Tilburg en begint om 14.00 uur. Het is een mooie gelegenheid voor veteranen en (oud) militairen om elkaar het allerbeste te wensen voor het nieuwe jaar en om elkaar te leren kennen. Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst wordt een loterij met leuke prijzen gehouden. De koffie en een con sumptie zijn gratis. mijn angst. Wat kon me immers nog gebeuren als ik op de moei- lijkste momenten intens geluk kon ervaren? Een glinstering kwam over mijn leven en ik wist wat ik te doen had. Vol inspiratie vloog mijn pen over het papier, tot alles samenviel en ik het kraakhelder zag. Er had zich een visie gevormd die mij liet zien hoe leven werkt en hoe het voor je kan werken. Dat inzicht gunde ik iedereen! Zo ont stond vanuit de passie om te delen het boek'IK-Moeiteloos je mooiste leven?' As we let our own light shine, we uncounsiously give other people permission tot do the same! (Nelson Mandela) Eline Klijn werd beëdigd in 2009 en is gespecialiseerd arbeidsrecht advocaat. Eline is reeds 2 jaar werkzaam bij KZO|013 Advocaten, waar zij zowel voor ondernemingen als ook voor particulieren actief is. Daarbij staat Eline bij voorkeur voor een oplossing in der minne en procedeert alleen als het moet. 'Betrek mij erbij als het probleem nog te tackelen is, niet als de hakken al in het zand staan', dat is het motto waar Eline zich het beste bij voelt en zij de arbeidsrechtelijke an haar vader overneemt. Een mooie uitdaging die zij met plezier en vol vertrouwen aangaat. Leo Klijn, de K van KZO|013, heeft dit jaar de mijlpaal van 65 jaar bereikt. Na 20 jaar actief in de advocatuur is dit ook het moment waarop hij zijn advocatentoga aan de wilgen zal hangen. udenhout - Het Winterparadijs Udenhout is vrijdag officieel ge- I opend. Na een woord van wel kom door Pieter Michielsen werd de herinnering aan Lazlo Kokke opgehaald. Lazlo was een van de initiatiefnemers van het Winterpa radijs. Zodra de vuurpijl in zijn na gedachtenis afgestoken was, ging bestuurlijk als financieel in zwaar weer. Er was geen sprake van een gezonde organisatie en de zelf standigheid van het culturele cen trum stond op het spel. Samen met de penningmeester/secretaris begon hij aan een intensieve re organisatie van De Schalm. Dit le verde positieve resultaten op en in 2007 lag De Schalm weer op koers en was het bestuur weer op sterk te. Gedurende al deze jaren heeft de verhuizing van winkelcentrum Eikenbosch naar Koningsoord ge speeld. Dit heeft uiteindelijk ge resulteerd in de realisatie van de nieuwe locatie in Koningsoord. Op 30 september 2017 was de officië le opening. Nu de verhuizing klaar is, heeft Wim Doors op zaterdag 16 december officieel het stok je overgedragen aan de nieuwe voorzitter. "Ik voel dat ik kleur en warm word L-nO(J? ik nd, ulu,s wol ui, ic leggen, ver volg ik lachend. Deze spontane actie was een belangrijke stap in i groot avontuur. Het bracht de ruimte mijn levensvisie te verwoorden in een boek dat veel impact heeft." Hoe werkt leven eigenlijk kan je ermee? Dat is de vraat die Emilie Kuijpers na een L, na-dood-ervaring op haar 15e op ontdekkingstocht stuurde. Avon tuurlijk van aard, heeft zij veel ont dekt, geleerd, gezien, gelezen, uit gespookt en beleefd. Zij belandde in de meest wonderlijke situaties. "Ik heb nooit iets gek gevonden en altijd geloofd dat niets onmo gelijk is. Mijn ervaringen vormden zich tot puzzelstukjes waarvan ik voelde dat ze me inzicht in het berkel enschot - Wim Doors uit Berkel-Enschot heeft de Tilburg Trofee ontvangen voor zijn jaren lange vrijwillige inzet als voorzitter van Stichting Cultureel Centrum De Schalm in Berkel-Enschot. Bur gemeester Theo Weterings reikte de Tilburg Trofee uit op zaterdag 16 december ter gelegenheid van het afscheid Wim Doors als voorzit ter van De Schalm. Wim Doors (76) is sinds 2004 voor zitter van Stichting Cultureel Cen trum De Schalm in Berkel-Enschot. De Schalm neemt al vijftig jaar een bijzondere, zelfstandige positie in binnen Berkel-Enschot en heeft een belangrijke sociale functie voor jong en oud. Wim Doors heeft een aanzienlijke rol gespeeld om De Schalm destijds weer op koers te krijgen. Toen hij aantrad als voorzitter zat het centrum zowel

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 43