Beleef I Nieuw-Zeeland Stippel samen met ons uw route uit, elke dag begint weer met een nieuw avontuur! N e, i® s Maak uw droomreis onvergetelijk en laat hem door ons helemaal op maat samenstellen! www.beleefaustralie.nl www.beleefazie.nl De wereld heeft ons zoveel moois te bieden. Wanneer u echt de tijd heeft om van een onvergetelijke reis te gaan genieten en u het niet erg vindt om wat langer te vliegen, dan is een rondreis door Nieuw Zeeland een echte aanrader! U stapt een andere wereld binnen en maakt kennis met bijzondere culturen. U kunt ook kiezen voor een rondreis met een camper. Dat is pas echte vrijheid en u gaat dan helemaal op in de natuur. We bepalen samen met u de route en kunnen alvast diverse'campgrounds'voor reserveren. Op onze websites laten we verschillende voorbeeldroutes voorbij komen om u zo te inspireren. Alle routes zijn aan te passen naar uw wensen en naar uw reisgezelschap. Azië kent een ruime keuze aan landen waar u stuk voor stuk een andere identiteit van dit continent zult ontdek ken. Eén van onze aanraders is Maleisië. U reist hier samen met een privé-gids. Naast de hoogtepunten van West-Maleisië zoals de wereldstad Kuala Lumpur, de Cameron Highlandsen Belum National Park is ook Maleisisch Borneo een unieke bestemming. De eilanden Sabah en Sarawak trakteren u op een unieke flora en fauna. Zoek het avontuur 'Down Under'op en maak een rondreis door Australië. De mooiste routes liggen aan de oost- en de zuid-oostkust van het land. U kunt hier met de auto of met een camper reizen. Bezoek wereldsteden zoals Sydney, Melbourne en Adelaide en ontdek de tropische eilanden en het wereldberoemde Great Barrier Reef. Wilt u wat meer van het binnenland zien, de zogeheten 'Outback', dan is dit goed te combineren. nuub ieRHI it ;er Maak kennis met natuur in al haar uitersten. Zonnige stranden bij het Abel Tasman National Park, immense fjorden bij Doubtfull Sound, spectaculaire ijslandschappen bij Fox Glacier en een vulkanisch landschap bij Rotorua. Dit land kent het allemaal. Naast de natuur is ook de cultuur van de Maori onderscheidend in dit land. Op verschillende plaatsen kunt u meer leren over deze bevolkingsgroep die nog steeds erg trots is op haar eeuwenoude tradities. Nieuw Zeeland bestaat uit een Noorder- en een Zuidereiland. Combineer beide eilanden tijdens uw rondreis. Reist u met de auto, dan kunt u uw verblijf bijvoorbeeld personaliseren door te overnachten bij een Bed Breakfast. Deze zijn over het algemeen wat kleinschaliger, erg knus en gastvrij. - I

Weekblad De Tilburgse Koerier | 2017 | | pagina 31